Έρεντιφιζι - Ολλανδία

Παρασκευή, 14.01.2022
19:00
Ζβόλε

Ζβόλε

Βίλεμ ΙΙ

Βίλεμ ΙΙ

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Zwolle
Εκτός έδρας: Tilburg
Απόσταση: 126.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: IJsseldelta Stadion
Χωρητικότητα: 12 500 (10 000)
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-08-28 Βίλεμ ΙΙ 1 - 0 Ζβόλε
2021-01-22 Βίλεμ ΙΙ 1 - 3 Ζβόλε
2020-10-24 Ζβόλε 0 - 0 Βίλεμ ΙΙ
2020-01-26 Βίλεμ ΙΙ 0 - 0 Ζβόλε
2019-08-02 Ζβόλε 1 - 3 Βίλεμ ΙΙ
2019-04-14 Βίλεμ ΙΙ 2 - 0 Ζβόλε
2018-11-09 Ζβόλε 2 - 3 Βίλεμ ΙΙ
2018-04-29 Ζβόλε 0 - 1 Βίλεμ ΙΙ
2017-12-16 Βίλεμ ΙΙ 2 - 3 Ζβόλε
2017-03-12 Βίλεμ ΙΙ 2 - 0 Ζβόλε
2016-12-10 Ζβόλε 0 - 0 Βίλεμ ΙΙ
2016-03-19 Ζβόλε 4 - 1 Βίλεμ ΙΙ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 5 5
25% 25% 50% 58% 42% 42%

Ζβόλε τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-21 Φίτεσε 1 - 0 Ζβόλε
2021-12-18 Ζβόλε 1 - 3 Τβέντε
2021-12-14 Ζβόλε 4 - 0 MVV Μάαστριχτ
2021-12-11 Ζβόλε 0 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2021-12-03 Γκρόνινγκεν 1 - 1 Ζβόλε
2021-11-27 Ζβόλε 0 - 0 Βάαλβαϊκ
2021-11-21 Φέγενορντ 4 - 0 Ζβόλε
2021-11-06 Ζβόλε 1 - 2 Καμπούρ
2021-10-30 ΑΖ Άλκμααρ 3 - 2 Ζβόλε
2021-10-26 Ζβόλε 4 - 1 Ντε Χράαφσχαπ
2021-10-23 Ζβόλε 1 - 0 Χέρακλες
2021-10-16 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 3 - 1 Ζβόλε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 8 7 6
25% 17% 58% 67% 58% 50%

Βίλεμ ΙΙ τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-22 Βίλεμ ΙΙ 0 - 1 Ναϊμέγκεν
2021-12-18 ΑΖ Άλκμααρ 4 - 1 Βίλεμ ΙΙ
2021-12-10 Βίλεμ ΙΙ 1 - 3 Καμπούρ
2021-12-02 Άγιαξ 5 - 0 Βίλεμ ΙΙ
2021-11-27 Βίλεμ ΙΙ 0 - 1 Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2021-11-21 Χέρενφεν 2 - 1 Βίλεμ ΙΙ
2021-11-06 Βίλεμ ΙΙ 0 - 3 Σ. Ρόττερνταμ
2021-10-31 Ουτρέχτη 5 - 1 Βίλεμ ΙΙ
2021-10-28 Βάαλβαϊκ 3 - 0 Βίλεμ ΙΙ
2021-10-22 Βίλεμ ΙΙ 1 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
2021-10-17 Τβέντε 1 - 1 Βίλεμ ΙΙ
2021-10-02 Χέρακλες 3 - 2 Βίλεμ ΙΙ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 2 10 10 8 5
0% 17% 83% 83% 67% 42%

Βαθμολογία Έρεντιφιζι

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 18 14 1 3 46 24 +22 43
2 Άγιαξ 18 13 3 2 56 4 +52 42
3 Φέγενορντ 18 12 3 3 42 17 +25 39
4 Φίτεσε 18 10 3 5 25 25 0 33
5 ΑΖ Άλκμααρ 18 10 2 6 35 23 +12 32
6 Τβέντε 18 9 5 4 28 22 +6 32
7 Ουτρέχτη 18 8 5 5 33 23 +10 29
8 Καμπούρ 18 9 1 8 32 39 -7 28
9 Ναϊμέγκεν 18 7 4 7 24 26 -2 25
10 Χέρενφεν 18 7 4 7 20 25 -5 25
11 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 18 6 3 9 19 29 -10 21
12 Γκρόνινγκεν 18 4 7 7 20 27 -7 19
13 Χέρακλες 18 5 3 10 21 26 -5 18
14 Βίλεμ ΙΙ 18 5 3 10 18 36 -18 18
15 Βάαλβαϊκ 18 3 7 8 19 30 -11 16
16 Σ. Ρόττερνταμ 18 2 7 9 15 27 -12 13
17 Φορτούνα Σιτάρντ 18 3 4 11 19 46 -27 13
18 Ζβόλε 18 1 3 14 9 32 -23 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ζβόλε                   
Βίλεμ ΙΙ                   
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ζβόλε Βίλεμ ΙΙ
1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν    
2 Άγιαξ 0 - 2 5 - 0
3 Φέγενορντ    
4 Φίτεσε 0 - 1 0 - 3
5 ΑΖ Άλκμααρ   4 - 1
6 Τβέντε 1 - 3 1 - 1
7 Ουτρέχτη   5 - 1
8 Καμπούρ 1 - 2  
9 Ναϊμέγκεν   0 - 0
10 Χέρενφεν 0 - 1 2 - 1
11 Γκόου Εχέντ Ιγκλς    
12 Γκρόνινγκεν    
13 Χέρακλες 1 - 0 3 - 2
14 Βίλεμ ΙΙ   -
15 Βάαλβαϊκ 0 - 0 1 - 2
16 Σ. Ρόττερνταμ 1 - 1  
17 Φορτούνα Σιτάρντ 0 - 1  
18 Ζβόλε -  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ζβόλε Βίλεμ ΙΙ
Θέση 18 14
Βαθμοί 6 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 18 13
Βαθμοί 5 8

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ζβόλε Βίλεμ ΙΙ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
3    
14               
5      
3    
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
6       
2   
2   
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ζβόλε Βίλεμ ΙΙ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
32                                 
18                   
36                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
11            
11            
21                      

Συνολικές στατιστικές για το Έρεντιφιζι

Αγώνες   (162)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (481)
Γκολ ανά αγώνα 2.97
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.64
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 35%

Ζβόλε επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-19 ΝΑΚ Μπρέντα - Ζβόλε
2022-01-22 Χέρενφεν - Ζβόλε
2022-02-05 Ζβόλε - Ναϊμέγκεν
2022-02-12 Καμπούρ - Ζβόλε
2022-02-20 Ζβόλε - Γκρόνινγκεν
2022-02-26 Χέρακλες - Ζβόλε

Βίλεμ ΙΙ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-22 Βίλεμ ΙΙ - Τβέντε
2022-02-06 Βίλεμ ΙΙ - Βάαλβαϊκ
2022-02-13 Σ. Ρόττερνταμ - Βίλεμ ΙΙ
2022-02-19 Βίλεμ ΙΙ - Άγιαξ
2022-02-26 Γκρόνινγκεν - Βίλεμ ΙΙ
2022-03-05 Βίλεμ ΙΙ - Χέρενφεν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.20 3.40 2.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.57 1.30 1.36
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.40
bet365 2.5 2.05 1.80
bet365 3.5 3.50 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.90