Λίγκατ Χάαλ - Ισραήλ
Δευτέρα, 07.09.2026
18:00
18:00

Χαποέλ Τελ Αβίβ

Ράματ Γκαν
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Τελ Αβίβ |
| Εκτός έδρας: | Ramat Gan |
| Απόσταση: | 3.7 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Bloomfield |
| Χωρητικότητα: | 14 413 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2025-04-28 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 1 - 0 | Ράματ Γκαν |
| 2025-02-25 | Ράματ Γκαν | 0 - 2 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2025-02-07 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 1 - 0 | Ράματ Γκαν |
| 2024-10-13 | Ράματ Γκαν | 1 - 3 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2024-08-05 | Ράματ Γκαν | 2 - 3 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2020-08-03 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 0 - 2 | Ράματ Γκαν |
| 2018-03-29 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 2 - 0 | Ράματ Γκαν |
| 2017-12-15 | Ράματ Γκαν | 1 - 1 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2017-08-03 | Ράματ Γκαν | 0 - 0 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2012-12-15 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 2 - 2 | Ράματ Γκαν |
| 2012-08-26 | Ράματ Γκαν | 0 - 1 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2011-04-16 | Ράματ Γκαν | 1 - 2 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 4 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 33% | 25% |
Χαποέλ Τελ Αβίβ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-09-03 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 3 - 0 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ |
| 2026-08-30 | Χαποέλ Χάιφα | 0 - 0 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-08-27 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 0 - 1 | Αταλάντα |
| 2026-08-20 | Αταλάντα | 0 - 0 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-08-16 | Σμόνα | 1 - 2 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-08-12 | Κατόβιτσε | 2 - 1 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-08-06 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 2 - 0 | Κατόβιτσε |
| 2026-07-30 | Λουντόγκορετς | 2 - 2 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-07-23 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 2 - 0 | Λουντόγκορετς |
| 2026-07-18 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | 2 - 2 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-07-14 | Μπάνκα Μπίστριτσα | 0 - 0 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-07-03 | Μπνέι Γιέουντα | 3 - 3 | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Ράματ Γκαν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Ράματ Γκαν | 1 - 2 | Χάπ. Μπίερ Σέβα |
| 2026-08-22 | Μακάμπι Χάιφα | 2 - 1 | Ράματ Γκαν |
| 2026-08-17 | Ράματ Γκαν | 3 - 3 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ |
| 2026-08-05 | Ράματ Γκαν | 2 - 2 | Χαπ. Ιερουσαλήμ |
| 2026-07-29 | Ράματ Γκαν | 2 - 1 | Χαπ. Πέταχ Τίκβα |
| 2026-05-25 | Χάπ. Κφαρ Σαμπά | 1 - 1 | Ράματ Γκαν |
| 2026-05-20 | Ράματ Γκαν | 2 - 1 | Λέτζιον |
| 2026-05-15 | Ράματ Γκαν | 2 - 1 | Χαπ. Κφαρ Σάλεμ |
| 2026-05-08 | Μ. Ερτζλίγια | 0 - 3 | Ράματ Γκαν |
| 2026-05-05 | Ράματ Γκαν | 1 - 1 | Μ. Πέταχ Τίκβα |
| 2026-05-01 | Kiryat Yam | 0 - 1 | Ράματ Γκαν |
| 2026-04-27 | Ράματ Γκαν | 1 - 1 | Μπνέι Γιέουντα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 8 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 67% | 17% |
Βαθμολογία Λίγκατ Χάαλ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Μ. Πέταχ Τίκβα | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Νετάνια | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Σμόνα | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Χαπ. Πέταχ Τίκβα | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Μακάμπι Χάιφα | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Χαποέλ Χάιφα | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Μπνέι Σανίν | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Ράματ Γκαν | 2 | -2 | 0 |
| 13 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | 2 | -4 | 0 |
| 14 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | 2 | -6 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Χαποέλ Τελ Αβίβ | |
| Ράματ Γκαν | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Χαποέλ Τελ Αβίβ | Ράματ Γκαν |
|---|---|---|---|
| 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | ||
| 2 | Μ. Πέταχ Τίκβα | ||
| 3 | Νετάνια | ||
| 4 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | - | |
| 5 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | ||
| 6 | Σμόνα | ||
| 7 | Χαπ. Πέταχ Τίκβα | ||
| 8 | Μακάμπι Χάιφα | 2 - 1 | |
| 9 | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ | ||
| 10 | Χαποέλ Χάιφα | ||
| 11 | Μπνέι Σανίν | ||
| 12 | Ράματ Γκαν | - | |
| 13 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | ||
| 14 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | 3 - 0 |
Στατιστικά ομάδας
| Χαποέλ Τελ Αβίβ | Ράματ Γκαν | |
| Νίκες | 1 | 0 |
| Ισοπαλίες | 1 | 0 |
| Ήττες | 0 | 2 |
| Γκολ υπέρ | 3 | 2 |
| Γκολ κατά | 0 | 4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.50 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.00 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 0% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 0 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 3 | 1 |
| Γκολ κατά | 0 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 3.00 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.00 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 0% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκατ Χάαλ
| Αγώνες (14) | |
| Εντός έδρας νίκες | 50% |
| Ισοπαλίες | 21% |
| Εκτός έδρας νίκες | 29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 8% |
| Γκολ (39) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.79 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.50 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.29 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 86% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 57% |
| Πάνω 1.5 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 64% |
| Πάνω 3.5 | 29% |
Χαποέλ Τελ Αβίβ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-14 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | - | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-09-18 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | - | Χαπ. Πέταχ Τίκβα |
| 2026-10-10 | Σμόνα | - | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-10-17 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | - | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ |
| 2026-10-24 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | - | Χαποέλ Τελ Αβίβ |
| 2026-11-02 | Χαποέλ Τελ Αβίβ | - | Μακάμπι Χάιφα |
Ράματ Γκαν επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-14 | Ράματ Γκαν | - | Νετάνια |
| 2026-09-19 | Μπνέι Σανίν | - | Ράματ Γκαν |
| 2026-10-11 | Ράματ Γκαν | - | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ |
| 2026-10-17 | Χαποέλ Χάιφα | - | Ράματ Γκαν |
| 2026-10-24 | Ράματ Γκαν | - | Μ. Πέταχ Τίκβα |
| 2026-11-01 | Ράματ Γκαν | - | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.00 | 6.50 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.10 | 1.20 | 2.63 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.33 | |
| 2.5 | 1.70 | 2.10 | |
| 3.5 | 2.63 | 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.80 |