Κ Λιγκ 1 - Νότια Κορέα

Κυριακή, 13.03.2022
05:00
Ίντσεον Γιουν.

Ίντσεον Γιουν.

Γκιμτσεόν Σανγκμού

Γκιμτσεόν Σανγκμού

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Incheon
Εκτός έδρας: Gimcheon
Απόσταση: 190.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Incheon
Χωρητικότητα: 20 891
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 05:00 (14:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-08-29 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2020-07-11 Ίντσεον Γιουν. 1 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2019-11-24 Ίντσεον Γιουν. 2 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2019-09-25 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 3 Ίντσεον Γιουν.
2019-05-24 Ίντσεον Γιουν. 1 - 2 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2019-03-16 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 0 Ίντσεον Γιουν.
2018-11-03 Ίντσεον Γιουν. 2 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2018-08-15 Ίντσεον Γιουν. 0 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2018-05-13 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 2 Ίντσεον Γιουν.
2018-04-11 Ίντσεον Γιουν. 0 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2017-11-18 Ίντσεον Γιουν. 2 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2017-08-12 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 2 Ίντσεον Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 6 3
42% 17% 42% 83% 50% 25%

Ίντσεον Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-05 Ίντσεον Γιουν. 0 - 1 Ποάνγκ Στίλερς
2022-03-01 Γκανγκβόν 0 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2022-02-26 Ίντσεον Γιουν. 1 - 1 Σεούλ
2022-02-19 Ίντσεον Γιουν. 1 - 0 Σουγόν Μπλ.
2021-12-04 Γκουανγκτζού 1 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2021-11-28 Ίντσεον Γιουν. 0 - 0 Ποάνγκ Στίλερς
2021-11-07 Γκανγκβόν 1 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2021-11-03 Σεονγκνάμ 1 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2021-10-30 Ίντσεον Γιουν. 2 - 0 Σεούλ
2021-10-24 Ποάνγκ Στίλερς 0 - 1 Ίντσεον Γιουν.
2021-10-06 Ίντσεον Γιουν. 0 - 1 Γκανγκβόν
2021-10-02 Ίντσεον Γιουν. 0 - 1 Σουγόν Μπλ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 5 0 0
33% 42% 25% 42% 0% 0%

Γκιμτσεόν Σανγκμού τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-06 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 0 Σεούλ
2022-03-02 Νταεγκού 1 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-02-27 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 2 Ποάνγκ Στίλερς
2022-02-20 Ουλσάν HD 0 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-10-31 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 2 Μπουσάν Ι Παρκ
2021-10-23 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 1 Τζεονάμ Ντράγκονς
2021-10-17 Μπουτσεόν 1995 0 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-10-09 Ανιάνγκ 2 - 2 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-10-02 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 0 Ανσάν Γκρήνερς
2021-09-26 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 1 Νταετζεόν Σίτιζεν
2021-09-18 Γκιεονγκνάμ 2 - 3 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-09-13 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 0 Τσουνγκνάμ Ασάν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 8 6 5
67% 25% 8% 67% 50% 42%

Βαθμολογία Κ Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ουλσάν HD 5 4 1 0 7 2 +5 13
2 Ποάνγκ Στίλερς 5 3 1 1 8 4 +4 10
3 Τζετζού 5 2 2 1 3 3 0 8
4 Γκανγκβόν 4 2 1 1 4 1 +3 7
5 Γκιμτσεόν Σανγκμού 4 2 1 1 5 3 +2 7
6 Ίντσεον Γιουν. 4 2 1 1 3 2 +1 7
7 Νταεγκού 5 2 1 2 5 6 -1 7
8 Σεούλ 5 1 2 2 4 5 -1 5
8 Σουγόν Μπλ. 5 1 2 2 4 5 -1 5
10 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 5 1 1 3 2 5 -3 4
11 Σεονγκνάμ 5 0 2 3 3 9 -6 2
12 Σουόν 4 0 1 3 1 4 -3 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ίντσεον Γιουν.     
Γκιμτσεόν Σανγκμού     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ίντσεον Γιουν. Γκιμτσεόν Σανγκμού
1 Ουλσάν HD   0 - 0
2 Ποάνγκ Στίλερς 0 - 1  
3 Τζετζού    
4 Γκανγκβόν    
5 Γκιμτσεόν Σανγκμού   -
6 Ίντσεον Γιουν. -  
7 Νταεγκού   1 - 0
8 Σεούλ 1 - 1  
8 Σουγόν Μπλ. 1 - 0  
10 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς    
11 Σεονγκνάμ    
12 Σουόν    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ίντσεον Γιουν. Γκιμτσεόν Σανγκμού
Θέση 6 5
Βαθμοί 7 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 8
Βαθμοί 4 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ίντσεον Γιουν. Γκιμτσεόν Σανγκμού
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
2   
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
1  
0  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ίντσεον Γιουν. Γκιμτσεόν Σανγκμού
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
2   
5      
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
2   
0   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 1

Αγώνες   (28)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (49)
Γκολ ανά αγώνα 1.75
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.96
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.79
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 57%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 57%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 29%
Πάνω 1.5 54%
Πάνω 2.5 21%
Πάνω 3.5 11%

Ίντσεον Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-20 Σεονγκνάμ - Ίντσεον Γιουν.
2022-04-02 Ίντσεον Γιουν. - Ουλσάν HD
2022-04-05 Νταεγκού - Ίντσεον Γιουν.
2022-04-10 Ίντσεον Γιουν. - Τζετζού
2022-04-27 Ίντσεον Γιουν. - Γκουανγκτζού
2022-05-05 Σουόν - Ίντσεον Γιουν.

Γκιμτσεόν Σανγκμού επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-19 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-04-02 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Σουγόν Μπλ.
2022-04-06 Σεονγκνάμ - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-04-10 Σουόν - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-04-27 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Σουγόν Μπλ.
2022-05-05 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Γκανγκβόν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.80 3.10 2.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.33 1.36
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.50 2.50
bet365 2.5 2.48 1.51
bet365 3.5 5.00 1.16
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.10 1.66