Πριμέρα Ντιβισιόν - Ελ Σαλβαδόρ

Κυριακή, 06.12.2020
21:00
Φας

Φας

Σάντα Τέκλα

Σάντα Τέκλα

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σάντα Άνα
Εκτός έδρας: Santa Tecla
Απόσταση: 46.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Oscar Quiteno
Χωρητικότητα: 16 000
Διαστάσεις: 107 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-01-23 Φας 2 - 0 Σάντα Τέκλα
2019-12-15 Φας 0 - 0 Σάντα Τέκλα
2019-12-13 Σάντα Τέκλα 1 - 1 Φας
2019-11-27 Φας 2 - 1 Σάντα Τέκλα
2019-09-19 Σάντα Τέκλα 3 - 1 Φας
2019-04-21 Σάντα Τέκλα 1 - 0 Φας
2019-02-24 Φας 0 - 1 Σάντα Τέκλα
2018-11-08 Φας 3 - 1 Σάντα Τέκλα
2018-09-20 Σάντα Τέκλα 1 - 0 Φας
2018-03-25 Σάντα Τέκλα 2 - 0 Φας
2018-01-28 Φας 1 - 1 Σάντα Τέκλα
2017-11-23 Σάντα Τέκλα 1 - 0 Φας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 3 2
25% 25% 50% 58% 25% 17%

Φας τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-29 11 Ντεπορτίβο 4 - 2 Φας
2020-11-25 Φας 2 - 0 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2020-11-22 Φας 0 - 0 Τσαλατενάνγκο
2020-11-15 Φας 1 - 0 11 Ντεπορτίβο
2020-11-08 Σονσονάτε 0 - 3 Φας
2020-11-01 Φας 4 - 0 Μεταπάν
2020-10-25 11 Ντεπορτίβο 0 - 0 Φας
2020-10-21 Φας 1 - 1 Μαναγκούα
2020-10-17 Φας 0 - 2 Σονσονάτε
2020-10-11 Μεταπάν 3 - 1 Φας
2020-03-08 Φας 2 - 1 Ιντεπεντιέντε
2020-03-01 Τσαλατενάνγκο 1 - 0 Φας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 5 3
42% 25% 33% 67% 42% 25%

Σάντα Τέκλα τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-28 Σάντα Τέκλα 1 - 2 Μιουν. Λιμένο
2020-11-26 Τσαλατενάνγκο 0 - 0 Σάντα Τέκλα
2020-11-22 11 Ντεπορτίβο 2 - 0 Σάντα Τέκλα
2020-11-15 Τσαλατενάνγκο 1 - 1 Σάντα Τέκλα
2020-11-07 Σάντα Τέκλα 2 - 1 Ατλέτικο Μάρτε
2020-11-01 Σάντα Τέκλα 1 - 3 Αλιάντζα
2020-10-25 Σάντα Τέκλα 1 - 1 Τσαλατενάνγκο
2020-10-18 Ατλέτικο Μάρτε 1 - 1 Σάντα Τέκλα
2020-10-11 Αλιάντζα 3 - 0 Σάντα Τέκλα
2020-03-08 Μιουν. Λιμένο 2 - 1 Σάντα Τέκλα
2020-02-29 Σάντα Τέκλα 1 - 1 Αλιάντζα
2020-02-27 Σάντα Τέκλα 2 - 0 Ιντεπεντιέντε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 11 5 1
17% 42% 42% 92% 42% 8%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αγκουίλα 3 2 1 0 2 0 +2 7
2 Αλιάντζα 3 2 0 1 9 5 +4 6
3 Σονσονάτε 3 0 3 0 3 3 0 3
4 Μεταπάν 3 0 2 1 2 3 -1 2
5 Ατλέτικο Μάρτε 3 0 2 1 6 8 -2 2
6 Γιοκόρο 3 0 2 1 1 4 -3 2
1 Μιουν. Λιμένο 3 2 1 0 3 1 +2 7
2 11 Ντεπορτίβο 3 2 0 1 6 3 +3 6
3 Φας 3 1 1 1 4 4 0 4
4 Τσαλατενάνγκο 3 0 3 0 0 0 0 3
5 Λουίς Άνχελ Φίρπο 3 0 2 1 0 2 -2 2
6 Σάντα Τέκλα 3 0 1 2 1 4 -3 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Φας    
Σάντα Τέκλα    
Εντός έδρας    
Εκτός έδρας    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Φας Σάντα Τέκλα
1 Αγκουίλα    
2 Αλιάντζα    
3 Σονσονάτε    
4 Μεταπάν    
5 Ατλέτικο Μάρτε    
6 Γιοκόρο    
1 Μιουν. Λιμένο    
2 11 Ντεπορτίβο   2 - 0
3 Φας -  
4 Τσαλατενάνγκο 0 - 0 0 - 0
5 Λουίς Άνχελ Φίρπο 2 - 0  
6 Σάντα Τέκλα   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Φας Σάντα Τέκλα
Θέση 3 6
Βαθμοί 4 1
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 8
Βαθμοί 4 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Φας Σάντα Τέκλα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
1  
0  
1  
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
0  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Φας Σάντα Τέκλα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
4     
1   
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
0   
0   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (18)
Εντός έδρας νίκες 33%
Ισοπαλίες 50%
Εκτός έδρας νίκες 17%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (37)
Γκολ ανά αγώνα 2.06
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.22
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.83
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 44%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 50%
Πάνω 2.5 28%
Πάνω 3.5 22%

Φας επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-13 Μιουν. Λιμένο - Φας
2020-12-20 Τσαλατενάνγκο - Φας
2020-12-23 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Φας
2020-12-27 Φας - 11 Ντεπορτίβο
2021-01-03 Σάντα Τέκλα - Φας
2021-01-09 Φας - Μιουν. Λιμένο

Σάντα Τέκλα επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-12 Σάντα Τέκλα - Λουίς Άνχελ Φίρπο
2020-12-19 Σάντα Τέκλα - 11 Ντεπορτίβο
2020-12-24 Σάντα Τέκλα - Τσαλατενάνγκο
2020-12-27 Μιουν. Λιμένο - Σάντα Τέκλα
2021-01-03 Σάντα Τέκλα - Φας
2021-01-09 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Σάντα Τέκλα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.72 3.20 4.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.17 1.27 1.93
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.35 2.95
bet365 2.5 2.20 1.60