Λίγκα Λεουμίτ - Ισραήλ

Τρίτη, 31.03.2026
14:00
Νοφ Χαγκαλίλ

Νοφ Χαγκαλίλ

Μπνέι Γιέουντα

Μπνέι Γιέουντα

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Nazareth Illit
Εκτός έδρας: Τελ Αβίβ
Απόσταση: 87.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Green Stadium
Χωρητικότητα: 4 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-12-01 Μπνέι Γιέουντα 2 - 1 Νοφ Χαγκαλίλ
2025-03-10 Νοφ Χαγκαλίλ 0 - 2 Μπνέι Γιέουντα
2024-11-01 Μπνέι Γιέουντα 0 - 2 Νοφ Χαγκαλίλ
2024-04-19 Μπνέι Γιέουντα 1 - 3 Νοφ Χαγκαλίλ
2024-03-29 Νοφ Χαγκαλίλ 2 - 2 Μπνέι Γιέουντα
2023-12-18 Μπνέι Γιέουντα 1 - 0 Νοφ Χαγκαλίλ
2023-03-10 Μπνέι Γιέουντα 5 - 0 Νοφ Χαγκαλίλ
2022-12-08 Νοφ Χαγκαλίλ 0 - 2 Μπνέι Γιέουντα
2022-10-27 Μπνέι Γιέουντα 2 - 0 Νοφ Χαγκαλίλ
2019-01-16 Μπνέι Γιέουντα 2 - 0 Νοφ Χαγκαλίλ
2015-03-27 Μπνέι Γιέουντα 2 - 2 Νοφ Χαγκαλίλ
2014-12-15 Νοφ Χαγκαλίλ 1 - 1 Μπνέι Γιέουντα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 5 4
17% 25% 58% 92% 42% 33%

Νοφ Χαγκαλίλ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-03-27 Νοφ Χαγκαλίλ 0 - 1 Μακάμπι Τζαφά
2026-02-27 Άκο 0 - 2 Νοφ Χαγκαλίλ
2026-02-20 Νοφ Χαγκαλίλ 2 - 2 Χαποέλ Χαντέρα
2026-02-13 Καφρ Κασίμ 2 - 3 Νοφ Χαγκαλίλ
2026-02-06 Νοφ Χαγκαλίλ 0 - 4 Ράματ Γκαν
2026-01-30 Χάπ. Κφαρ Σαμπά 1 - 1 Νοφ Χαγκαλίλ
2026-01-23 Νοφ Χαγκαλίλ 2 - 2 Χαπ. Κφαρ Σάλεμ
2026-01-16 Λέτζιον 0 - 0 Νοφ Χαγκαλίλ
2026-01-09 Νοφ Χαγκαλίλ 2 - 1 Μ. Ερτζλίγια
2026-01-05 Kiryat Yam 2 - 2 Νοφ Χαγκαλίλ
2025-12-19 Νοφ Χαγκαλίλ 3 - 0 Ironi Modi'in
2025-12-12 Χαποέλ Ραανανά 2 - 2 Νοφ Χαγκαλίλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 10 8 6
33% 50% 17% 83% 67% 50%

Μπνέι Γιέουντα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-03-27 Χαποέλ Αφούλα 0 - 1 Μπνέι Γιέουντα
2026-02-27 Μπνέι Γιέουντα 1 - 0 Ironi Modi'in
2026-02-23 Μπνέι Γιέουντα 1 - 1 Μ. Πέταχ Τίκβα
2026-02-16 Μακάμπι Τζαφά 4 - 4 Μπνέι Γιέουντα
2026-02-09 Μπνέι Γιέουντα 2 - 1 Άκο
2026-02-04 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 1 - 2 Μπνέι Γιέουντα
2026-01-30 Χαποέλ Χαντέρα 0 - 1 Μπνέι Γιέουντα
2026-01-23 Μπνέι Γιέουντα 1 - 0 Καφρ Κασίμ
2026-01-16 Ράματ Γκαν 1 - 1 Μπνέι Γιέουντα
2026-01-13 Μπνέι Γιέουντα 0 - 0 Μ. Ερτζλίγια
2026-01-09 Μπνέι Γιέουντα 0 - 0 Χάπ. Κφαρ Σαμπά
2026-01-05 Χαπ. Κφαρ Σάλεμ 0 - 3 Μπνέι Γιέουντα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 5 0 6 4 1
58% 42% 0% 50% 33% 8%

Βαθμολογία Λίγκα Λεουμίτ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μ. Πέταχ Τίκβα 25 15 6 4 56 26 +30 51
2 Μ. Ερτζλίγια 26 13 7 6 40 29 +11 46
3 Λέτζιον 26 11 7 8 36 29 +7 40
4 Kiryat Yam 26 12 6 8 37 30 +7 38
5 Ράματ Γκαν 25 10 7 8 36 28 +8 37
6 Χαπ. Κφαρ Σάλεμ 25 10 7 8 40 39 +1 37
7 Μπνέι Γιέουντα 26 10 7 9 30 33 -3 37
8 Καφρ Κασίμ 26 8 9 9 33 32 +1 33
9 Χαποέλ Ραανανά 25 9 6 10 26 32 -6 33
10 Χάπ. Κφαρ Σαμπά 26 8 8 10 30 35 -5 32
11 Χαποέλ Αφούλα 26 8 7 11 28 43 -15 31
12 Μακάμπι Τζαφά 26 8 6 12 42 45 -3 30
13 Ironi Modi'in 26 8 6 12 28 37 -9 30
14 Νοφ Χαγκαλίλ 26 5 12 9 32 38 -6 27
15 Άκο 26 5 12 9 25 34 -9 27
16 Χαποέλ Χαντέρα 26 4 11 11 28 37 -9 23

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Νοφ Χαγκαλίλ                           
Μπνέι Γιέουντα                           
Εντός έδρας                           
Εκτός έδρας                           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Νοφ Χαγκαλίλ Μπνέι Γιέουντα
1 Μ. Πέταχ Τίκβα 2 - 0 6 - 0
2 Μ. Ερτζλίγια 2 - 1  
3 Λέτζιον 0 - 1 0 - 0
4 Kiryat Yam 1 - 2 2 - 1
5 Ράματ Γκαν 0 - 4 1 - 1
6 Χαπ. Κφαρ Σάλεμ 2 - 2 0 - 3
7 Μπνέι Γιέουντα   -
8 Καφρ Κασίμ 1 - 1 1 - 2
9 Χαποέλ Ραανανά   1 - 1
10 Χάπ. Κφαρ Σαμπά 0 - 1 1 - 0
11 Χαποέλ Αφούλα 1 - 1 0 - 1
12 Μακάμπι Τζαφά 0 - 1 4 - 4
13 Ironi Modi'in 3 - 0 3 - 1
14 Νοφ Χαγκαλίλ -  
15 Άκο 1 - 1 2 - 0
16 Χαποέλ Χαντέρα 2 - 2 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Νοφ Χαγκαλίλ Μπνέι Γιέουντα
Θέση 14 7
Βαθμοί 27 37
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 12
Βαθμοί 14 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Νοφ Χαγκαλίλ Μπνέι Γιέουντα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
12             
9          
10           
7        
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
5      
5      
4     
4     
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Νοφ Χαγκαλίλ Μπνέι Γιέουντα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
32                                 
38                                       
30                               
33                                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
15                
17                  
15                
21                      

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Λεουμίτ

Αγώνες   (206)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (547)
Γκολ ανά αγώνα 2.66
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.35
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 30%

Νοφ Χαγκαλίλ επόμενοι 6 αγώνες

2026-04-03 Μ. Πέταχ Τίκβα - Νοφ Χαγκαλίλ
2026-04-14 Χαποέλ Αφούλα - Νοφ Χαγκαλίλ
2026-04-17 Νοφ Χαγκαλίλ - Χαποέλ Ραανανά
2026-04-24 Χαποέλ Ραανανά - Νοφ Χαγκαλίλ
2026-04-30 Νοφ Χαγκαλίλ - Χαποέλ Χαντέρα
2026-05-04 Μακάμπι Τζαφά - Νοφ Χαγκαλίλ

Μπνέι Γιέουντα επόμενοι 6 αγώνες

2026-04-03 Μπνέι Γιέουντα - Χαποέλ Ραανανά
2026-04-09 Χάπ. Μπίερ Σέβα - Μπνέι Γιέουντα
2026-04-14 Μπνέι Γιέουντα - Kiryat Yam
2026-04-17 Μ. Ερτζλίγια - Μπνέι Γιέουντα
2026-04-27 Ράματ Γκαν - Μπνέι Γιέουντα
2026-05-01 Μπνέι Γιέουντα - Λέτζιον

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.25 3.00 2.15
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.67 1.29 1.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.10
bet365 2.5 2.20 1.60
bet365 3.5 4.20 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.91 1.83