Σουπερλίγκα - Σερβία
Παρασκευή, 04.09.2026
19:30
19:30

Νόβι Παζάρ

Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Novi Pazar |
| Εκτός έδρας: | Pancevo |
| Απόσταση: | 193.3 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Novi Pazar City Stadium |
| Χωρητικότητα: | 12 000 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες
| 2026-05-17 | Νόβι Παζάρ | 2 - 2 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-04-04 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 2 - 0 | Νόβι Παζάρ |
| 2025-11-02 | Νόβι Παζάρ | 1 - 0 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2025-03-17 | Νόβι Παζάρ | 3 - 1 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2024-10-26 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 1 | Νόβι Παζάρ |
| 2024-05-18 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 3 - 1 | Νόβι Παζάρ |
| 2024-02-10 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 2 - 2 | Νόβι Παζάρ |
| 2023-11-01 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 1 | Νόβι Παζάρ |
| 2023-08-27 | Νόβι Παζάρ | 1 - 0 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 5 | 4 | 4 | |
| 56% | 22% | 22% | 56% | 44% | 44% |
Νόβι Παζάρ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Νόβι Παζάρ | 1 - 1 | Μάτσβα |
| 2026-08-23 | Ράντνικ | 1 - 0 | Νόβι Παζάρ |
| 2026-08-17 | Νόβι Παζάρ | 2 - 0 | Βοϊβοντίνα |
| 2026-08-08 | Ερυθρός Αστέρας | 2 - 0 | Νόβι Παζάρ |
| 2026-08-01 | Νόβι Παζάρ | 1 - 4 | OFK Belgrade |
| 2026-07-26 | Μλάντοστ | 0 - 0 | Νόβι Παζάρ |
| 2026-07-18 | Νόβι Παζάρ | 1 - 0 | Ραντνίτσκι 1923 |
| 2026-07-09 | Νόβι Παζάρ | 0 - 1 | Ράντνικ |
| 2026-07-04 | Νόβι Παζάρ | 1 - 1 | Ακμάτ Γκρόζνι |
| 2026-07-01 | Μάτσβα | 2 - 1 | Νόβι Παζάρ |
| 2026-06-28 | Μλάντοστ | 3 - 1 | Νόβι Παζάρ |
| 2026-05-23 | Βοϊβοντίνα | 3 - 0 | Νόβι Παζάρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 33% | 17% |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 5 - 1 | Ράντνικ |
| 2026-08-23 | Βοϊβοντίνα | 1 - 0 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-08-09 | OFK Belgrade | 2 - 2 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-08-03 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 0 | Μλάντοστ |
| 2026-07-30 | Μπράγκα | 4 - 0 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-07-22 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 1 | Μπράγκα |
| 2026-07-17 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 2 - 1 | Ραντνίτσκι Νις |
| 2026-07-09 | Ντέμπρετσεν | 1 - 3 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-07-07 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 1 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 |
| 2026-06-30 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 2 | Βόλφσμπεργκερ |
| 2026-06-24 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 3 - 3 | Ζέμουν |
| 2026-05-22 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 0 - 0 | Τσουκαρίκι |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 50% | 42% |
Βαθμολογία Σουπερλίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ερυθρός Αστέρας | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Βοϊβοντίνα | 7 | +9 | 15 |
| 3 | ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Ραντνίτσκι 1923 | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Μλάντοστ | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Τσουκαρίκι | 7 | -3 | 10 |
| 7 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Ράντνικ | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Νόβι Παζάρ | 7 | -3 | 8 |
| 10 | OFK Belgrade | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Παρτιζάν | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Μάτσβα | 7 | -8 | 7 |
| 13 | Ραντνίτσκι Νις | 6 | -3 | 5 |
| 14 | Ζέμουν | 7 | -12 | 1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νόβι Παζάρ | |
| Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Νόβι Παζάρ | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερυθρός Αστέρας | ||
| 2 | Βοϊβοντίνα | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι | ||
| 4 | Ραντνίτσκι 1923 | 1 - 0 | |
| 5 | Μλάντοστ | ||
| 6 | Τσουκαρίκι | ||
| 7 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | - | |
| 8 | Ράντνικ | ||
| 9 | Νόβι Παζάρ | - | |
| 10 | OFK Belgrade | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 11 | Παρτιζάν | ||
| 12 | Μάτσβα | 1 - 1 | |
| 13 | Ραντνίτσκι Νις | ||
| 14 | Ζέμουν |
Στατιστικά ομάδας
| Νόβι Παζάρ | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | |
| Νίκες | 2 | 2 |
| Ισοπαλίες | 2 | 2 |
| Ήττες | 3 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 5 | 9 |
| Γκολ κατά | 8 | 5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.71 | 1.80 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.14 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 57% | 60% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 57% | 80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 29% | 60% |
| Πάνω 1.5 | 57% | 60% |
| Πάνω 2.5 | 14% | 60% |
| Πάνω 3.5 | 14% | 40% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 2 | 0 |
| Ισοπαλίες | 1 | 1 |
| Ήττες | 1 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 5 | 2 |
| Γκολ κατά | 5 | 3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.25 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.25 | 1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 50% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 50% |
| Πάνω 1.5 | 75% | 50% |
| Πάνω 2.5 | 25% | 50% |
| Πάνω 3.5 | 25% | 50% |
Συνολικές στατιστικές για το Σουπερλίγκα
| Αγώνες (45) | |
| Εντός έδρας νίκες | 56% |
| Ισοπαλίες | 22% |
| Εκτός έδρας νίκες | 22% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 25% |
| Γκολ (112) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.49 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.62 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.87 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 53% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 38% |
| Πάνω 1.5 | 69% |
| Πάνω 2.5 | 47% |
| Πάνω 3.5 | 31% |
Νόβι Παζάρ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-12 | Τσουκαρίκι | - | Νόβι Παζάρ |
| 2026-09-19 | Νόβι Παζάρ | - | Ζέμουν |
| 2026-10-10 | Παρτιζάν | - | Νόβι Παζάρ |
| 2026-10-17 | Νόβι Παζάρ | - | ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
| 2026-10-24 | Ραντνίτσκι Νις | - | Νόβι Παζάρ |
| 2026-11-01 | Ραντνίτσκι 1923 | - | Νόβι Παζάρ |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-12 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | - | Μάτσβα |
| 2026-09-19 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | - | Τσουκαρίκι |
| 2026-10-10 | Ζέμουν | - | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-10-17 | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο | - | Παρτιζάν |
| 2026-10-24 | ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι | - | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
| 2026-11-01 | Ραντνίτσκι Νις | - | Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.30 | 2.70 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.44 | 1.33 | 1.50 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.40 | 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |