Κύπελλο του Αυτοκράτορα - Ιαπωνία

Τετάρτη, 26.08.2026
11:00
Ιβάκι

Ιβάκι

Τρίνιτα Οίτα

Τρίνιτα Οίτα

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0,  2 - 0)
Νικητής Ιβάκι
αποτέλεσμα 2 - 0 μετά από παράταση
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Iwaki
Εκτός έδρας: Οίτα
Απόσταση: 943.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες

2026-08-22 Τρίνιτα Οίτα 4 - 1 Ιβάκι
2025-08-23 Ιβάκι 4 - 0 Τρίνιτα Οίτα
2025-02-23 Τρίνιτα Οίτα 0 - 0 Ιβάκι
2024-07-06 Ιβάκι 0 - 1 Τρίνιτα Οίτα
2024-04-21 Τρίνιτα Οίτα 0 - 2 Ιβάκι
2023-07-22 Τρίνιτα Οίτα 1 - 2 Ιβάκι
2023-04-08 Ιβάκι 1 - 3 Τρίνιτα Οίτα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 3 5 4 3
43% 14% 43% 71% 57% 43%

Ιβάκι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-22 Τρίνιτα Οίτα 4 - 1 Ιβάκι
2026-08-15 Φουτζιέντα 3 - 1 Ιβάκι
2026-08-09 Ιβάκι 2 - 1 Imabari
2026-07-12 Nagano Parceiro 1 - 3 Ιβάκι
2026-06-07 Τοκουσίμα 2 - 0 Ιβάκι
2026-05-30 Σονάν 1 - 1 Ιβάκι
2026-05-23 Φουτζιέντα 0 - 0 Ιβάκι
2026-05-17 Ιβάκι 1 - 1 Μ. Γιαμάγκα
2026-05-09 Ιβάκι 0 - 1 Κόφου
2026-05-06 Ομίγια 3 - 2 Ιβάκι
2026-05-02 Γιούμπιλο Ιβάτα 1 - 1 Ιβάκι
2026-04-29 Ιβάκι 0 - 1 Γκίφου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 4
17% 33% 50% 75% 42% 33%

Τρίνιτα Οίτα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-22 Τρίνιτα Οίτα 4 - 1 Ιβάκι
2026-08-15 Βεγκάλτα Σεντάι 0 - 0 Τρίνιτα Οίτα
2026-08-08 Τρίνιτα Οίτα 0 - 1 Σονάν
2026-06-07 Τρίνιτα Οίτα 1 - 0 Γιαμαγκάτα
2026-05-30 Nara Club 3 - 3 Τρίνιτα Οίτα
2026-05-24 Gainare Tottori 0 - 0 Τρίνιτα Οίτα
2026-05-17 Τρίνιτα Οίτα 1 - 2 Tegevajaro Miyazaki
2026-05-10 Τρίνιτα Οίτα 0 - 1 Σάγκαν Τόσου
2026-05-06 Καγκοσίμα Γιουν. 0 - 1 Τρίνιτα Οίτα
2026-05-03 Κιτακιουσού 2 - 1 Τρίνιτα Οίτα
2026-04-29 Τρίνιτα Οίτα 0 - 1 Ροάσο Κουμαμότο
2026-04-25 Ριουκίου 0 - 0 Τρίνιτα Οίτα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 4 4 2
25% 33% 42% 33% 33% 17%

Βαθμολογία Τζε 2 Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ομίγια 3 3 0 0 8 3 +5 9
2 Σονάν 3 2 1 0 2 0 +2 7
3 Kataller Toyama 3 2 0 1 8 2 +6 6
4 Tochigi City 3 2 0 1 8 3 +5 6
5 Φουτζιέντα 3 2 0 1 5 2 +3 6
6 Γιαμαγκάτα 3 2 0 1 4 1 +3 6
7 Γιοκοχάμα 3 2 0 1 4 3 +1 6
8 Άλμπιρεξ Νιγκάτα 3 2 0 1 3 2 +1 6
9 Τρίνιτα Οίτα 3 1 1 1 4 2 +2 4
10 Σάγκαν Τόσου 3 1 1 1 3 3 0 4
11 Βεγκάλτα Σεντάι 3 1 1 1 2 2 0 4
12 Μπλάουμπιτζ 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Γιούμπιλο Ιβάτα 3 1 1 1 4 5 -1 4
14 Σαπόρο 3 1 0 2 4 6 -2 3
15 Ιβάκι 3 1 0 2 4 8 -4 3
16 Vanraure Hachinohe 3 1 0 2 2 7 -5 3
17 Tegevajaro Miyazaki 3 0 2 1 1 2 -1 2
18 Τοκουσίμα 3 0 1 2 1 4 -3 1
19 Κόφου 3 0 1 2 1 6 -5 1
20 Imabari 3 0 0 3 3 9 -6 0

Ιβάκι επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-29 Ιβάκι - Άλμπιρεξ Νιγκάτα
2026-09-05 Τοκουσίμα - Ιβάκι
2026-09-12 Ιβάκι - Γιοκοχάμα
2026-09-19 Σάγκαν Τόσου - Ιβάκι
2026-09-26 Ιβάκι - Βεγκάλτα Σεντάι
2026-10-04 Σαπόρο - Ιβάκι

Τρίνιτα Οίτα επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-29 Τοκουσίμα - Τρίνιτα Οίτα
2026-09-06 Τρίνιτα Οίτα - Imabari
2026-09-12 Ομίγια - Τρίνιτα Οίτα
2026-09-19 Σαπόρο - Τρίνιτα Οίτα
2026-09-26 Τρίνιτα Οίτα - Φουτζιέντα
2026-10-03 Τρίνιτα Οίτα - Γιαμαγκάτα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
1xbet 2.03 3.42 3.46
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
1xbet 1.27 1.28 1.73
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
1xbet 1.5 1.27 3.14
1xbet 2.5 1.94 1.82
1xbet 3.5 3.20 1.26
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
1xbet 1.76 1.96