Πρβα Λίγκα - Μαυροβούνιο

Τετάρτη, 04.11.2020
16:00
Ίσκρα

Ίσκρα

Σουτιέσκα Νίκσιτς

Σουτιέσκα Νίκσιτς

3 - 0
(1 - 0,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Danilovgrad
Εκτός έδρας: Νίκσιτς
Απόσταση: 20.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion Brace Velasevic
Χωρητικότητα: 2 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-09-16 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 2 Ίσκρα
2020-06-25 Ίσκρα 1 - 0 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-02-22 Σουτιέσκα Νίκσιτς 1 - 1 Ίσκρα
2019-10-19 Ίσκρα 2 - 0 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2019-08-28 Σουτιέσκα Νίκσιτς 4 - 2 Ίσκρα
2019-05-04 Ίσκρα 1 - 1 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2019-03-09 Σουτιέσκα Νίκσιτς 2 - 0 Ίσκρα
2018-11-03 Ίσκρα 0 - 4 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2018-10-24 Ίσκρα 1 - 4 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2018-10-03 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 0 Ίσκρα
2018-08-25 Σουτιέσκα Νίκσιτς 1 - 2 Ίσκρα
2018-04-21 Ίσκρα 0 - 1 Σουτιέσκα Νίκσιτς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 6 4
25% 17% 58% 83% 50% 33%

Ίσκρα τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-31 Ντέσιτς 2 - 0 Ίσκρα
2020-10-25 Ίσκρα 0 - 0 Ζέτα
2020-10-21 Ίσκρα 3 - 0 Τίτογκραντ
2020-10-17 Ίσκρα 2 - 1 Γιέζερο
2020-10-04 Ρούνταρ 4 - 0 Ίσκρα
2020-09-30 Μπουντούτσνοστ 1 - 0 Ίσκρα
2020-09-27 Ίσκρα 1 - 0 ΟΦΚ Πέτροβατς
2020-09-20 Τίτογκραντ 1 - 1 Ίσκρα
2020-09-16 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 2 Ίσκρα
2020-09-12 Ίσκρα 1 - 1 ΦΚ Ποντγκόριτσα
2020-08-27 Ίσκρα 0 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2020-08-23 Ίσκρα 0 - 0 Ντέσιτς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 7 4 2
25% 33% 42% 58% 33% 17%

Σουτιέσκα Νίκσιτς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-31 Σουτιέσκα Νίκσιτς 0 - 1 Μπουντούτσνοστ
2020-10-25 ΟΦΚ Πέτροβατς 1 - 1 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-10-21 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 0 Γιέντινστβο
2020-10-17 Τίτογκραντ 0 - 0 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-10-04 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 0 ΦΚ Ποντγκόριτσα
2020-09-30 Σουτιέσκα Νίκσιτς 2 - 0 Ρούνταρ
2020-09-27 Ντέσιτς 1 - 1 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-09-20 Σουτιέσκα Νίκσιτς 0 - 2 Ζέτα
2020-09-16 Σουτιέσκα Νίκσιτς 3 - 2 Ίσκρα
2020-09-12 Γιέζερο 0 - 2 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-08-27 Μπόρακ Μπ. Λούκα 1 - 0 Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-08-23 Μπουντούτσνοστ 1 - 0 Σουτιέσκα Νίκσιτς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 3 1
42% 25% 33% 67% 25% 8%

Βαθμολογία Πρβα Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπουντούτσνοστ 10 7 1 2 15 10 +5 22
2 Ντέσιτς 11 5 6 0 18 6 +12 21
3 ΦΚ Ποντγκόριτσα 11 5 3 3 14 10 +4 18
4 Σουτιέσκα Νίκσιτς 11 4 4 3 15 11 +4 16
5 Ζέτα 11 4 3 4 8 10 -2 14
6 Γιέζερο 11 4 2 5 6 9 -3 14
7 Ίσκρα 11 3 4 4 8 13 -5 13
8 Ρούνταρ 11 4 0 7 13 15 -2 12
9 Τίτογκραντ 11 2 3 6 7 17 -10 9
10 ΟΦΚ Πέτροβατς 10 1 4 5 10 13 -3 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ίσκρα            
Σουτιέσκα Νίκσιτς            
Εντός έδρας            
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ίσκρα Σουτιέσκα Νίκσιτς
1 Μπουντούτσνοστ   1 - 0
2 Ντέσιτς 0 - 0 1 - 1
3 ΦΚ Ποντγκόριτσα 1 - 1  
4 Σουτιέσκα Νίκσιτς   -
5 Ζέτα 0 - 0  
6 Γιέζερο 2 - 1 0 - 2
7 Ίσκρα -  
8 Ρούνταρ    
9 Τίτογκραντ   0 - 0
10 ΟΦΚ Πέτροβατς 1 - 0 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ίσκρα Σουτιέσκα Νίκσιτς
Θέση 7 4
Βαθμοί 13 16
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 4
Βαθμοί 9 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ίσκρα Σουτιέσκα Νίκσιτς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
4     
4     
4     
4     
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
0  
1  
3    
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ίσκρα Σουτιέσκα Νίκσιτς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
13              
15                
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
2   
4     
3    

Συνολικές στατιστικές για το Πρβα Λίγκα

Αγώνες   (54)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 22%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (114)
Γκολ ανά αγώνα 2.11
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.78
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 54%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 35%
Πάνω 1.5 63%
Πάνω 2.5 30%
Πάνω 3.5 19%

Ίσκρα επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-08 ΦΚ Ποντγκόριτσα - Ίσκρα
2020-11-21 Ίσκρα - Τίτογκραντ
2020-11-29 ΟΦΚ Πέτροβατς - Ίσκρα
2020-12-02 Ίσκρα - Μπουντούτσνοστ
2020-12-06 Ίσκρα - Ρούνταρ
2020-12-09 Γιέζερο - Ίσκρα

Σουτιέσκα Νίκσιτς επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-08 Σουτιέσκα Νίκσιτς - Γιέζερο
2020-11-21 Ζέτα - Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-11-25 Ντέσιτς - Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-11-29 Σουτιέσκα Νίκσιτς - Ντέσιτς
2020-12-02 Ρούνταρ - Σουτιέσκα Νίκσιτς
2020-12-06 ΦΚ Ποντγκόριτσα - Σουτιέσκα Νίκσιτς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.90 2.90 2.23
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.30 1.30
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.38 2.80
bet365 2.5 2.32 1.55
bet365 3.5 4.50 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.97 1.76