Φιλικά Συλλόγων

Τρίτη, 28.07.2026
18:00
Φλίτγουντ Τάουν

Φλίτγουντ Τάουν
(Αγγλία)

Μπόλτον

Μπόλτον
(Αγγλία)

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Φλέγουντ
Εκτός έδρας: Μπόλτον
Απόσταση: 53.7 χλμ

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2024-11-12 Μπόλτον 2 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
2023-12-29 Φλίτγουντ Τάουν 0 - 2 Μπόλτον
2023-08-15 Μπόλτον 3 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
2023-04-29 Μπόλτον 2 - 0 Φλίτγουντ Τάουν
2022-11-19 Φλίτγουντ Τάουν 1 - 2 Μπόλτον
2022-04-30 Μπόλτον 4 - 2 Φλίτγουντ Τάουν
2021-12-07 Φλίτγουντ Τάουν 3 - 0 Μπόλτον
2021-11-30 Μπόλτον 1 - 0 Φλίτγουντ Τάουν
2019-11-02 Μπόλτον 2 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
2017-07-22 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 0 Μπόλτον
2017-03-11 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 4 Μπόλτον
2016-08-20 Μπόλτον 2 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 0 10 11 8 3
17% 0% 83% 92% 67% 25%

Φλίτγουντ Τάουν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-21 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 1 Χάντερσφιλντ
2026-07-14 Τσέστερ 0 - 2 Φλίτγουντ Τάουν
2026-05-02 Φλίτγουντ Τάουν 1 - 1 Μίλτον Κ. Ντονς
2026-04-25 Σριούσμπερι 2 - 2 Φλίτγουντ Τάουν
2026-04-18 Φλίτγουντ Τάουν 1 - 1 Τσέστερφιλντ
2026-04-11 Άκρινγκτον 1 - 2 Φλίτγουντ Τάουν
2026-04-06 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 5 Μπαρνέτ
2026-04-03 Μπρίστολ Ρόβερς 1 - 0 Φλίτγουντ Τάουν
2026-03-28 Σουίντον 1 - 1 Φλίτγουντ Τάουν
2026-03-21 Φλίτγουντ Τάουν 1 - 0 Κρόλεϊ
2026-03-17 Γκρίμσμπι Τάουν 1 - 0 Φλίτγουντ Τάουν
2026-03-14 Φλίτγουντ Τάουν 0 - 0 Τρανμίρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 4 2
33% 42% 25% 67% 33% 17%

Μπόλτον τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-25 Μπόλτον 0 - 0 Έβερτον
2026-07-21 Όλνταμ 1 - 3 Μπόλτον
2026-07-17 Ντουν. Στρέντα 2 - 1 Μπόλτον
2026-05-24 Μπόλτον 4 - 1 Στόκπορτ
2026-05-14 Μπράντφορντ 0 - 1 Μπόλτον
2026-05-09 Μπόλτον 1 - 0 Μπράντφορντ
2026-05-02 Μπόλτον 2 - 3 Λούτον
2026-04-25 Μπράντφορντ 1 - 1 Μπόλτον
2026-04-18 Μπόλτον 3 - 3 Χάντερσφιλντ
2026-04-14 Μπόλτον 5 - 1 Στίβενατζ
2026-04-11 Κάρντιφ 2 - 0 Μπόλτον
2026-04-06 Μπόλτον 2 - 2 Στόκπορτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 7 6
42% 33% 25% 75% 58% 50%

Φλίτγουντ Τάουν επόμενοι αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Μπόλτον επόμενοι αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 7.00 5.00 1.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.20 1.14 1.07
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 4.80
bet365 2.5 1.60 2.20
bet365 3.5 2.55 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.75