Εκστρακλάσα - Πολωνία

Σάββατο, 05.12.2020
14:00
Γιαγκιελόνια

Γιαγκιελόνια

Βάρτα Πόζναν

Βάρτα Πόζναν

4 - 3
(2 - 3,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Bialystok
Εκτός έδρας: Πόζναν
Απόσταση: 427.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Bialystok City Stadium
Χωρητικότητα: 7 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (15:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Γιαγκιελόνια τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-28 Σταλ Μίελετς 3 - 1 Γιαγκιελόνια
2020-11-23 Γιαγκιελόνια 5 - 2 Πλοκ
2020-11-07 Κρακόβια 3 - 1 Γιαγκιελόνια
2020-10-30 Στσζέτσιν 3 - 0 Γιαγκιελόνια
2020-10-24 Σλασκ 1 - 0 Γιαγκιελόνια
2020-10-17 Γιαγκιελόνια 2 - 1 Λεχ Πόζναν
2020-09-26 Γιαγκιελόνια 0 - 1 Ζαγκλέμπιε Λ.
2020-09-21 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 1 Γιαγκιελόνια
2020-09-11 Γιαγκιελόνια 2 - 2 Ποντμπεσκίτζιε
2020-08-29 Λέγκια Βαρσοβίας 1 - 2 Γιαγκιελόνια
2020-08-24 Γιαγκιελόνια 1 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
2020-08-13 Γκόρνικ Ζάμπρζε 3 - 1 Γιαγκιελόνια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 8 5
33% 17% 50% 75% 67% 42%

Βάρτα Πόζναν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-29 Ρακόφ 1 - 0 Βάρτα Πόζναν
2020-11-21 Βάρτα Πόζναν 2 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
2020-11-07 Σταλ Μίελετς 0 - 1 Βάρτα Πόζναν
2020-11-02 Βάρτα Πόζναν 0 - 3 Λέγκια Βαρσοβίας
2020-10-26 Βάρτα Πόζναν 0 - 1 Γκόρνικ Ζάμπρζε
2020-10-19 Ποντμπεσκίτζιε 1 - 2 Βάρτα Πόζναν
2020-09-25 Πλοκ 1 - 3 Βάρτα Πόζναν
2020-09-20 Λεχ Πόζναν 1 - 0 Βάρτα Πόζναν
2020-09-12 Βάρτα Πόζναν 0 - 0 Πιάστ Γκλίβιτσε
2020-08-28 Ζαγκλέμπιε Λ. 1 - 0 Βάρτα Πόζναν
2020-08-23 Βάρτα Πόζναν 0 - 1 Λέχια Γκντανσκ
2020-07-31 Βάρτα Πόζναν 2 - 0 Ραντόμιακ Ραντόμ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 5 4 1
42% 8% 50% 42% 33% 8%

Βαθμολογία Εκστρακλάσα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρακόφ 11 7 3 1 24 12 +12 24
2 Λέγκια Βαρσοβίας 11 7 2 2 17 11 +6 23
3 Γκόρνικ Ζάμπρζε 11 6 2 3 17 11 +6 20
4 Ζαγκλέμπιε Λ. 11 5 3 3 15 12 +3 18
5 Σλασκ 11 5 2 4 17 12 +5 17
6 Στσζέτσιν 10 4 4 2 11 7 +4 16
7 Λέχια Γκντανσκ 11 5 1 5 17 16 +1 16
8 Γιαγκιελόνια 11 4 2 5 15 18 -3 14
9 Λεχ Πόζναν 10 3 4 3 18 16 +2 13
10 Κρακόβια 12 4 6 2 16 14 +2 13
11 Βάρτα Πόζναν 11 4 1 6 8 11 -3 13
12 Βίσλα Κρακοβίας 12 2 5 5 17 17 0 11
13 Πλοκ 11 2 4 5 12 18 -6 10
14 Πιάστ Γκλίβιτσε 11 2 3 6 11 17 -6 9
15 Σταλ Μίελετς 11 2 3 6 13 23 -10 9
16 Ποντμπεσκίτζιε 11 2 3 6 12 25 -13 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Γιαγκιελόνια            
Βάρτα Πόζναν            
Εντός έδρας            
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Γιαγκιελόνια Βάρτα Πόζναν
1 Ρακόφ   1 - 0
2 Λέγκια Βαρσοβίας    
3 Γκόρνικ Ζάμπρζε    
4 Ζαγκλέμπιε Λ. 0 - 1 1 - 0
5 Σλασκ    
6 Στσζέτσιν    
7 Λέχια Γκντανσκ    
8 Γιαγκιελόνια -  
9 Λεχ Πόζναν 2 - 1 1 - 0
10 Κρακόβια    
11 Βάρτα Πόζναν   -
12 Βίσλα Κρακοβίας 1 - 1  
13 Πλοκ 5 - 2 1 - 3
14 Πιάστ Γκλίβιτσε    
15 Σταλ Μίελετς   0 - 1
16 Ποντμπεσκίτζιε 2 - 2 1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Γιαγκιελόνια Βάρτα Πόζναν
Θέση 8 11
Βαθμοί 14 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 4
Βαθμοί 8 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Γιαγκιελόνια Βάρτα Πόζναν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
5      
4     
1  
6       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
1  
3    
0  
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Γιαγκιελόνια Βάρτα Πόζναν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
15                
18                   
8         
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
7        
6       
5      

Συνολικές στατιστικές για το Εκστρακλάσα

Αγώνες   (88)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (240)
Γκολ ανά αγώνα 2.73
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 57%
Πάνω 3.5 32%

Γιαγκιελόνια επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-13 Ρακόφ - Γιαγκιελόνια
2020-12-20 Γιαγκιελόνια - Γκόρνικ Ζάμπρζε
2021-01-14 Γιαγκιελόνια - Ζαγκλέμπιε Λ.
2021-01-21 Γιαγκιελόνια - Ρ. Βόλγκογκραντ
2021-01-30 Λέχια Γκντανσκ - Γιαγκιελόνια
2021-02-07 Βίσλα Κρακοβίας - Γιαγκιελόνια

Βάρτα Πόζναν επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-12 Βάρτα Πόζναν - Στσζέτσιν
2020-12-17 Σλασκ - Βάρτα Πόζναν
2021-01-15 Στσζέτσιν - Βάρτα Πόζναν
2021-01-22 Βάρτα Πόζναν - Βίτζεβ Λοτζ
2021-01-30 Βάρτα Πόζναν - Κρακόβια
2021-02-05 Λέχια Γκντανσκ - Βάρτα Πόζναν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.10 3.20 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.28 1.36 1.66
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.05 1.75
bet365 3.5 3.50 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.95