Πριμέρα Ντιβισιόν - Ισπανία

Κυριακή, 02.01.2022
13:00
Χετάφε

Χετάφε

Ρεάλ Μαδρίτης

Ρεάλ Μαδρίτης

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Χετάφε
Εκτός έδρας: Μαδρίτη
Απόσταση: 12.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Coliseum Alfonso Perez
Χωρητικότητα: 17 393
Διαστάσεις: 105 x 71 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εντός έδρας: Χοσέ Μπόρνταλα (Ισπ)
Εκτός έδρας: Alvaro Arbeloa (Ισπ)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (14:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-04-18 Χετάφε 0 - 0 Ρεάλ Μαδρίτης
2021-02-09 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 0 Χετάφε
2020-09-15 Ρεάλ Μαδρίτης 6 - 0 Χετάφε
2020-07-02 Ρεάλ Μαδρίτης 1 - 0 Χετάφε
2020-01-04 Χετάφε 0 - 3 Ρεάλ Μαδρίτης
2019-04-25 Χετάφε 0 - 0 Ρεάλ Μαδρίτης
2018-08-19 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 0 Χετάφε
2018-03-03 Ρεάλ Μαδρίτης 3 - 1 Χετάφε
2017-10-14 Χετάφε 1 - 2 Ρεάλ Μαδρίτης
2016-04-16 Χετάφε 1 - 5 Ρεάλ Μαδρίτης
2015-12-05 Ρεάλ Μαδρίτης 4 - 1 Χετάφε
2015-05-23 Ρεάλ Μαδρίτης 7 - 3 Χετάφε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 2 10 9 7 5
0% 17% 83% 75% 58% 42%

Χετάφε τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-19 Χετάφε 1 - 0 Οσασούνα
2021-12-16 Μπαγεάρες 5 - 0 Χετάφε
2021-12-11 Αλαβές 1 - 1 Χετάφε
2021-12-06 Χετάφε 0 - 0 Αθλ. Μπιλμπάο
2021-11-27 Μαγιόρκα 0 - 0 Χετάφε
2021-11-21 Χετάφε 4 - 0 Κάντιθ
2021-11-07 Βιγιαρεάλ 1 - 0 Χετάφε
2021-10-31 Χετάφε 2 - 1 Εσπανιόλ
2021-10-28 Γρανάδα 1 - 1 Χετάφε
2021-10-25 Χετάφε 0 - 3 Θέλτα
2021-10-16 Λεβάντε 0 - 0 Χετάφε
2021-10-03 Χετάφε 1 - 1 Σοσιεδάδ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 7 4 2
25% 50% 25% 58% 33% 17%

Ρεάλ Μαδρίτης τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-22 Αθλ. Μπιλμπάο 1 - 2 Ρεάλ Μαδρίτης
2021-12-19 Ρεάλ Μαδρίτης 0 - 0 Κάντιθ
2021-12-12 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 0 Ατλ. Μαδρίτης
2021-12-07 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 0 Ίντερ
2021-12-04 Σοσιεδάδ 0 - 2 Ρεάλ Μαδρίτης
2021-12-01 Ρεάλ Μαδρίτης 1 - 0 Αθλ. Μπιλμπάο
2021-11-28 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 1 Σεβίλλη
2021-11-24 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 3 Ρεάλ Μαδρίτης
2021-11-21 Γρανάδα 1 - 4 Ρεάλ Μαδρίτης
2021-11-06 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 1 Ράγιο Βαγιεκάνο
2021-11-03 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 1 Σαχτάρ Ντόνετσκ
2021-10-30 Έλτσε 1 - 2 Ρεάλ Μαδρίτης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
11 1 0 10 7 1
92% 8% 0% 83% 58% 8%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρεάλ Μαδρίτης 19 14 4 1 41 16 +25 46
2 Σεβίλλη 18 11 5 2 29 13 +16 38
3 Μπέτις 18 10 3 5 32 21 +11 33
4 Ράγιο Βαγιεκάνο 18 9 3 6 26 18 +8 30
5 Ατλ. Μαδρίτης 18 8 5 5 29 22 +7 29
6 Σοσιεδάδ 18 8 5 5 20 20 0 29
7 Μπαρτσελόνα 18 7 7 4 29 22 +7 28
8 Βαλένθια 19 7 7 5 31 28 +3 28
9 Εσπανιόλ 19 7 5 7 22 22 0 26
10 Βιγιαρεάλ 18 6 7 5 26 20 +6 25
11 Αθλ. Μπιλμπάο 19 5 9 5 17 16 +1 24
12 Γρανάδα 18 5 7 6 23 26 -3 22
13 Οσασούνα 18 5 7 6 17 22 -5 22
14 Θέλτα 18 5 5 8 20 22 -2 20
15 Μαγιόρκα 18 4 8 6 17 27 -10 20
16 Χετάφε 18 3 6 9 12 20 -8 15
17 Έλτσε 18 3 6 9 18 27 -9 15
18 Αλαβές 18 4 3 11 15 29 -14 15
19 Κάντιθ 18 2 8 8 15 31 -16 14
20 Λεβάντε 18 0 8 10 19 36 -17 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Χετάφε                   
Ρεάλ Μαδρίτης                    
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Χετάφε Ρεάλ Μαδρίτης
1 Ρεάλ Μαδρίτης   -
2 Σεβίλλη 0 - 1  
3 Μπέτις   0 - 1
4 Ράγιο Βαγιεκάνο    
5 Ατλ. Μαδρίτης 1 - 2  
6 Σοσιεδάδ 1 - 1 0 - 2
7 Μπαρτσελόνα   1 - 2
8 Βαλένθια   1 - 2
9 Εσπανιόλ 2 - 1 2 - 1
10 Βιγιαρεάλ    
11 Αθλ. Μπιλμπάο 0 - 0 1 - 2
12 Γρανάδα   1 - 4
13 Οσασούνα 1 - 0  
14 Θέλτα 0 - 3  
15 Μαγιόρκα    
16 Χετάφε -  
17 Έλτσε 0 - 1 1 - 2
18 Αλαβές   1 - 4
19 Κάντιθ 4 - 0  
20 Λεβάντε   3 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Χετάφε Ρεάλ Μαδρίτης
Θέση 16 1
Βαθμοί 15 46
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 14 1
Βαθμοί 11 25

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Χετάφε Ρεάλ Μαδρίτης
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
6       
9          
14               
4     
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
4     
8         
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Χετάφε Ρεάλ Μαδρίτης
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
20                     
41                                          
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
9          
23                        
11            

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (182)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (458)
Γκολ ανά αγώνα 2.52
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.42
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.10
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 52%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 26%

Χετάφε επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-09 Σεβίλλη - Χετάφε
2022-01-20 Χετάφε - Γρανάδα
2022-01-23 Σοσιεδάδ - Χετάφε
2022-02-04 Χετάφε - Λεβάντε
2022-02-12 Ατλ. Μαδρίτης - Χετάφε
2022-02-19 Κάντιθ - Χετάφε

Ρεάλ Μαδρίτης επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-05 Αλκοϊάνιο - Ρεάλ Μαδρίτης
2022-01-08 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια
2022-01-12 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
2022-01-16 Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλ. Μπιλμπάο
2022-01-20 Έλτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
2022-01-23 Ρεάλ Μαδρίτης - Έλτσε

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 6.50 4.00 1.53
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.37 1.22 1.11
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.50
bet365 2.5 1.98 1.92
bet365 3.5 3.40 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80