Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου ΟΦΚ

Πέμπτη, 24.03.2022
17:00
Φίτζι

Φίτζι

Παπούα Νέα Γου.

Παπούα Νέα Γου.

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2012-06-06 Παπούα Νέα Γου. 1 - 1 Φίτζι

Φίτζι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-21 Νέα Ζηλανδία 4 - 0 Φίτζι
2022-03-18 Νέα Καληδονία 1 - 2 Φίτζι
2019-07-18 Φίτζι 4 - 4 Νήσοι Σολομώντα
2019-06-10 Φίτζι 0 - 0 Βανουάτου
2019-03-24 Φίτζι 1 - 0 Μαυρίκιος
2018-09-11 Σιγκαπούρη 2 - 0 Φίτζι
2018-09-05 Φίτζι 1 - 1 Νήσοι Σολομώντα
2018-07-05 Μαλαισία 1 - 0 Φίτζι
2018-03-22 Φιλιππίνες 3 - 2 Φίτζι
2017-12-15 Φίτζι 4 - 1 Νέα Καληδονία
2017-12-12 Φίτζι 4 - 0 Τόνγκα
2017-12-09 Βανουάτου 1 - 1 Φίτζι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 6 5
33% 33% 33% 75% 50% 42%

Παπούα Νέα Γου. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-21 Παπούα Νέα Γου. 1 - 0 Νέα Καληδονία
2022-03-18 Παπούα Νέα Γου. 0 - 1 Νέα Ζηλανδία
2019-07-17 Παπούα Νέα Γου. 8 - 0 Τόνγκα
2017-06-13 Παπούα Νέα Γου. 1 - 2 Νήσοι Σολομώντα
2017-06-09 Νήσοι Σολομώντα 3 - 2 Παπούα Νέα Γου.
2017-03-29 Γαλλική Πολυνη. 1 - 2 Παπούα Νέα Γου.
2017-03-23 Παπούα Νέα Γου. 1 - 3 Γαλλική Πολυνη.
2016-11-14 Μαλαισία 2 - 1 Παπούα Νέα Γου.
2016-11-10 Ιράν 8 - 1 Παπούα Νέα Γου.
2016-06-11 Νέα Ζηλανδία 0 - 0 Παπούα Νέα Γου.
2016-06-05 Παπούα Νέα Γου. 8 - 0 Σαμόα
2016-06-01 Παπούα Νέα Γου. 2 - 2 Γαλλική Πολυνη.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 9 6
33% 17% 50% 75% 75% 50%

Φίτζι επόμενοι 6 αγώνες

2023-03-20 Φίτζι - Βανουάτου
2023-03-26 Φίτζι - Νήσοι Σολομώντα
2024-03-18 Νήσοι Σολομώντα - Φίτζι
2024-03-21 Νήσοι Σολομώντα - Φίτζι
2024-09-02 Φίτζι - Νήσοι Σολομώντα
2024-09-08 Φίτζι - Χονγκ Κονγκ

Παπούα Νέα Γου. επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-27 Νήσοι Σολομώντα - Παπούα Νέα Γου.
2023-06-16 Σιγκαπούρη - Παπούα Νέα Γου.
2023-06-20 Μαλαισία - Παπούα Νέα Γου.
2023-10-08 Παπούα Νέα Γου. - Νήσοι Σολομώντα
2023-10-11 Παπούα Νέα Γου. - Νέα Καληδονία
2023-10-14 Παπούα Νέα Γου. - Βανουάτου

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.20 3.50 2.87
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.40 1.28 1.61
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.28 3.50
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.40 1.30
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.90