Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Παρασκευή, 30.03.2012
13:00
Iskra-Stal Ribnita

Iskra-Stal Ribnita

Rapid Ghidighici

Rapid Ghidighici

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ribnita
Εκτός έδρας: Ghidighici
Απόσταση: 76.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2012-03-21 Rapid Ghidighici 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2011-09-25 Iskra-Stal Ribnita 4 - 0 Rapid Ghidighici
2011-05-13 Rapid Ghidighici 1 - 2 Iskra-Stal Ribnita
2010-11-06 Rapid Ghidighici 0 - 0 Iskra-Stal Ribnita
2010-08-01 Iskra-Stal Ribnita 1 - 0 Rapid Ghidighici
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 1 3 3 1
60% 20% 20% 60% 60% 20%

Iskra-Stal Ribnita τελευταίοι 12 αγώνες

2012-03-25 Iskra-Stal Ribnita 3 - 1 FC Tiraspol
2012-03-21 Rapid Ghidighici 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2012-03-17 Iskra-Stal Ribnita 1 - 0 Nistru Otaci
2012-03-09 Academia Chisinau 1 - 3 Iskra-Stal Ribnita
2012-03-03 Iskra-Stal Ribnita 0 - 1 Μιλσάμι
2011-11-29 Dacia Chisinau 1 - 2 Iskra-Stal Ribnita
2011-11-19 Iskra-Stal Ribnita 1 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2011-11-05 Μπάλτι 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2011-10-30 FC Costuleni 3 - 3 Iskra-Stal Ribnita
2011-10-22 Iskra-Stal Ribnita 3 - 0 Σφίντουλ
2011-10-15 Ζίμπρου Κισινάου 4 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2011-10-01 FC Tiraspol 0 - 1 Iskra-Stal Ribnita
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 9 9 4
50% 8% 42% 75% 75% 33%

Rapid Ghidighici τελευταίοι 12 αγώνες

2012-03-25 Μπάλτι 4 - 0 Rapid Ghidighici
2012-03-21 Rapid Ghidighici 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2012-03-16 Σφίντουλ 0 - 0 Rapid Ghidighici
2012-03-09 Rapid Ghidighici 1 - 2 Ζίμπρου Κισινάου
2012-03-03 FC Tiraspol 0 - 1 Rapid Ghidighici
2011-11-29 Rapid Ghidighici 0 - 0 FC Costuleni
2011-11-19 Rapid Ghidighici 0 - 0 Nistru Otaci
2011-11-05 Academia Chisinau 1 - 1 Rapid Ghidighici
2011-10-30 Rapid Ghidighici 1 - 1 Μιλσάμι
2011-10-22 Dacia Chisinau 3 - 0 Rapid Ghidighici
2011-10-15 Rapid Ghidighici 1 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2011-10-01 Rapid Ghidighici 0 - 0 Μπάλτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 7 5 1
17% 50% 33% 58% 42% 8%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 22 17 5 0 49 13 +36 56
2 Dacia Chisinau 22 17 3 2 43 11 +32 54
3 Ζίμπρου Κισινάου 22 10 9 3 33 14 +19 39
4 Iskra-Stal Ribnita 22 10 4 8 36 34 +2 34
5 Μιλσάμι 22 9 4 9 28 24 +4 31
6 Μπάλτι 22 6 9 7 15 17 -2 27
7 FC Tiraspol 22 5 8 9 21 22 -1 23
8 Nistru Otaci 22 5 7 10 18 28 -10 22
9 Rapid Ghidighici 22 4 8 10 14 31 -17 20
10 Σφίντουλ 22 4 7 11 16 40 -24 19
11 Academia Chisinau 22 3 9 10 21 35 -14 18
12 FC Costuleni 22 1 9 12 11 36 -25 12

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Iskra-Stal Ribnita                       
Rapid Ghidighici                       
Εντός έδρας                       
Εκτός έδρας                       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Iskra-Stal Ribnita Rapid Ghidighici
1 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 2 2 - 0
2 Dacia Chisinau 1 - 4 3 - 0
3 Ζίμπρου Κισινάου 0 - 3 0 - 0
4 Iskra-Stal Ribnita - 4 - 0
5 Μιλσάμι 0 - 1 3 - 1
6 Μπάλτι 1 - 1 4 - 0
7 FC Tiraspol 3 - 1 0 - 1
8 Nistru Otaci 1 - 0 2 - 0
9 Rapid Ghidighici 4 - 0 -
10 Σφίντουλ 3 - 0 0 - 0
11 Academia Chisinau 1 - 1 1 - 1
12 FC Costuleni 3 - 0 1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Iskra-Stal Ribnita Rapid Ghidighici
Θέση 4 9
Βαθμοί 34 20
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 11
Βαθμοί 17 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Iskra-Stal Ribnita Rapid Ghidighici
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
4     
8         
4     
8         
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
2   
4     
2   
3    
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Iskra-Stal Ribnita Rapid Ghidighici
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
36                                     
34                                   
14               
31                                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
13              
5      
20                     

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (132)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (305)
Γκολ ανά αγώνα 2.31
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.08
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 42%
Πάνω 1.5 66%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 24%

Iskra-Stal Ribnita επόμενοι 6 αγώνες

2012-04-02 Σφίντουλ - Iskra-Stal Ribnita
2012-04-06 Iskra-Stal Ribnita - Academia Chisinau
2012-04-14 Σέριφ Τιρασπόλ - Iskra-Stal Ribnita
2012-04-21 Iskra-Stal Ribnita - Dacia Chisinau
2012-04-27 Ζίμπρου Κισινάου - Iskra-Stal Ribnita
2012-05-01 Iskra-Stal Ribnita - FC Costuleni

Rapid Ghidighici επόμενοι 6 αγώνες

2012-04-02 Rapid Ghidighici - Μιλσάμι
2012-04-06 Μπάλτι - Rapid Ghidighici
2012-04-10 Rapid Ghidighici - Nistru Otaci
2012-04-14 Rapid Ghidighici - FC Tiraspol
2012-04-21 Nistru Otaci - Rapid Ghidighici
2012-04-27 FC Costuleni - Rapid Ghidighici

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bwin 1.44 3.75 6.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bwin 1.07 1.20 2.55
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bwin 2.5 2.00 1.72
bwin 3.5 3.50 1.26