ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ

Δευτέρα, 25.04.2022
15:00
Γκία Λάι

Γκία Λάι
(Βιετνάμ)

Τσόνμπουκ Χ. Μότορς

Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
(Νότια Κορέα)

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Pleiku (Βιε)
Εκτός έδρας: Jeonju (Νκρ)
Απόσταση: 3 089.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2022-04-22 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 0 Γκία Λάι

Γκία Λάι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-22 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 0 Γκία Λάι
2022-04-19 Σίδνεϊ 1 - 1 Γκία Λάι
2022-04-16 Γκία Λάι 1 - 2 Γιοκοχάμα Μάρινος
2022-04-09 Γκία Λάι 0 - 0 Χονγκ Λιν Χα Τιν
2022-03-11 Γκία Λάι 2 - 2 Βιεττελ
2022-03-06 Νγκέ Αν 2 - 0 Γκία Λάι
2022-03-02 Γκία Λάι 0 - 0 Χονγκ Λιν Χα Τιν
2022-02-26 Ναμ Ντιν 0 - 0 Γκία Λάι
2021-05-02 Γκία Λάι 2 - 2 Becamex HoChiMinh
2021-04-28 Ταν Χόα 1 - 2 Γκία Λάι
2021-04-23 Γκία Λάι 2 - 1 An Giang
2021-04-18 Γκία Λάι 1 - 0 Χα Νόι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 7 5 2
25% 50% 25% 58% 42% 17%

Τσόνμπουκ Χ. Μότορς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-22 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 0 Γκία Λάι
2022-04-19 Γιοκοχάμα Μάρινος 0 - 1 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-04-16 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 0 Σίδνεϊ
2022-04-09 Σεονγκνάμ 0 - 4 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-04-05 Σουγόν Μπλ. 0 - 1 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-04-02 Γκανγκβόν 1 - 2 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-03-19 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-03-12 Τζετζού 2 - 0 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-03-06 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 1 Ουλσάν HD
2022-03-02 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 1 Ποάνγκ Στίλερς
2022-02-27 Νταεγκού 1 - 1 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-02-19 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 0 Σουόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 5 2 1
50% 25% 25% 42% 17% 8%

Βαθμολογία V-Λιγκ (Βιετνάμ)

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Χάι Φονγκ 4 2 2 0 6 4 +2 8
2 Βιεττελ 4 2 1 1 6 3 +3 7
3 Νγκέ Αν 4 2 1 1 5 3 +2 7
4 Χα Νόι 3 2 1 0 2 0 +2 7
5 Μπιν Ντιν 3 2 0 1 5 4 +1 6
6 Becamex HoChiMinh 4 1 2 1 4 4 0 5
7 Ταν Χόα 4 1 1 2 4 3 +1 4
8 Cong An HoChiMinh 3 0 3 0 1 1 0 3
9 Γκία Λάι 4 0 3 1 2 4 -2 3
10 Ντα Νανγκ 4 0 3 1 3 6 -3 3
11 Σάι Γκον 3 0 2 1 3 5 -2 2
12 Χονγκ Λιν Χα Τιν 4 0 2 2 2 5 -3 2
13 Ναμ Ντιν 2 0 1 1 1 2 -1 1

Βαθμολογία Κ Λιγκ 1 (Νότια Κορέα)

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ουλσάν HD 9 7 2 0 15 5 +10 23
2 Ίντσεον Γιουν. 9 5 3 1 10 6 +4 18
3 Ποάνγκ Στίλερς 9 4 3 2 12 8 +4 15
4 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 9 4 2 3 10 7 +3 14
5 Τζετζού 9 3 4 2 8 8 0 13
6 Γκιμτσεόν Σανγκμού 9 3 3 3 12 9 +3 12
7 Γκανγκβόν 9 2 4 3 10 10 0 10
7 Σεούλ 9 2 4 3 10 10 0 10
9 Σουόν 9 3 1 5 13 15 -2 10
10 Νταεγκού 9 2 2 5 10 15 -5 8
11 Σουγόν Μπλ. 9 1 4 4 7 11 -4 7
12 Σεονγκνάμ 9 1 2 6 7 20 -13 5

Γκία Λάι επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-28 Γιοκοχάμα Μάρινος - Γκία Λάι
2022-05-01 Γκία Λάι - Σίδνεϊ
2022-07-02 Μπιν Ντιν - Γκία Λάι
2022-07-10 Γκία Λάι - Ντα Νανγκ
2022-07-16 Cong An HoChiMinh - Γκία Λάι
2022-07-20 Γκία Λάι - Becamex HoChiMinh

Τσόνμπουκ Χ. Μότορς επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-28 Σίδνεϊ - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-05-01 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Γιοκοχάμα Μάρινος
2022-05-05 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Σεούλ
2022-05-08 Ίντσεον Γιουν. - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2022-05-15 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Γκανγκβόν
2022-05-18 Ποάνγκ Στίλερς - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 6.00 3.85 1.49
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.45 1.21 1.08
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.60
bet365 2.5 1.88 1.84
bet365 3.5 3.35 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.97 1.77