Πρωτάθλημα Τσεχίας

Κυριακή, 27.09.2020
14:30
Παρντούμπιτσε

Παρντούμπιτσε

Σλόβαν Λίμπερετς

Σλόβαν Λίμπερετς

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Pardubice / Πράγα
Εκτός έδρας: Liberec
Απόσταση: 95.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Dolicek (Πράγα)
Χωρητικότητα: 7 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2020-01-25 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 1 Παρντούμπιτσε
2014-06-25 Σλόβαν Λίμπερετς 3 - 2 Παρντούμπιτσε
2014-01-18 Παρντούμπιτσε 2 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς

Παρντούμπιτσε τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-19 Οστράβα 3 - 0 Παρντούμπιτσε
2020-09-12 Παρντούμπιτσε 1 - 1 Σλάβια Πράγας
2020-08-30 Παρντούμπιτσε 2 - 1 Τέπλιτσε
2020-08-23 Γιάμπλονετς 1 - 0 Παρντούμπιτσε
2020-08-11 Παρντούμπιτσε 0 - 0 Μποέμιανς 1905
2020-08-05 Γιάμπλονετς 1 - 1 Παρντούμπιτσε
2020-08-01 Παρντούμπιτσε 1 - 0 Βισότσινα Γιλάβα
2020-07-29 Χρούντιμ 3 - 2 Παρντούμπιτσε
2020-07-14 Βικτόρια Ζίζκοφ 2 - 1 Παρντούμπιτσε
2020-07-11 Παρντούμπιτσε 4 - 1 Βίσεχραντ
2020-07-08 Τρίνεκ 0 - 1 Παρντούμπιτσε
2020-07-03 Χρούντιμ 1 - 3 Παρντούμπιτσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 6 3
42% 25% 33% 67% 50% 25%

Σλόβαν Λίμπερετς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-24 ΦΚ ΦΚΣΒ 0 - 2 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-09-20 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 1 Κάρβινα
2020-09-17 Ριτεριάι 1 - 5 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-09-12 Τσέσκε Μπουντ. 0 - 2 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-09-04 Σλόβαν Λίμπερετς 3 - 2 Χράντεκ Κράλοβε
2020-08-30 Σλόβαν Λίμπερετς 4 - 1 Βικτόρια Πλζεν
2020-08-22 Σίγμα Όλομουτς 1 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-08-15 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-08-08 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 2 Σλόβαν Λίμπερετς
2020-08-05 Σλόβαν Λίμπερετς 4 - 1 Βικτόρια Ζίζκοφ
2020-08-01 Σλόβαν Λίμπερετς 2 - 1 Χρούντιμ
2020-07-12 Σλόβαν Λίμπερετς 2 - 0 Μλάντα Μπόλεσλαβ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 11 7 5
67% 17% 17% 92% 58% 42%

Βαθμολογία Πρωτάθλημα Τσεχίας

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σλάβια Πράγας 5 4 1 0 18 2 +16 13
2 Σπάρτα Πράγας 4 4 0 0 15 4 +11 12
3 Σίγμα Όλομουτς 5 4 0 1 9 5 +4 12
4 Βικτόρια Πλζεν 4 3 0 1 10 7 +3 9
5 Σλόβαν Λίμπερετς 4 2 1 1 7 3 +4 7
6 Γιάμπλονετς 4 2 1 1 4 3 +1 7
7 Σλόβακο 4 2 1 1 5 5 0 7
8 Ζλιν 5 2 0 3 8 8 0 6
9 Κάρβινα 5 1 3 1 5 7 -2 6
10 Τέπλιτσε 5 2 0 3 7 11 -4 6
11 Οστράβα 5 1 2 2 6 6 0 5
12 Μποέμιανς 1905 4 1 1 2 5 7 -2 4
13 Παρντούμπιτσε 4 1 1 2 3 6 -3 4
14 Μλάντα Μπόλεσλαβ 5 1 1 3 4 9 -5 4
15 Οπάβα 4 0 2 2 3 6 -3 2
16 Τσέσκε Μπουντ. 4 0 2 2 2 10 -8 2
17 Πρίμπραμ 3 0 1 2 2 7 -5 1
18 Μπρνο 4 0 1 3 4 11 -7 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Παρντούμπιτσε     
Σλόβαν Λίμπερετς     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Παρντούμπιτσε Σλόβαν Λίμπερετς
1 Σλάβια Πράγας 1 - 1  
2 Σπάρτα Πράγας    
3 Σίγμα Όλομουτς   1 - 0
4 Βικτόρια Πλζεν    
5 Σλόβαν Λίμπερετς   -
6 Γιάμπλονετς    
7 Σλόβακο    
8 Ζλιν    
9 Κάρβινα    
10 Τέπλιτσε 2 - 1  
11 Οστράβα    
12 Μποέμιανς 1905    
13 Παρντούμπιτσε -  
14 Μλάντα Μπόλεσλαβ    
15 Οπάβα    
16 Τσέσκε Μπουντ.   0 - 2
17 Πρίμπραμ    
18 Μπρνο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Παρντούμπιτσε Σλόβαν Λίμπερετς
Θέση 13 5
Βαθμοί 4 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 6
Βαθμοί 4 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Παρντούμπιτσε Σλόβαν Λίμπερετς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
2   
2   
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
1  
0  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Παρντούμπιτσε Σλόβαν Λίμπερετς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
6       
7        
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
2   
2   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Πρωτάθλημα Τσεχίας

Αγώνες   (39)
Εντός έδρας νίκες 46%
Ισοπαλίες 23%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (117)
Γκολ ανά αγώνα 3.00
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.67
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 82%
Πάνω 2.5 62%
Πάνω 3.5 36%

Παρντούμπιτσε επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-02 Σλόβακο - Παρντούμπιτσε
2020-11-07 Παρντούμπιτσε - Οπάβα
2020-11-21 Μλάντα Μπόλεσλαβ - Παρντούμπιτσε
2020-11-27 Παρντούμπιτσε - Σίγμα Όλομουτς
2020-12-05 Μποέμιανς 1905 - Παρντούμπιτσε
2020-12-12 Παρντούμπιτσε - Μπρνο

Σλόβαν Λίμπερετς επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-30 Βικτόρια Ζίζκοφ - Σλόβαν Λίμπερετς
2020-10-01 Σλόβαν Λίμπερετς - ΑΠΟΕΛ
2020-10-04 Σλόβαν Λίμπερετς - Πρίμπραμ
2020-10-09 Σλόβαν Λίμπερετς - Ντούκλα Πράγας
2020-10-22 Σλόβαν Λίμπερετς - Γάνδη
2020-10-29 Ερυθρός Αστέρας - Σλόβαν Λίμπερετς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.40 3.40 2.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.66 1.30 1.30
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.07 1.72
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.90