Κατεγορία Πριμέρα Α - Κολομβία

Σάββατο, 30.04.2022
22:05
Ιντεπ. Μέντελιν

Ιντεπ. Μέντελιν

Ατλέτικο Νασιονάλ

Ατλέτικο Νασιονάλ

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Medellin
Εκτός έδρας: Medellin
Στάδιο
Στάδιο: Atanasio Girardot
Χωρητικότητα: 45 739
Διαστάσεις: 110 x 73 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:05 (16:05 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-03-07 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Ιντεπ. Μέντελιν
2021-11-14 Ιντεπ. Μέντελιν 0 - 0 Ατλέτικο Νασιονάλ
2021-10-17 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
2021-03-28 Ιντεπ. Μέντελιν 0 - 0 Ατλέτικο Νασιονάλ
2020-02-29 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
2020-02-22 Ιντεπ. Μέντελιν 1 - 3 Ατλέτικο Νασιονάλ
2019-09-08 Ιντεπ. Μέντελιν 1 - 4 Ατλέτικο Νασιονάλ
2019-08-25 Ατλέτικο Νασιονάλ 5 - 2 Ιντεπ. Μέντελιν
2019-04-25 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 0 Ιντεπ. Μέντελιν
2019-03-16 Ιντεπ. Μέντελιν 2 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
2018-10-06 Ιντεπ. Μέντελιν 2 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
2018-04-08 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Ιντεπ. Μέντελιν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 9 5 4
8% 42% 50% 75% 42% 33%

Ιντεπ. Μέντελιν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-27 Ιντεπ. Μέντελιν 0 - 1 Ιντερνασιονάλ
2022-04-23 Μπουκαραμάνγκα 2 - 3 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-04-20 Ιντεπ. Μέντελιν 1 - 0 Tigres
2022-04-18 Ιντεπ. Μέντελιν 0 - 0 Ουνιόν Μαγκνταλένα
2022-04-15 Ιντεπ. Μέντελιν 2 - 1 9 ντε Οκτούμπρε
2022-04-11 Αλιάντζα 1 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-04-08 Γκουαϊρένα 3 - 3 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-04-02 Ιντεπ. Μέντελιν 2 - 1 Ενβιγκάντο
2022-03-27 Ντεπ. Περέιρα 1 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-03-24 Ιντεπ. Μέντελιν 1 - 0 Μιλονάριος
2022-03-20 Αμέρικα ντε Κάλι 1 - 3 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-03-17 Αμέρικα ντε Κάλι 2 - 1 Ιντεπ. Μέντελιν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 6 3
50% 33% 17% 67% 50% 25%

Ατλέτικο Νασιονάλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-24 Ατλέτικο Νασιονάλ 0 - 0 Όντσε Κάλντας
2022-04-21 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 0 Όντσε Κάλντας
2022-04-17 Αγκουίλας 1 - 0 Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-04-10 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Αμέρικα ντε Κάλι
2022-04-03 Πατριόταζ 0 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-03-29 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 1 Σάντα Φε
2022-03-21 Ντεπορτίβο Κάλι 3 - 3 Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-03-18 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 1 Τζαγκουάρες Κόρντ.
2022-03-07 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Ιντεπ. Μέντελιν
2022-03-04 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 1 Ολίμπια Ασ.
2022-02-27 Μπουκαραμάνγκα 3 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-02-25 Ολίμπια Ασ. 3 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 6 4
50% 25% 25% 83% 50% 33%

Βαθμολογία Κατεγορία Πριμέρα Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντεπόρτες Τολίμα 17 11 2 4 25 11 +14 35
2 Μιλονάριος 17 11 2 4 20 10 +10 35
3 Ατλέτικο Νασιονάλ 17 10 4 3 25 13 +12 34
4 Ιντεπ. Μέντελιν 17 9 3 5 24 16 +8 30
5 Τζούνιορ 17 9 2 6 24 16 +8 29
6 Ενβιγκάντο 17 7 6 4 20 16 +4 27
7 Inter Bogota 17 6 7 4 18 14 +4 25
8 Όντσε Κάλντας 17 6 7 4 16 13 +3 25
9 Μπουκαραμάνγκα 17 7 3 7 22 23 -1 24
10 Αλιάντζα 17 5 8 4 19 19 0 23
11 Σάντα Φε 17 6 4 7 22 23 -1 22
12 Τζαγκουάρες Κόρντ. 17 6 3 8 19 23 -4 21
13 Αγκουίλας 17 6 3 8 14 23 -9 21
14 Αμέρικα ντε Κάλι 17 5 5 7 18 21 -3 20
15 Ντεπ. Περέιρα 17 5 4 8 18 22 -4 19
16 Ντεπορτίβο Πάστο 17 4 7 6 13 17 -4 19
17 Πατριόταζ 17 4 5 8 14 20 -6 17
18 Κορτουλούα 17 4 4 9 16 22 -6 16
19 Ντεπορτίβο Κάλι 17 3 5 9 12 20 -8 14
20 Ουνιόν Μαγκνταλένα 17 2 4 11 7 24 -17 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ιντεπ. Μέντελιν                  
Ατλέτικο Νασιονάλ                  
Εντός έδρας                  
Εκτός έδρας                  

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ιντεπ. Μέντελιν Ατλέτικο Νασιονάλ
1 Ντεπόρτες Τολίμα 1 - 0  
2 Μιλονάριος 1 - 0 0 - 2
3 Ατλέτικο Νασιονάλ   -
4 Ιντεπ. Μέντελιν -  
5 Τζούνιορ 2 - 0  
6 Ενβιγκάντο 2 - 1 1 - 2
7 Inter Bogota    
8 Όντσε Κάλντας    
9 Μπουκαραμάνγκα   3 - 1
10 Αλιάντζα    
11 Σάντα Φε    
12 Τζαγκουάρες Κόρντ.    
13 Αγκουίλας 4 - 0 1 - 0
14 Αμέρικα ντε Κάλι    
15 Ντεπ. Περέιρα    
16 Ντεπορτίβο Πάστο   0 - 1
17 Πατριόταζ   0 - 2
18 Κορτουλούα 3 - 1 1 - 1
19 Ντεπορτίβο Κάλι 2 - 0 3 - 3
20 Ουνιόν Μαγκνταλένα 0 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ιντεπ. Μέντελιν Ατλέτικο Νασιονάλ
Θέση 4 3
Βαθμοί 30 34
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 1 3
Βαθμοί 22 14

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ιντεπ. Μέντελιν Ατλέτικο Νασιονάλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
3    
5      
10           
4     
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
1  
0  
4     
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ιντεπ. Μέντελιν Ατλέτικο Νασιονάλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
24                         
16                 
25                          
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
15                
2   
12             
9          

Συνολικές στατιστικές για το Κατεγορία Πριμέρα Α

Αγώνες   (170)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (366)
Γκολ ανά αγώνα 2.15
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.89
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 46%
Πάνω 1.5 66%
Πάνω 2.5 38%
Πάνω 3.5 15%

Ιντεπ. Μέντελιν επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-04 9 ντε Οκτούμπρε - Ιντεπ. Μέντελιν
2022-05-08 Τζαγκουάρες Κόρντ. - Ιντεπ. Μέντελιν
2022-05-11 Tigres - Ιντεπ. Μέντελιν
2022-05-15 Ιντεπ. Μέντελιν - Ντεπορτίβο Πάστο
2022-05-17 Ιντερνασιονάλ - Ιντεπ. Μέντελιν
2022-05-21 Ιντεπ. Μέντελιν - Inter Bogota

Ατλέτικο Νασιονάλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-07 Ατλέτικο Νασιονάλ - Ντεπ. Περέιρα
2022-05-12 Όντσε Κάλντας - Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-05-15 Inter Bogota - Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-05-22 Τζούνιορ - Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-06-01 Ατλέτικο Νασιονάλ - Μιλονάριος
2022-06-04 Ατλέτικο Νασιονάλ - Μπουκαραμάνγκα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.60 2.80 2.70
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.40 1.36 1.44
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.62
bet365 2.5 2.50 1.50
bet365 3.5 5.00 1.16
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.10 1.66