2. Μπούντεσλιγκα - Γερμανία

Κυριακή, 20.09.2020
12:30
Χόσταϊν Κιλ

Χόσταϊν Κιλ

Πάντερμπορν

Πάντερμπορν

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kiel
Εκτός έδρας: Paderborn
Απόσταση: 303.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Holstein-Stadion
Χωρητικότητα: 11 386
Διαστάσεις: 104 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:30 (13:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2019-04-20 Χόσταϊν Κιλ 1 - 2 Πάντερμπορν
2018-11-09 Πάντερμπορν 4 - 4 Χόσταϊν Κιλ
2017-03-04 Χόσταϊν Κιλ 2 - 1 Πάντερμπορν
2016-09-11 Πάντερμπορν 1 - 3 Χόσταϊν Κιλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 4 4 2
50% 25% 25% 100% 100% 50%

Χόσταϊν Κιλ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-08-25 Άγιαξ 5 - 2 Χόσταϊν Κιλ
2020-08-22 Βόλφσμπουργκ 2 - 0 Χόσταϊν Κιλ
2020-06-28 Χόσταϊν Κιλ 1 - 1 Νυρεμβέργη
2020-06-21 Όσναμπρικ 4 - 1 Χόσταϊν Κιλ
2020-06-18 Χόσταϊν Κιλ 2 - 0 Ντιναμό Δρέσδης
2020-06-13 Χόσταϊν Κιλ 1 - 2 Βέχεν
2020-06-08 Αμβούργο 3 - 3 Χόσταϊν Κιλ
2020-05-30 Χόσταϊν Κιλ 1 - 2 Αρμ. Μπίλεφελντ
2020-05-27 Μπόχουμ 2 - 1 Χόσταϊν Κιλ
2020-05-24 Χόσταϊν Κιλ 3 - 2 Στουτγκάρδη
2020-05-16 Ρέγκενσμπουργκ 2 - 2 Χόσταϊν Κιλ
2020-03-08 Χόσταϊν Κιλ 1 - 1 Γκρόιτερ Φιρτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 12 8 5
17% 33% 50% 100% 67% 42%

Πάντερμπορν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-08-28 Μπ. Ντόρτμουντ 1 - 1 Πάντερμπορν
2020-08-22 Πάντερμπορν 0 - 2 Γκλάντμπαχ
2020-08-13 Πάντερμπορν 2 - 1 Ουέρντινγκεν
2020-06-27 Ά. Φρανκφούρτης 3 - 2 Πάντερμπορν
2020-06-20 Πάντερμπορν 1 - 3 Γκλάντμπαχ
2020-06-16 Ουνιόν Βερολίνου 1 - 0 Πάντερμπορν
2020-06-13 Πάντερμπορν 1 - 5 Βέρντερ Βρέμης
2020-06-06 Λειψία 1 - 1 Πάντερμπορν
2020-05-31 Πάντερμπορν 1 - 6 Μπ. Ντόρτμουντ
2020-05-27 Άουγκσμπουργκ 0 - 0 Πάντερμπορν
2020-05-23 Πάντερμπορν 1 - 1 Χόφενχάιμ
2020-05-16 Φορτ. Ντίσελντορφ 0 - 0 Πάντερμπορν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 9 5 4
8% 42% 50% 75% 42% 33%

Βαθμολογία 2. Μπούντεσλιγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Άουε 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Αννόβερο 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Σαντχάουσεν 1 1 0 0 3 2 +1 3
4 Αμβούργο 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 Νυρεμβέργη 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Ρέγκενσμπουργκ 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Ντάρμσταντ 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 Φορτ. Ντίσελντορφ 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Καρλσρούη 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 Βούρτζμπεργκερ Κ. 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Μπραουνσβάιγκ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Μπόχουμ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Γκρόιτερ Φιρτ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Όσναμπρικ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Πάντερμπορν 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Σαν Πάουλι 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Χάιντενχάιμ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Χόσταϊν Κιλ 0 0 0 0 0 0 0 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Χόσταϊν Κιλ Πάντερμπορν
Θέση 11 11
Βαθμοί 0 0
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 6
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Χόσταϊν Κιλ Πάντερμπορν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
0  
0  
0  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Χόσταϊν Κιλ Πάντερμπορν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
0   
0   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
0   
0   

Συνολικές στατιστικές για το 2. Μπούντεσλιγκα

Αγώνες   (5)
Εντός έδρας νίκες 60%
Ισοπαλίες 20%
Εκτός έδρας νίκες 20%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (15)
Γκολ ανά αγώνα 3.00
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.60
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 100%
Πάνω 2.5 60%
Πάνω 3.5 20%

Χόσταϊν Κιλ επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-26 Μπραουνσβάιγκ - Χόσταϊν Κιλ
2020-10-04 Χόσταϊν Κιλ - Φορτ. Ντίσελντορφ
2020-10-18 Βούρτζμπεργκερ Κ. - Χόσταϊν Κιλ
2020-10-24 Χόσταϊν Κιλ - Γκρόιτερ Φιρτ
2020-10-31 Άουε - Χόσταϊν Κιλ
2020-11-09 Χόσταϊν Κιλ - Αμβούργο

Πάντερμπορν επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-28 Πάντερμπορν - Αμβούργο
2020-10-03 Χάιντενχάιμ - Πάντερμπορν
2020-10-08 Σάλκε - Πάντερμπορν
2020-10-18 Πάντερμπορν - Αννόβερο
2020-10-25 Σαντχάουσεν - Πάντερμπορν
2020-10-31 Πάντερμπορν - Ρέγκενσμπουργκ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.25 3.60 2.87
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.40 1.28 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.16 5.00
bet365 2.5 1.53 2.40
bet365 3.5 2.37 1.53
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.50 2.50