Έρεντιφιζι - Ολλανδία

Σάββατο, 09.04.2022
17:45
Ουτρέχτη

Ουτρέχτη

Φορτούνα Σιτάρντ

Φορτούνα Σιτάρντ

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ουτρέχτη
Εκτός έδρας: Sittard
Απόσταση: 132.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion Galgenwaard
Χωρητικότητα: 23 750
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:45 (18:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2021-12-18 Φορτούνα Σιτάρντ 2 - 2 Ουτρέχτη
2021-08-07 Ουτρέχτη 7 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2021-03-20 Φορτούνα Σιτάρντ 0 - 1 Ουτρέχτη
2020-12-19 Ουτρέχτη 1 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2019-11-03 Ουτρέχτη 6 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2019-04-24 Ουτρέχτη 2 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2018-09-01 Φορτούνα Σιτάρντ 1 - 1 Ουτρέχτη
2002-03-17 Ουτρέχτη 3 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2001-12-19 Φορτούνα Σιτάρντ 3 - 3 Ουτρέχτη
2001-03-02 Ουτρέχτη 1 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 0 8 6 4
60% 40% 0% 80% 60% 40%

Ουτρέχτη τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-02 Βάαλβαϊκ 1 - 1 Ουτρέχτη
2022-03-20 Ουτρέχτη 1 - 3 Γκρόνινγκεν
2022-03-13 Ουτρέχτη 0 - 1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2022-03-05 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 1 - 1 Ουτρέχτη
2022-02-27 Χέρενφεν 1 - 2 Ουτρέχτη
2022-02-20 Ουτρέχτη 1 - 1 Φίτεσε
2022-02-11 Χέρακλες 1 - 0 Ουτρέχτη
2022-02-05 Ουτρέχτη 3 - 2 Καμπούρ
2022-01-23 Σ. Ρόττερνταμ 0 - 3 Ουτρέχτη
2022-01-16 Ουτρέχτη 0 - 3 Άγιαξ
2021-12-22 Ουτρέχτη 1 - 1 Τβέντε
2021-12-18 Φορτούνα Σιτάρντ 2 - 2 Ουτρέχτη
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 6 3
25% 42% 33% 83% 50% 25%

Φορτούνα Σιτάρντ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-03 Φορτούνα Σιτάρντ 0 - 2 Χέρακλες
2022-03-20 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 5 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2022-03-13 Φορτούνα Σιτάρντ 1 - 0 Βίλεμ ΙΙ
2022-03-06 Φορτούνα Σιτάρντ 0 - 1 Ζβόλε
2022-02-26 Καμπούρ 2 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2022-02-12 Γκρόνινγκεν 0 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2022-02-05 Φορτούνα Σιτάρντ 2 - 0 Χέρενφεν
2022-01-23 Βάαλβαϊκ 2 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2022-01-16 Φορτούνα Σιτάρντ 1 - 2 ΑΖ Άλκμααρ
2021-12-22 Άγιαξ 5 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2021-12-18 Φορτούνα Σιτάρντ 2 - 2 Ουτρέχτη
2021-12-15 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 9 6 3
25% 8% 67% 75% 50% 25%

Βαθμολογία Έρεντιφιζι

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Άγιαξ 28 22 3 3 83 14 +69 69
2 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 28 21 2 5 71 34 +37 65
3 Φέγενορντ 28 18 4 6 63 27 +36 58
4 ΑΖ Άλκμααρ 28 17 4 7 55 33 +22 55
5 Τβέντε 28 16 7 5 44 33 +11 55
6 Ουτρέχτη 28 11 8 9 45 37 +8 41
7 Φίτεσε 27 12 5 10 34 43 -9 41
8 Γκρόνινγκεν 28 9 9 10 36 40 -4 36
9 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 29 10 6 13 35 43 -8 36
10 Ναϊμέγκεν 28 9 8 11 35 44 -9 35
11 Καμπούρ 28 10 3 15 44 60 -16 33
12 Χέρενφεν 28 8 7 13 25 37 -12 31
13 Χέρακλες 28 8 6 14 29 37 -8 30
14 Βάαλβαϊκ 28 6 10 12 31 44 -13 28
15 Βίλεμ ΙΙ 29 6 5 18 23 52 -29 23
16 Σ. Ρόττερνταμ 26 4 10 12 20 38 -18 22
17 Φορτούνα Σιτάρντ 27 6 4 17 26 60 -34 22
18 Ζβόλε 28 5 5 18 20 43 -23 20

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ουτρέχτη                             
Φορτούνα Σιτάρντ                            
Εντός έδρας                             
Εκτός έδρας                            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ουτρέχτη Φορτούνα Σιτάρντ
1 Άγιαξ 0 - 3 5 - 0
2 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 0 - 1 5 - 0
3 Φέγενορντ 3 - 1 5 - 0
4 ΑΖ Άλκμααρ   2 - 1
5 Τβέντε 1 - 1  
6 Ουτρέχτη -  
7 Φίτεσε 1 - 1 1 - 1
8 Γκρόνινγκεν 1 - 3 0 - 1
9 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 0 - 0 4 - 3
10 Ναϊμέγκεν    
11 Καμπούρ 3 - 2 2 - 1
12 Χέρενφεν 2 - 1 1 - 0
13 Χέρακλες 1 - 0 3 - 1
14 Βάαλβαϊκ 2 - 2 2 - 1
15 Βίλεμ ΙΙ 5 - 1 1 - 1
16 Σ. Ρόττερνταμ 4 - 0 3 - 1
17 Φορτούνα Σιτάρντ   -
18 Ζβόλε 5 - 1 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ουτρέχτη Φορτούνα Σιτάρντ
Θέση 6 17
Βαθμοί 41 22
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 16
Βαθμοί 25 8

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ουτρέχτη Φορτούνα Σιτάρντ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
8         
9          
6       
4     
17                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
4     
3    
2   
2   
10           

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ουτρέχτη Φορτούνα Σιτάρντ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
45                                              
37                                      
26                           
60                                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
28                             
17                  
12             
34                                   

Συνολικές στατιστικές για το Έρεντιφιζι

Αγώνες   (251)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (719)
Γκολ ανά αγώνα 2.86
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.57
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 33%

Ουτρέχτη επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-14 Γκόου Εχέντ Ιγκλς - Ουτρέχτη
2022-04-24 Φέγενορντ - Ουτρέχτη
2022-04-29 Ουτρέχτη - Ναϊμέγκεν
2022-05-07 Ζβόλε - Ουτρέχτη
2022-05-11 Ουτρέχτη - ΑΖ Άλκμααρ
2022-05-15 Βίλεμ ΙΙ - Ουτρέχτη

Φορτούνα Σιτάρντ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-16 Φορτούνα Σιτάρντ - Σ. Ρόττερνταμ
2022-04-24 Φορτούνα Σιτάρντ - Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2022-05-01 Φορτούνα Σιτάρντ - Φέγενορντ
2022-05-07 Τβέντε - Φορτούνα Σιτάρντ
2022-05-11 Φορτούνα Σιτάρντ - Φίτεσε
2022-05-15 Ναϊμέγκεν - Φορτούνα Σιτάρντ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.44 5.00 6.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.11 1.16 2.62
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.16 5.00
bet365 2.5 1.57 2.35
bet365 3.5 2.37 1.53
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.95