Κ Λιγκ 2 - Νότια Κορέα

Τρίτη, 15.03.2022
10:30
Γκίμπο

Γκίμπο

Τσουνγκνάμ Ασάν

Τσουνγκνάμ Ασάν

0 - 4
(0 - 3,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Gimpo
Εκτός έδρας: Asan
Απόσταση: 109.0 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 10:30 (19:30 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Γκίμπο τελευταίοι 4 αγώνες

2022-03-12 Γκίμπο 2 - 2 Σεούλ Η-Λαντ
2022-03-06 Μπουτσεόν 1995 1 - 0 Γκίμπο
2022-02-26 Τζεονάμ Ντράγκονς 0 - 2 Γκίμπο
2022-02-19 Γκουανγκτζού 1 - 2 Γκίμπο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 3 2 1
50% 25% 25% 75% 50% 25%

Τσουνγκνάμ Ασάν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-06 Τζεονάμ Ντράγκονς 0 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
2022-02-27 Ανιάνγκ 2 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
2022-02-20 Μπουτσεόν 1995 0 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
2021-10-31 Τσουνγκνάμ Ασάν 2 - 1 Σεούλ Η-Λαντ
2021-10-23 Μπουτσεόν 1995 0 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
2021-10-16 Τσουνγκνάμ Ασάν 3 - 4 Νταετζεόν Σίτιζεν
2021-10-10 Γκιεονγκνάμ 1 - 1 Τσουνγκνάμ Ασάν
2021-10-03 Μπουσάν Ι Παρκ 2 - 1 Τσουνγκνάμ Ασάν
2021-09-26 Τσουνγκνάμ Ασάν 0 - 0 Τζεονάμ Ντράγκονς
2021-09-19 Τσουνγκνάμ Ασάν 0 - 1 Ανσάν Γκρήνερς
2021-09-13 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
2021-09-04 Τσουνγκνάμ Ασάν 0 - 2 Ανιάνγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 7 3 1
8% 42% 50% 58% 25% 8%

Βαθμολογία Κ Λιγκ 2

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπουτσεόν 1995 4 3 1 0 4 1 +3 10
2 Ανιάνγκ 4 2 1 1 6 4 +2 7
2 Γκίμπο 4 2 1 1 6 4 +2 7
4 Σεούλ Η-Λαντ 3 2 1 0 4 2 +2 7
5 Γκουανγκτζού 3 2 0 1 5 2 +3 6
6 Γκιεονγκνάμ 4 2 0 2 7 7 0 6
7 Τζεονάμ Ντράγκονς 4 1 1 2 2 4 -2 4
8 Μπουσάν Ι Παρκ 4 0 2 2 4 6 -2 2
9 Νταετζεόν Σίτιζεν 3 0 2 1 2 4 -2 2
10 Τσουνγκνάμ Ασάν 3 0 2 1 0 2 -2 2
11 Ανσάν Γκρήνερς 4 0 1 3 2 6 -4 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Γκίμπο     
Τσουνγκνάμ Ασάν    
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Γκίμπο Τσουνγκνάμ Ασάν
1 Μπουτσεόν 1995   0 - 0
2 Ανιάνγκ   2 - 0
2 Γκίμπο -  
4 Σεούλ Η-Λαντ 2 - 2  
5 Γκουανγκτζού    
6 Γκιεονγκνάμ    
7 Τζεονάμ Ντράγκονς   0 - 0
8 Μπουσάν Ι Παρκ    
9 Νταετζεόν Σίτιζεν    
10 Τσουνγκνάμ Ασάν   -
11 Ανσάν Γκρήνερς    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Γκίμπο Τσουνγκνάμ Ασάν
Θέση 2 10
Βαθμοί 7 2
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 7
Βαθμοί 1 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Γκίμπο Τσουνγκνάμ Ασάν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
0  
2   
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
0  
0  
2   
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Γκίμπο Τσουνγκνάμ Ασάν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
4     
0   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
2   
0   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 2

Αγώνες   (20)
Εντός έδρας νίκες 30%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (42)
Γκολ ανά αγώνα 2.10
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.00
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.10
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 65%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 45%
Πάνω 1.5 65%
Πάνω 2.5 30%
Πάνω 3.5 15%

Γκίμπο επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-20 Γκίμπο - Νταετζεόν Σίτιζεν
2022-03-27 Μπουσάν Ι Παρκ - Γκίμπο
2022-04-02 Ανιάνγκ - Γκίμπο
2022-04-11 Γκίμπο - Γκιεονγκνάμ
2022-04-16 Γκίμπο - Ανσάν Γκρήνερς
2022-04-24 Τσουνγκνάμ Ασάν - Γκίμπο

Τσουνγκνάμ Ασάν επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-19 Σεούλ Η-Λαντ - Τσουνγκνάμ Ασάν
2022-03-26 Γκουανγκτζού - Τσουνγκνάμ Ασάν
2022-04-03 Τσουνγκνάμ Ασάν - Μπουσάν Ι Παρκ
2022-04-06 Τσουνγκνάμ Ασάν - Γκιεονγκνάμ
2022-04-09 Τσουνγκνάμ Ασάν - Ανσάν Γκρήνερς
2022-04-18 Τσουνγκνάμ Ασάν - Νταετζεόν Σίτιζεν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.05 3.00 3.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.28 1.33 1.66
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.62
bet365 2.5 2.35 1.57
bet365 3.5 4.50 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72