Φιλικά Συλλόγων

Σάββατο, 01.08.2026
11:00
Σίμπα JEF Γιουν.

Σίμπα JEF Γιουν.
(Ιαπωνία)

Κασίβα

Κασίβα
(Ιαπωνία)

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Chiba
Εκτός έδρας: Kashiwa
Απόσταση: 31.1 χλμ

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-23 Κασίβα 4 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-03-07 Σίμπα JEF Γιουν. 2 - 1 Κασίβα
2026-01-31 Κασίβα 2 - 1 Σίμπα JEF Γιουν.
2025-02-09 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 3 Κασίβα
2024-02-18 Κασίβα 1 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2020-02-09 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 2 Κασίβα
2019-10-20 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 3 Κασίβα
2019-06-22 Κασίβα 2 - 0 Σίμπα JEF Γιουν.
2019-02-17 Κασίβα 2 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2014-08-20 Κασίβα 0 - 0 Σίμπα JEF Γιουν.
2014-02-16 Σίμπα JEF Γιουν. 1 - 1 Κασίβα
2010-09-19 Σίμπα JEF Γιουν. 2 - 3 Κασίβα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 8 3
17% 25% 58% 92% 67% 25%

Σίμπα JEF Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-06 Σίμπα JEF Γιουν. 1 - 2 Φουκουόκα
2026-05-30 Φουκουόκα 2 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-05-23 Κασίβα 4 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-05-17 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 2 Κασίμα
2026-05-10 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 2 Ματσίδα Ζέλβια
2026-05-06 Τόκυο 0 - 3 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-05-02 Ουράβα 2 - 0 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-04-29 Σίμπα JEF Γιουν. 2 - 3 Γιοκοχάμα Μάρινος
2026-04-25 Καβασάκι 2 - 1 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-04-18 Τόκυο Βέρντι 1 - 0 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-04-11 Σίμπα JEF Γιουν. 1 - 1 Μίτο
2026-04-04 Σίμπα JEF Γιουν. 3 - 2 Τόκυο Βέρντι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 11 7 4
17% 17% 67% 92% 58% 33%

Κασίβα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-06 Κασίβα 0 - 1 Κυότο
2026-05-30 Κυότο 2 - 6 Κασίβα
2026-05-23 Κασίβα 4 - 2 Σίμπα JEF Γιουν.
2026-05-16 Γιοκοχάμα Μάρινος 0 - 1 Κασίβα
2026-05-10 Κασίβα 1 - 0 Καβασάκι
2026-05-06 Κασίβα 0 - 1 Ουράβα
2026-05-03 Τόκυο Βέρντι 1 - 0 Κασίβα
2026-04-29 Κασίβα 1 - 3 Τόκυο
2026-04-24 Κασίβα 0 - 1 Κασίμα
2026-04-19 Μίτο 2 - 0 Κασίβα
2026-04-11 Ματσίδα Ζέλβια 1 - 0 Κασίβα
2026-04-05 Κασίβα 3 - 0 Γιοκοχάμα Μάρινος
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 0 7 5 4 3
42% 0% 58% 42% 33% 25%

Σίμπα JEF Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-08 Χιροσίμα - Σίμπα JEF Γιουν.
2026-08-15 Σίμπα JEF Γιουν. - Ματσίδα Ζέλβια
2026-08-21 Τόκυο - Σίμπα JEF Γιουν.
2026-08-29 Καβασάκι - Σίμπα JEF Γιουν.
2026-09-02 Σίμπα JEF Γιουν. - Οκαϊάμα
2026-09-06 Σίμπα JEF Γιουν. - Γκάμπα Οσάκα

Κασίβα επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-08 Κασίβα - Μίτο
2026-08-14 Τόκυο Βέρντι - Κασίβα
2026-08-21 Κασίβα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι
2026-08-29 Σιμίζου - Κασίβα
2026-09-02 Σερέζο Οσάκα - Κασίβα
2026-09-06 Κασίβα - Γιοκοχάμα Μάρινος

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.40 3.25 2.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.73 1.30 1.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.20
bet365 2.5 2.10 1.73
bet365 3.5 3.80 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.85 1.91