Πρέμιερ Λιγκ - Ουαλία

Παρασκευή, 28.08.2026
19:45
Holywell Town

Holywell Town

Καερναρφόν

Καερναρφόν

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Holywell
Εκτός έδρας: Caernarfon
Απόσταση: 71.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Holywell Town τελευταίοι 4 αγώνες

2026-08-21 Holywell Town 1 - 3 Μπάρι
2026-08-14 Λάντουντνο 3 - 1 Holywell Town
2026-08-07 Holywell Town 1 - 3 Κόναζ Νόμαντς
2026-08-01 Κάρντιφ Μητ. 6 - 1 Holywell Town
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 0 4 4 4 4
0% 0% 100% 100% 100% 100%

Καερναρφόν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-21 Trefelin BGC 0 - 2 Καερναρφόν
2026-08-15 Καερναρφόν 3 - 0 Κόλουιν Μπέι
2026-08-07 Καερναρφόν 1 - 2 Πένυμποντ
2026-08-02 Κόναζ Νόμαντς 1 - 2 Καερναρφόν
2026-07-16 Λεβάντια 5 - 0 Καερναρφόν
2026-07-09 Καερναρφόν 0 - 5 Λεβάντια
2026-06-20 Γκλεντόραν 1 - 2 Καερναρφόν
2026-04-18 Καερναρφόν 2 - 0 Πένυμποντ
2026-04-12 Καερναρφόν 3 - 0 Φλιντ Τάουν
2026-04-03 Κόλουιν Μπέι 0 - 2 Καερναρφόν
2026-03-27 Καερναρφόν 0 - 4 Δε Νιού Σεντς
2026-03-21 Μπάρι 2 - 1 Καερναρφόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 0 5 12 9 3
58% 0% 42% 100% 75% 25%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπάρι 4 4 0 0 9 4 +5 12
2 Δε Νιού Σεντς 4 3 1 0 8 0 +8 10
3 Πένυμποντ 4 3 1 0 7 2 +5 10
4 Κόναζ Νόμαντς 4 3 0 1 12 3 +9 9
5 Λάντουντνο 4 3 0 1 11 5 +6 9
6 Καερναρφόν 4 3 0 1 8 3 +5 9
7 Cambrian United 4 2 1 1 6 3 +3 7
8 Briton Ferry 4 2 1 1 4 3 +1 7
9 Κόλουιν Μπέι 4 2 1 1 5 5 0 7
10 Κάρντιφ Μητ. 4 2 0 2 8 7 +1 6
11 Έρμπας 4 2 0 2 3 3 0 6
12 Ammanford AFC 4 0 1 3 3 8 -5 1
13 Φλιντ Τάουν 4 0 0 4 4 8 -4 0
14 Χάβφορντγουέστ 4 0 0 4 0 9 -9 0
15 Holywell Town 4 0 0 4 4 15 -11 0
16 Trefelin BGC 4 0 0 4 0 14 -14 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Holywell Town     
Καερναρφόν     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Holywell Town Καερναρφόν
1 Μπάρι 1 - 3  
2 Δε Νιού Σεντς    
3 Πένυμποντ    
4 Κόναζ Νόμαντς 1 - 3 1 - 2
5 Λάντουντνο    
6 Καερναρφόν   -
7 Cambrian United    
8 Briton Ferry    
9 Κόλουιν Μπέι    
10 Κάρντιφ Μητ.    
11 Έρμπας    
12 Ammanford AFC    
13 Φλιντ Τάουν    
14 Χάβφορντγουέστ    
15 Holywell Town -  
16 Trefelin BGC   0 - 2

Στατιστικά ομάδας

  Holywell Town Καερναρφόν
Νίκες 0 3
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 4 1
Γκολ υπέρ 4 8
Γκολ κατά 15 3
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 2.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 3.75 0.75
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 100% 50%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 100% 75%
Πάνω 3.5 100% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 2
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 2 0
Γκολ υπέρ 2 4
Γκολ κατά 6 1
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 2.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 3.00 0.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 100% 50%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 100% 50%
Πάνω 3.5 100% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (32)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 9%
Εκτός έδρας νίκες 44%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 13%
Γκολ   (92)
Γκολ ανά αγώνα 2.88
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.44
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.44
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 41%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 31%

Holywell Town επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-31 Έρμπας - Holywell Town
2026-09-04 Holywell Town - Trefelin BGC
2026-09-11 Cambrian United - Holywell Town
2026-09-15 Holywell Town - Κόλουιν Μπέι
2026-09-18 Χάβφορντγουέστ - Holywell Town
2026-09-26 Holywell Town - Briton Ferry

Καερναρφόν επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-31 Καερναρφόν - Δε Νιού Σεντς
2026-09-04 Καερναρφόν - Φλιντ Τάουν
2026-09-11 Ammanford AFC - Καερναρφόν
2026-09-15 Λάντουντνο - Καερναρφόν
2026-09-18 Καερναρφόν - Cambrian United
2026-09-26 Κάρντιφ Μητ. - Καερναρφόν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 9.00 5.50 1.22
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.60 1.10 1.05
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.10 6.50
bet365 2.5 1.40 2.88
bet365 3.5 2.05 1.75
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.67 2.10