Μπούντεσλιγκα - Γερμανία

Κυριακή, 01.11.2020
14:30
Φράιμπουργκ

Φράιμπουργκ

Μπάγερ Λεβ.

Μπάγερ Λεβ.

2 - 4
(1 - 2,  1 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Freiburg
Εκτός έδρας: Leverkusen
Απόσταση: 343.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Europa-Park Stadion
Χωρητικότητα: 34 700
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εντός έδρας: Julian Schuster (Γερ)
Εκτός έδρας: Carles Martinez Novell (Ισπ)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-05-29 Φράιμπουργκ 0 - 1 Μπάγερ Λεβ.
2019-11-23 Μπάγερ Λεβ. 1 - 1 Φράιμπουργκ
2019-03-02 Μπάγερ Λεβ. 2 - 0 Φράιμπουργκ
2018-10-07 Φράιμπουργκ 0 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2018-02-03 Φράιμπουργκ 0 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2017-09-17 Μπάγερ Λεβ. 4 - 0 Φράιμπουργκ
2017-04-23 Φράιμπουργκ 2 - 1 Μπάγερ Λεβ.
2016-12-03 Μπάγερ Λεβ. 1 - 1 Φράιμπουργκ
2015-02-28 Μπάγερ Λεβ. 1 - 0 Φράιμπουργκ
2014-09-27 Φράιμπουργκ 0 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2014-01-25 Φράιμπουργκ 3 - 2 Μπάγερ Λεβ.
2013-12-04 Φράιμπουργκ 1 - 2 Μπάγερ Λεβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 7 4 2
17% 42% 42% 58% 33% 17%

Φράιμπουργκ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-24 Ουνιόν Βερολίνου 1 - 1 Φράιμπουργκ
2020-10-17 Φράιμπουργκ 1 - 1 Βέρντερ Βρέμης
2020-10-08 Φράιμπουργκ 0 - 3 Στουτγκάρδη
2020-10-03 Μπ. Ντόρτμουντ 4 - 0 Φράιμπουργκ
2020-09-27 Φράιμπουργκ 1 - 1 Βόλφσμπουργκ
2020-09-19 Στουτγκάρδη 2 - 3 Φράιμπουργκ
2020-09-13 Μάνχαϊμ 1 - 2 Φράιμπουργκ
2020-08-29 Φράιμπουργκ 3 - 1 Σεν Γκάλεν
2020-08-22 Φράιμπουργκ 8 - 1 Ντορνμπέρν
2020-08-15 Φράιμπουργκ 1 - 1 Καρλσρούη
2020-06-27 Φράιμπουργκ 4 - 0 Σάλκε
2020-06-20 Μπάγερν Μονάχου 3 - 1 Φράιμπουργκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 12 8 6
42% 33% 25% 100% 67% 50%

Μπάγερ Λεβ. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-29 Σλάβια Πράγας 1 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2020-10-26 Μπάγερ Λεβ. 3 - 1 Άουγκσμπουργκ
2020-10-22 Μπάγερ Λεβ. 6 - 2 Νις
2020-10-17 Μάιντζ 0 - 1 Μπάγερ Λεβ.
2020-10-03 Στουτγκάρδη 1 - 1 Μπάγερ Λεβ.
2020-09-26 Μπάγερ Λεβ. 1 - 1 Λειψία
2020-09-20 Βόλφσμπουργκ 0 - 0 Μπάγερ Λεβ.
2020-09-04 Μπάγερ Λεβ. 1 - 1 Άντερλεχτ
2020-08-10 Ίντερ 2 - 1 Μπάγερ Λεβ.
2020-08-06 Μπάγερ Λεβ. 1 - 0 Ρέιντζερς
2020-07-04 Μπάγερ Λεβ. 2 - 4 Μπάγερν Μονάχου
2020-06-27 Μπάγερ Λεβ. 1 - 0 Μάιντζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 4 3
42% 33% 25% 58% 33% 25%

Βαθμολογία Μπούντεσλιγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπάγερν Μονάχου 6 5 0 1 24 9 +15 15
2 Μπ. Ντόρτμουντ 6 5 0 1 13 2 +11 15
3 Λειψία 6 4 1 1 12 4 +8 13
4 Γκλάντμπαχ 6 3 2 1 9 8 +1 11
5 Άουγκσμπουργκ 6 3 1 2 9 7 +2 10
6 Στουτγκάρδη 6 2 3 1 11 7 +4 9
7 Μπάγερ Λεβ. 5 2 3 0 6 3 +3 9
8 Βέρντερ Βρέμης 6 2 3 1 8 8 0 9
9 Ά. Φρανκφούρτης 6 2 3 1 8 10 -2 9
10 Χόφενχάιμ 5 2 1 2 9 7 +2 7
11 Βόλφσμπουργκ 5 1 4 0 4 3 +1 7
12 Ουνιόν Βερολίνου 5 1 3 1 8 6 +2 6
13 Φράιμπουργκ 5 1 3 1 6 9 -3 6
14 Αρμ. Μπίλεφελντ 6 1 1 4 4 10 -6 4
15 Χέρτα Βερολίνου 5 1 0 4 9 12 -3 3
16 Κολωνία 6 0 2 4 6 11 -5 2
17 Σάλκε 6 0 2 4 3 20 -17 2
18 Μάιντζ 6 0 0 6 5 18 -13 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Φράιμπουργκ      
Μπάγερ Λεβ.      
Εντός έδρας      
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Φράιμπουργκ Μπάγερ Λεβ.
1 Μπάγερν Μονάχου    
2 Μπ. Ντόρτμουντ    
3 Λειψία    
4 Γκλάντμπαχ    
5 Άουγκσμπουργκ    
6 Στουτγκάρδη   1 - 1
7 Μπάγερ Λεβ.   -
8 Βέρντερ Βρέμης 1 - 1  
9 Ά. Φρανκφούρτης    
10 Χόφενχάιμ    
11 Βόλφσμπουργκ 1 - 1 0 - 0
12 Ουνιόν Βερολίνου    
13 Φράιμπουργκ -  
14 Αρμ. Μπίλεφελντ    
15 Χέρτα Βερολίνου    
16 Κολωνία    
17 Σάλκε    
18 Μάιντζ   0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Φράιμπουργκ Μπάγερ Λεβ.
Θέση 13 7
Βαθμοί 6 9
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 13 6
Βαθμοί 2 5

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Φράιμπουργκ Μπάγερ Λεβ.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
3    
1  
2   
3    
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
2   
0  
1  
2   
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Φράιμπουργκ Μπάγερ Λεβ.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
9          
6       
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
2   
2   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Μπούντεσλιγκα

Αγώνες   (51)
Εντός έδρας νίκες 37%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (154)
Γκολ ανά αγώνα 3.02
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.71
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 86%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 65%
Πάνω 1.5 86%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 39%

Φράιμπουργκ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-07 Λειψία - Φράιμπουργκ
2020-11-22 Φράιμπουργκ - Μάιντζ
2020-11-28 Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ
2020-12-05 Φράιμπουργκ - Γκλάντμπαχ
2020-12-12 Φράιμπουργκ - Αρμ. Μπίλεφελντ
2020-12-16 Σάλκε - Φράιμπουργκ

Μπάγερ Λεβ. επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-05 Χάπ. Μπίερ Σέβα - Μπάγερ Λεβ.
2020-11-08 Μπάγερ Λεβ. - Γκλάντμπαχ
2020-11-21 Αρμ. Μπίλεφελντ - Μπάγερ Λεβ.
2020-11-26 Μπάγερ Λεβ. - Χάπ. Μπίερ Σέβα
2020-11-29 Μπάγερ Λεβ. - Χέρτα Βερολίνου
2020-12-03 Νις - Μπάγερ Λεβ.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.30 3.60 2.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.66 1.28 1.33
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.33
bet365 2.5 1.72 2.10
bet365 3.5 2.75 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20