Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία

Παρασκευή, 25.02.2022
19:00
Ντόρντρεχτ

Ντόρντρεχτ

MVV Μάαστριχτ

MVV Μάαστριχτ

3 - 1
(0 - 1,  3 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ντόρντρεχτ
Εκτός έδρας: Μάαστριχτ
Απόσταση: 128.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: GN Bouw Stadion
Χωρητικότητα: 4 235
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-10-15 MVV Μάαστριχτ 2 - 1 Ντόρντρεχτ
2021-04-23 Ντόρντρεχτ 0 - 1 MVV Μάαστριχτ
2020-12-18 MVV Μάαστριχτ 3 - 1 Ντόρντρεχτ
2019-10-29 Ντόρντρεχτ 3 - 1 MVV Μάαστριχτ
2019-09-07 Ντόρντρεχτ 1 - 1 MVV Μάαστριχτ
2019-04-12 Ντόρντρεχτ 1 - 1 MVV Μάαστριχτ
2018-09-21 MVV Μάαστριχτ 2 - 1 Ντόρντρεχτ
2018-04-09 MVV Μάαστριχτ 1 - 0 Ντόρντρεχτ
2017-12-08 Ντόρντρεχτ 2 - 4 MVV Μάαστριχτ
2017-03-10 Ντόρντρεχτ 0 - 1 MVV Μάαστριχτ
2016-10-16 MVV Μάαστριχτ 2 - 1 Ντόρντρεχτ
2016-02-19 Ντόρντρεχτ 1 - 0 MVV Μάαστριχτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 8 6 3
17% 17% 67% 67% 50% 25%

Ντόρντρεχτ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-11 Ντε Χράαφσχαπ 2 - 2 Ντόρντρεχτ
2022-02-04 Ντόρντρεχτ 2 - 2 Αλμίερ Σίτι
2022-01-30 ΦΦΦ-Φένλο 4 - 2 Ντόρντρεχτ
2022-01-21 Γιονγκ Ουτρέχτης 0 - 4 Ντόρντρεχτ
2022-01-17 Ντόρντρεχτ 2 - 0 Γιονγκ ΑΖ
2022-01-07 Χελμόντ 1 - 2 Ντόρντρεχτ
2021-12-18 Ντόρντρεχτ 1 - 1 Εξέλσιορ
2021-12-10 Έμμεν 2 - 1 Ντόρντρεχτ
2021-12-03 Ντόρντρεχτ 2 - 5 Ρόντα
2021-11-26 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ 5 - 1 Ντόρντρεχτ
2021-11-19 Ντόρντρεχτ 0 - 4 Ντε Χράαφσχαπ
2021-11-13 FC Αϊντχόφεν 5 - 1 Ντόρντρεχτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 12 10 8
25% 25% 50% 100% 83% 67%

MVV Μάαστριχτ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-11 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ 2 - 3 MVV Μάαστριχτ
2022-02-04 MVV Μάαστριχτ 0 - 5 ΦΦΦ-Φένλο
2022-01-29 FC Αϊντχόφεν 1 - 0 MVV Μάαστριχτ
2022-01-21 MVV Μάαστριχτ 0 - 1 Φόλενταμ
2022-01-14 Τέλσταρ 2 - 1 MVV Μάαστριχτ
2022-01-07 Ρόντα 1 - 0 MVV Μάαστριχτ
2021-12-17 MVV Μάαστριχτ 0 - 1 Έμμεν
2021-12-14 Ζβόλε 4 - 0 MVV Μάαστριχτ
2021-12-10 Εξέλσιορ 2 - 1 MVV Μάαστριχτ
2021-12-03 MVV Μάαστριχτ 1 - 1 Ος FC
2021-11-29 MVV Μάαστριχτ 1 - 1 Ρόντα
2021-11-26 MVV Μάαστριχτ 1 - 2 Γιόνγκ ΠΣΦ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 8 6 3
8% 17% 75% 67% 50% 25%

Βαθμολογία Εέρστε Ντιβίζιε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φόλενταμ 26 17 8 1 58 30 +28 59
2 Έμμεν 25 16 4 5 38 16 +22 52
3 Εξέλσιορ 27 15 4 8 58 39 +19 49
4 Γιόνγκ Άγιαξ 27 15 4 8 56 44 +12 49
5 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ 26 17 3 6 56 34 +22 48
6 FC Αϊντχόφεν 26 14 5 7 47 30 +17 47
7 Ντε Χράαφσχαπ 26 13 6 7 40 27 +13 45
8 Ρόντα 26 11 10 5 52 32 +20 43
9 ΝΑΚ Μπρέντα 26 9 9 8 38 31 +7 36
10 Γιόνγκ ΠΣΦ 26 10 5 11 43 38 +5 35
11 ΦΦΦ-Φένλο 26 10 3 13 36 38 -2 33
12 Γιονγκ Ουτρέχτης 27 8 4 15 29 48 -19 28
13 Τέλσταρ 26 6 10 10 28 47 -19 28
14 Ος FC 26 7 6 13 31 42 -11 27
15 Ντεν Μπος 26 8 2 16 27 48 -21 26
16 MVV Μάαστριχτ 26 8 2 16 26 52 -26 26
17 Γιονγκ ΑΖ 26 7 4 15 23 34 -11 25
18 Αλμίερ Σίτι 27 5 8 14 39 56 -17 23
19 Ντόρντρεχτ 26 5 7 14 37 58 -21 22
20 Χελμόντ 25 5 6 14 24 42 -18 18

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ντόρντρεχτ                           
MVV Μάαστριχτ                           
Εντός έδρας                           
Εκτός έδρας                           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ντόρντρεχτ MVV Μάαστριχτ
1 Φόλενταμ   5 - 0
2 Έμμεν   7 - 1
3 Εξέλσιορ 1 - 1 2 - 1
4 Γιόνγκ Άγιαξ   3 - 1
5 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ   2 - 3
6 FC Αϊντχόφεν   1 - 0
7 Ντε Χράαφσχαπ 0 - 4  
8 Ρόντα 2 - 5 1 - 0
9 ΝΑΚ Μπρέντα 2 - 1 3 - 0
10 Γιόνγκ ΠΣΦ 1 - 1  
11 ΦΦΦ-Φένλο 0 - 1 2 - 0
12 Γιονγκ Ουτρέχτης 2 - 2 0 - 1
13 Τέλσταρ 0 - 1 2 - 1
14 Ος FC    
15 Ντεν Μπος 3 - 3  
16 MVV Μάαστριχτ   -
17 Γιονγκ ΑΖ 2 - 0 0 - 1
18 Αλμίερ Σίτι 2 - 2 0 - 2
19 Ντόρντρεχτ -  
20 Χελμόντ 0 - 1  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ντόρντρεχτ MVV Μάαστριχτ
Θέση 19 16
Βαθμοί 22 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 19 15
Βαθμοί 11 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ντόρντρεχτ MVV Μάαστριχτ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
7        
14               
8         
2   
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
5      
5      
4     
0  
9          

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ντόρντρεχτ MVV Μάαστριχτ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
37                                      
58                                                     
26                           
52                                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
15                
22                       
11            
28                             

Συνολικές στατιστικές για το Εέρστε Ντιβίζιε

Αγώνες   (261)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (786)
Γκολ ανά αγώνα 3.01
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.57
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.44
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 57%
Πάνω 3.5 34%

Ντόρντρεχτ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-04 Ρόντα - Ντόρντρεχτ
2022-03-11 Ντόρντρεχτ - Γιόνγκ Άγιαξ
2022-03-14 Ντόρντρεχτ - Ος FC
2022-03-18 Τέλσταρ - Ντόρντρεχτ
2022-03-25 Ντόρντρεχτ - ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
2022-04-01 Ντόρντρεχτ - FC Αϊντχόφεν

MVV Μάαστριχτ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-04 MVV Μάαστριχτ - ΝΑΚ Μπρέντα
2022-03-11 Ντεν Μπος - MVV Μάαστριχτ
2022-03-14 MVV Μάαστριχτ - Γιονγκ ΑΖ
2022-03-18 Ντε Χράαφσχαπ - MVV Μάαστριχτ
2022-03-27 MVV Μάαστριχτ - Αλμίερ Σίτι
2022-04-01 Χελμόντ - MVV Μάαστριχτ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.00 3.60 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.28 1.28 1.72
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.18 4.50
bet365 2.5 1.57 2.35
bet365 3.5 2.50 1.50
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.53 2.37