Πριμέρα Ντιβισιόν - Ελ Σαλβαδόρ

Κυριακή, 26.04.2026
02:00
Μεταπάν

Μεταπάν

Fuerte SF

Fuerte SF

1 - 3
(0 - 2,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Metapan
Εκτός έδρας: Σαν Φρανσίσκο Γκότερα
Απόσταση: 161.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Jorge Calero Suarez
Χωρητικότητα: 10 000
Διαστάσεις: 95 x 63 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 02:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες

2026-03-01 Fuerte SF 1 - 2 Μεταπάν
2025-11-09 Μεταπάν 1 - 2 Fuerte SF
2025-09-07 Fuerte SF 1 - 0 Μεταπάν
2025-05-03 Μεταπάν 0 - 1 Fuerte SF
2025-03-09 Fuerte SF 0 - 1 Μεταπάν
2024-09-28 Μεταπάν 0 - 2 Fuerte SF
2024-07-28 Fuerte SF 0 - 3 Μεταπάν
2024-03-31 Fuerte SF 0 - 1 Μεταπάν
2024-01-21 Μεταπάν 2 - 0 Fuerte SF
2023-11-11 Fuerte SF 1 - 1 Μεταπάν
2023-09-17 Μεταπάν 0 - 0 Fuerte SF
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 4 6 3 0
45% 18% 36% 55% 27% 0%

Μεταπάν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-04-22 Μεταπάν 1 - 1 Αλιάντζα
2026-04-19 Μεταπάν 0 - 2 Πλατένσε Μιουν.
2026-04-16 Λουίς Άνχελ Φίρπο 0 - 2 Μεταπάν
2026-04-12 Μεταπάν 1 - 1 Cacahuatique
2026-04-08 Αλιάντζα 3 - 1 Μεταπάν
2026-04-05 Inter Santa Tecla 2 - 1 Μεταπάν
2026-04-02 Μεταπάν 0 - 0 Αλιάντζα
2026-03-29 Zacatecoluca FC 2 - 2 Μεταπάν
2026-03-22 Μεταπάν 1 - 0 Μιουν. Λιμένο
2026-03-18 Αγκουίλα 1 - 1 Μεταπάν
2026-03-15 Μεταπάν 0 - 3 Φας
2026-03-08 Μεταπάν 1 - 1 Hercules Salvador
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 10 4 2
17% 50% 33% 83% 33% 17%

Fuerte SF τελευταίοι 12 αγώνες

2026-04-21 Fuerte SF 1 - 0 Πλατένσε Μιουν.
2026-04-19 Zacatecoluca FC 1 - 0 Fuerte SF
2026-04-15 Fuerte SF 1 - 1 Πλατένσε Μιουν.
2026-04-12 Fuerte SF 0 - 2 Μιουν. Λιμένο
2026-04-09 Πλατένσε Μιουν. 1 - 1 Fuerte SF
2026-04-05 Fuerte SF 0 - 2 Λουίς Άνχελ Φίρπο
2026-04-01 Αγκουίλα 1 - 1 Fuerte SF
2026-03-29 Fuerte SF 0 - 1 Cacahuatique
2026-03-22 Φας 3 - 1 Fuerte SF
2026-03-18 Fuerte SF 0 - 0 Inter Santa Tecla
2026-03-15 Hercules Salvador 1 - 2 Fuerte SF
2026-03-11 Ντράγκον 2 - 2 Fuerte SF
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 8 3 2
17% 42% 42% 67% 25% 17%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φας 20 15 4 1 47 15 +32 49
2 Λουίς Άνχελ Φίρπο 20 13 3 4 32 18 +14 42
3 Μιουν. Λιμένο 20 10 5 5 30 16 +14 35
4 Αγκουίλα 20 10 3 7 26 23 +3 33
5 Inter Santa Tecla 20 9 6 5 25 22 +3 33
6 Αλιάντζα 20 9 4 7 31 28 +3 31
7 Μεταπάν 20 6 9 5 22 24 -2 27
8 Cacahuatique 20 5 7 8 21 26 -5 22
9 Πλατένσε Μιουν. 20 4 7 9 23 29 -6 19
10 Hercules Salvador 20 3 6 11 23 42 -19 15
11 Fuerte SF 20 1 8 11 15 33 -18 11
12 Zacatecoluca FC 20 2 4 14 19 38 -19 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μεταπάν                     
Fuerte SF                     
Εντός έδρας                     
Εκτός έδρας                     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μεταπάν Fuerte SF
1 Φας 0 - 3 3 - 1
2 Λουίς Άνχελ Φίρπο 1 - 0 1 - 0
3 Μιουν. Λιμένο 1 - 0 5 - 0
4 Αγκουίλα 4 - 2 1 - 1
5 Inter Santa Tecla 0 - 3 2 - 0
6 Αλιάντζα 0 - 0 3 - 2
7 Μεταπάν -  
8 Cacahuatique 1 - 1 0 - 0
9 Πλατένσε Μιουν. 0 - 2 1 - 1
10 Hercules Salvador 1 - 1 1 - 2
11 Fuerte SF   -
12 Zacatecoluca FC 1 - 0 1 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μεταπάν Fuerte SF
Θέση 7 11
Βαθμοί 27 11
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 12
Βαθμοί 15 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μεταπάν Fuerte SF
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
9          
5      
1  
8         
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
3    
3    
1  
3    
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μεταπάν Fuerte SF
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
22                       
24                         
15                
33                                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
12             
7        
18                   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (120)
Εντός έδρας νίκες 38%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (314)
Γκολ ανά αγώνα 2.62
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.29
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 29%

Μεταπάν επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-01 Hercules Salvador - Μεταπάν
2026-05-07 Μεταπάν - Λουίς Άνχελ Φίρπο
2026-05-10 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Μεταπάν
2026-07-25 Cacahuatique - Μεταπάν
2026-07-31 Μεταπάν - Φας
2026-08-02 Atletico Balboa - Μεταπάν

Fuerte SF επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-01 Fuerte SF - Αλιάντζα
2026-07-26 Fuerte SF - Πλατένσε Μιουν.
2026-07-30 Λουίς Άνχελ Φίρπο - Fuerte SF
2026-08-01 Fuerte SF - Inter Santa Tecla
2026-08-09 Cacahuatique - Fuerte SF
2026-08-15 Fuerte SF - Μεταπάν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.53 3.75 5.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.10 1.20 2.30
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.40
bet365 2.5 1.95 1.75
bet365 3.5 3.50 1.29
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80