Εκστρακλάσα - Πολωνία

Κυριακή, 08.02.2026
16:30
Κατόβιτσε

Κατόβιτσε

Βίτζεβ Λοτζ

Βίτζεβ Λοτζ

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κατοβίτσε
Εκτός έδρας: Lodz
Απόσταση: 168.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion GKS Katowice
Χωρητικότητα: 10 052 (6 710)
Διαστάσεις: 110 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:30 (17:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-08-02 Βίτζεβ Λοτζ 3 - 0 Κατόβιτσε
2025-03-15 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 0 Κατόβιτσε
2024-09-13 Κατόβιτσε 2 - 2 Βίτζεβ Λοτζ
2024-06-22 Βίτζεβ Λοτζ 3 - 1 Κατόβιτσε
2022-04-06 Κατόβιτσε 0 - 2 Βίτζεβ Λοτζ
2021-09-10 Βίτζεβ Λοτζ 3 - 1 Κατόβιτσε
2014-11-22 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 1 Κατόβιτσε
2014-08-02 Κατόβιτσε 2 - 1 Βίτζεβ Λοτζ
2010-05-12 Κατόβιτσε 0 - 3 Βίτζεβ Λοτζ
2009-09-15 Βίτζεβ Λοτζ 2 - 1 Κατόβιτσε
2009-05-16 Κατόβιτσε 3 - 2 Βίτζεβ Λοτζ
2004-03-20 Κατόβιτσε 2 - 0 Βίτζεβ Λοτζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 11 8 4
25% 17% 58% 92% 67% 33%

Κατόβιτσε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-01-30 Ζαγκλέμπιε Λ. 0 - 2 Κατόβιτσε
2026-01-20 Κατόβιτσε 2 - 1 Μπάτσκα Τόπολα
2026-01-14 Γιάμπλονετς 3 - 0 Κατόβιτσε
2026-01-11 Κατόβιτσε 3 - 0 Πετρολούλ Πλοϊέστι
2025-12-07 Ρακόφ 1 - 0 Κατόβιτσε
2025-12-04 Κατόβιτσε 3 - 1 Γιαγκιελόνια
2025-11-29 Κατόβιτσε 2 - 0 Στσζέτσιν
2025-11-08 Κατόβιτσε 1 - 3 Πιάστ Γκλίβιτσε
2025-10-31 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 0 - 3 Κατόβιτσε
2025-10-28 Λόντζ 1 - 2 Κατόβιτσε
2025-10-25 Κατόβιτσε 1 - 0 Κόρονα
2025-10-17 Μότορ Λούμπλιν 2 - 5 Κατόβιτσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 0 3 10 8 3
75% 0% 25% 83% 67% 25%

Βίτζεβ Λοτζ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-01-31 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 3 Γιαγκιελόνια
2026-01-16 Βίτζεβ Λοτζ 2 - 1 Πάκσι
2026-01-12 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 1 Ουνιβ. Κλουζ
2025-12-06 Ζαγκλέμπιε Λ. 2 - 1 Βίτζεβ Λοτζ
2025-12-02 Στσζέτσιν 0 - 1 Βίτζεβ Λοτζ
2025-11-28 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 2 Βίτζεβ Λοτζ
2025-11-23 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 3 Κόρονα
2025-11-08 Λέχια Γκντανσκ 2 - 1 Βίτζεβ Λοτζ
2025-11-02 Βίτζεβ Λοτζ 1 - 1 Λέγκια Βαρσοβίας
2025-10-29 Βίτζεβ Λοτζ 0 - 0 Ζαγκλέμπιε Λ.
2025-10-24 Μότορ Λούμπλιν 3 - 0 Βίτζεβ Λοτζ
2025-10-17 Βίτζεβ Λοτζ 3 - 2 Ραντόμιακ Ραντόμ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 7 3
33% 25% 42% 83% 58% 25%

Βαθμολογία Εκστρακλάσα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γιαγκιελόνια 19 10 5 4 36 23 +13 35
2 Πλοκ 19 8 9 2 23 13 +10 33
3 Γκόρνικ Ζάμπρζε 20 10 3 7 31 26 +5 33
4 Ζαγκλέμπιε Λ. 20 8 7 5 33 27 +6 31
5 Κρακόβια 20 8 7 5 27 22 +5 31
6 Ρακόφ 19 9 2 8 27 25 +2 29
7 Λεχ Πόζναν 20 7 8 5 31 30 +1 29
8 Κόρονα 20 7 6 7 24 22 +2 27
9 Ραντόμιακ Ραντόμ 18 7 5 6 35 30 +5 26
10 Λέχια Γκντανσκ 20 8 5 7 41 39 +2 24
11 Μότορ Λούμπλιν 20 5 9 6 26 33 -7 24
12 Πιάστ Γκλίβιτσε 19 6 5 8 21 21 0 23
13 Κατόβιτσε 18 7 2 9 25 28 -3 23
14 Άρκα Γκντίνια 19 6 4 9 17 34 -17 22
15 Στσζέτσιν 19 6 3 10 29 34 -5 21
16 Λέγκια Βαρσοβίας 20 4 8 8 22 25 -3 20
17 Βίτζεβ Λοτζ 19 6 2 11 27 31 -4 20
18 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 19 5 4 10 24 36 -12 19

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κατόβιτσε                   
Βίτζεβ Λοτζ                    
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κατόβιτσε Βίτζεβ Λοτζ
1 Γιαγκιελόνια   3 - 2
2 Πλοκ    
3 Γκόρνικ Ζάμπρζε   3 - 2
4 Ζαγκλέμπιε Λ. 2 - 2 2 - 1
5 Κρακόβια 0 - 3 1 - 0
6 Ρακόφ 0 - 1  
7 Λεχ Πόζναν 0 - 1 2 - 1
8 Κόρονα 1 - 0  
9 Ραντόμιακ Ραντόμ 3 - 2  
10 Λέχια Γκντανσκ   2 - 1
11 Μότορ Λούμπλιν   3 - 0
12 Πιάστ Γκλίβιτσε 1 - 3 0 - 2
13 Κατόβιτσε -  
14 Άρκα Γκντίνια 4 - 1  
15 Στσζέτσιν 2 - 0  
16 Λέγκια Βαρσοβίας    
17 Βίτζεβ Λοτζ   -
18 Τερμάλιτσα Μ-Μ.   2 - 4

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κατόβιτσε Βίτζεβ Λοτζ
Θέση 13 17
Βαθμοί 23 20
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 14 15
Βαθμοί 13 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κατόβιτσε Βίτζεβ Λοτζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
2   
9          
6       
2   
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
4     
2   
0  
7        

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κατόβιτσε Βίτζεβ Λοτζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
25                          
28                             
27                            
31                                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
13              
13              
18                   

Συνολικές στατιστικές για το Εκστρακλάσα

Αγώνες   (174)
Εντός έδρας νίκες 46%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (499)
Γκολ ανά αγώνα 2.87
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.66
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 79%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 33%

Κατόβιτσε επόμενοι 6 αγώνες

2026-02-13 Κατόβιτσε - Λέγκια Βαρσοβίας
2026-02-22 Άρκα Γκντίνια - Κατόβιτσε
2026-02-28 Κατόβιτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε
2026-03-03 Κατόβιτσε - Βίτζεβ Λοτζ
2026-03-08 Ραντόμιακ Ραντόμ - Κατόβιτσε
2026-03-14 Κατόβιτσε - Λέχια Γκντανσκ

Βίτζεβ Λοτζ επόμενοι 6 αγώνες

2026-02-14 Πλοκ - Βίτζεβ Λοτζ
2026-02-20 Βίτζεβ Λοτζ - Κρακόβια
2026-02-28 Στσζέτσιν - Βίτζεβ Λοτζ
2026-03-03 Κατόβιτσε - Βίτζεβ Λοτζ
2026-03-07 Βίτζεβ Λοτζ - Λεχ Πόζναν
2026-03-15 Άρκα Γκντίνια - Βίτζεβ Λοτζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.55 3.25 2.55
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.33 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.29 3.50
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.40 1.30
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.75 2.00