Ντιβίζιον 1 - Βόρειος - Σουηδία
Τετάρτη, 13.05.2026
18:30
18:30

Jarfalla

Enkopings SK
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Jarfalla |
| Εκτός έδρας: | Enkoping |
| Απόσταση: | 48.2 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
| 2026-03-28 | Enkopings SK | 2 - 2 | Jarfalla |
Jarfalla τελευταίοι 8 αγώνες
| 2026-05-09 | FBK Karlstad | 2 - 0 | Jarfalla |
| 2026-05-03 | Ασιρίσκα | 3 - 3 | Jarfalla |
| 2026-04-26 | Jarfalla | 1 - 0 | Πιτέα |
| 2026-04-18 | Κάρλσταντ | 2 - 1 | Jarfalla |
| 2026-04-11 | Jarfalla | 0 - 1 | Σολεντούνα |
| 2026-04-04 | Εσκιλστούνα | 1 - 1 | Jarfalla |
| 2026-03-28 | Enkopings SK | 2 - 2 | Jarfalla |
| 2026-03-14 | Ασιρίσκα | 3 - 1 | Jarfalla |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 12% | 38% | 50% | 75% | 50% | 38% |
Enkopings SK τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-08 | Enkopings SK | 2 - 1 | Εσκιλστούνα |
| 2026-05-02 | Γκέφλε | 2 - 1 | Enkopings SK |
| 2026-04-24 | Enkopings SK | 1 - 7 | Arlanda |
| 2026-04-18 | Enkopings SK | 2 - 1 | FBK Karlstad |
| 2026-04-10 | Karlbergs BK | 1 - 3 | Enkopings SK |
| 2026-04-04 | Enkopings SK | 3 - 2 | Στόκσουντ |
| 2026-03-28 | Enkopings SK | 2 - 2 | Jarfalla |
| 2026-03-15 | Βάσαλουντ | 2 - 0 | Enkopings SK |
| 2026-03-14 | Enkopings SK | 2 - 0 | IK Sleipner |
| 2026-02-28 | Ασιρίσκα | 1 - 2 | Enkopings SK |
| 2026-02-24 | Βάστερας | 1 - 1 | Enkopings SK |
| 2026-02-15 | Εσκιλστούνα | 3 - 0 | Enkopings SK |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 9 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 75% | 33% |
Βαθμολογία Ντιβίζιον 1 - Βόρειος
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FBK Karlstad | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Arlanda | 6 | +9 | 14 |
| 3 | Χάμαρμπι ТΦΦ | 6 | +10 | 13 |
| 4 | Κάρλσταντ | 6 | +3 | 13 |
| 5 | Enkopings SK | 6 | -2 | 12 |
| 6 | Στόκχολμ Ιντερ. | 6 | +8 | 11 |
| 7 | Karlbergs BK | 6 | 0 | 10 |
| 8 | Σολεντούνα | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Γκέφλε | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Ουμέα | 6 | -4 | 7 |
| 11 | Βάσαλουντ | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Jarfalla | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Ασιρίσκα | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Πιτέα | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Εσκιλστούνα | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Στόκσουντ | 6 | -9 | 2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Jarfalla | |
| Enkopings SK | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Jarfalla | Enkopings SK |
|---|---|---|---|
| 1 | FBK Karlstad | ||
| 2 | Arlanda | ||
| 3 | Χάμαρμπι ТΦΦ | ||
| 4 | Κάρλσταντ | ||
| 5 | Enkopings SK | - | |
| 6 | Στόκχολμ Ιντερ. | ||
| 7 | Karlbergs BK | 1 - 3 | |
| 8 | Σολεντούνα | 0 - 1 | |
| 9 | Γκέφλε | 2 - 1 | |
| 10 | Ουμέα | ||
| 11 | Βάσαλουντ | ||
| 12 | Jarfalla | - | |
| 13 | Ασιρίσκα | ||
| 14 | Πιτέα | 1 - 0 | |
| 15 | Εσκιλστούνα | ||
| 16 | Στόκσουντ |
Στατιστικά ομάδας
| Jarfalla | Enkopings SK | |
| Νίκες | 1 | 4 |
| Ισοπαλίες | 2 | 0 |
| Ήττες | 3 | 2 |
| Γκολ υπέρ | 6 | 12 |
| Γκολ κατά | 9 | 14 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.50 | 2.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 67% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 83% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 67% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 33% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 17% | 50% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 1 | 4 |
| Γκολ κατά | 1 | 3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.50 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.50 | 1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 50% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 50% |
Συνολικές στατιστικές για το Ντιβίζιον 1 - Βόρειος
| Αγώνες (48) | |
| Εντός έδρας νίκες | 35% |
| Ισοπαλίες | 23% |
| Εκτός έδρας νίκες | 42% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 20% |
| Γκολ (156) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.25 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.48 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.77 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 83% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 67% |
| Πάνω 1.5 | 81% |
| Πάνω 2.5 | 65% |
| Πάνω 3.5 | 35% |
Jarfalla επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-16 | Karlbergs BK | - | Jarfalla |
| 2026-05-23 | Jarfalla | - | Γκέφλε |
| 2026-06-03 | Βάσαλουντ | - | Jarfalla |
| 2026-06-08 | Jarfalla | - | Στόκσουντ |
| 2026-06-13 | Jarfalla | - | Arlanda |
| 2026-06-18 | Χάμαρμπι ТΦΦ | - | Jarfalla |
Enkopings SK επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-17 | Enkopings SK | - | Σολεντούνα |
| 2026-05-23 | Enkopings SK | - | Χάμαρμπι ТΦΦ |
| 2026-06-02 | Ασιρίσκα | - | Enkopings SK |
| 2026-06-07 | Πιτέα | - | Enkopings SK |
| 2026-06-14 | Enkopings SK | - | Βάσαλουντ |
| 2026-06-21 | Enkopings SK | - | Ουμέα |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.45 | 2.33 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.45 | 1.21 | 1.37 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.15 | 4.40 | |
| 2.5 | 1.50 | 2.28 | |
| 3.5 | 2.28 | 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.45 | 2.50 |