Φούτμπολ Λιγκ - Νιγηρία

Δευτέρα, 24.11.2025
15:00
Κάτσινα Γιουν.

Κάτσινα Γιουν.

Ενυίμπα

Ενυίμπα

3 - 2
(1 - 0,  2 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Katsina
Εκτός έδρας: Aba
Απόσταση: 875.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες

2025-02-20 Κάτσινα Γιουν. 2 - 1 Ενυίμπα
2024-10-07 Ενυίμπα 3 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2024-04-28 Ενυίμπα 1 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2024-01-17 Κάτσινα Γιουν. 2 - 1 Ενυίμπα
2022-05-22 Κάτσινα Γιουν. 1 - 0 Ενυίμπα
2022-01-29 Ενυίμπα 2 - 1 Κάτσινα Γιουν.
2021-06-13 Κάτσινα Γιουν. 3 - 1 Ενυίμπα
2021-01-31 Ενυίμπα 1 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2019-11-10 Κάτσινα Γιουν. 1 - 1 Ενυίμπα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 4 6 5 1
44% 11% 44% 67% 56% 11%

Κάτσινα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2025-11-16 Νάιγκερ Τορνέιντοζ 2 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2025-11-08 Κάτσινα Γιουν. 1 - 1 Barau
2025-11-02 Σούτινγκ Σταρς 1 - 1 Κάτσινα Γιουν.
2025-10-24 Κάτσινα Γιουν. 1 - 0 Ελ Κανέμι Γουόριορς
2025-10-19 Κβάρα Γιουν. 1 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2025-10-12 Κάτσινα Γιουν. 3 - 1 Ρέμο Σταρς
2025-10-06 Ενούγκου Ρέιντζερς 1 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2025-09-28 Νασαράβα Γιουν. 2 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2025-09-22 Κάτσινα Γιουν. 1 - 0 Ουίκι
2025-09-14 Άμπια Γουόριορς 1 - 0 Κάτσινα Γιουν.
2025-09-07 Κάτσινα Γιουν. 1 - 0 Κανό Πίλαρς
2025-08-31 Πλατό Γιουν. 1 - 2 Κάτσινα Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 6 2 1
42% 17% 42% 50% 17% 8%

Ενυίμπα τελευταίοι 12 αγώνες

2025-11-16 Ενυίμπα 0 - 1 Ουίκι
2025-11-09 Άμπια Γουόριορς 0 - 0 Ενυίμπα
2025-11-02 Ενυίμπα 2 - 0 Κανό Πίλαρς
2025-10-26 Πλατό Γιουν. 2 - 1 Ενυίμπα
2025-10-19 Ενυίμπα 1 - 2 Ουάρι Γούλβς
2025-10-12 Kun Khalifat 1 - 0 Ενυίμπα
2025-10-05 Ενυίμπα 0 - 0 Ρίβερς Γιουν.
2025-09-28 Ikorodu City 1 - 1 Ενυίμπα
2025-09-21 Ενυίμπα 3 - 2 Μπέντελ Ίνσουρανς
2025-09-14 Μπεϊέλσα Γιουν. 0 - 2 Ενυίμπα
2025-09-07 Ενυίμπα 0 - 0 Νασαράβα Γιουν.
2025-08-31 Ενυίμπα 1 - 0 Νάιγκερ Τορνέιντοζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 6 3 1
33% 33% 33% 50% 25% 8%

Βαθμολογία Φούτμπολ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νασαράβα Γιουν. 14 8 3 3 16 9 +7 27
2 Ikorodu City 13 6 6 1 16 8 +8 24
3 Ρίβερς Γιουν. 12 6 5 1 9 4 +5 23
4 Άμπια Γουόριορς 14 7 2 5 12 9 +3 23
5 Ενούγκου Ρέιντζερς 14 6 4 4 11 9 +2 22
6 Νάιγκερ Τορνέιντοζ 14 6 2 6 17 11 +6 20
7 Ουίκι 14 5 5 4 12 11 +1 20
8 Ουάρι Γούλβς 14 5 4 5 13 12 +1 19
9 Μπεϊέλσα Γιουν. 14 5 4 5 14 15 -1 19
10 Ρέμο Σταρς 13 6 1 6 14 16 -2 19
11 Ελ Κανέμι Γουόριορς 14 5 3 6 11 14 -3 18
12 Ενυίμπα 13 4 5 4 11 9 +2 17
13 Σούτινγκ Σταρς 13 4 5 4 11 11 0 17
14 Κάτσινα Γιουν. 13 5 2 6 10 12 -2 17
15 Κβάρα Γιουν. 14 4 6 4 10 9 +1 15
16 Πλατό Γιουν. 13 5 0 8 12 17 -5 15
17 Kun Khalifat 14 3 5 6 13 18 -5 14
18 Μπέντελ Ίνσουρανς 14 2 7 5 11 15 -4 13
19 Barau 13 3 4 6 9 15 -6 13
20 Κανό Πίλαρς 13 2 3 8 8 16 -8 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κάτσινα Γιουν.              
Ενυίμπα              
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κάτσινα Γιουν. Ενυίμπα
1 Νασαράβα Γιουν.    
2 Ikorodu City   1 - 1
3 Ρίβερς Γιουν.    
4 Άμπια Γουόριορς   0 - 0
5 Ενούγκου Ρέιντζερς    
6 Νάιγκερ Τορνέιντοζ    
7 Ουίκι 1 - 0  
8 Ουάρι Γούλβς 0 - 1  
9 Μπεϊέλσα Γιουν.   0 - 2
10 Ρέμο Σταρς 3 - 1  
11 Ελ Κανέμι Γουόριορς 1 - 0  
12 Ενυίμπα   -
13 Σούτινγκ Σταρς    
14 Κάτσινα Γιουν. -  
15 Κβάρα Γιουν.    
16 Πλατό Γιουν.   2 - 1
17 Kun Khalifat   1 - 0
18 Μπέντελ Ίνσουρανς    
19 Barau 1 - 1 0 - 0
20 Κανό Πίλαρς 1 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κάτσινα Γιουν. Ενυίμπα
Θέση 14 12
Βαθμοί 17 17
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 12 6
Βαθμοί 13 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κάτσινα Γιουν. Ενυίμπα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
2   
6       
4     
5      
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
1  
1  
3    
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κάτσινα Γιουν. Ενυίμπα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
12             
11            
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
3    
4     
4     

Συνολικές στατιστικές για το Φούτμπολ Λιγκ

Αγώνες   (135)
Εντός έδρας νίκες 57%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 15%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (240)
Γκολ ανά αγώνα 1.78
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.57
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 44%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 36%
Πάνω 1.5 58%
Πάνω 2.5 23%
Πάνω 3.5 7%

Κάτσινα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-30 Μπεϊέλσα Γιουν. - Κάτσινα Γιουν.
2025-12-08 Κάτσινα Γιουν. - Μπέντελ Ίνσουρανς
2025-12-15 Ikorodu City - Κάτσινα Γιουν.
2025-12-22 Κάτσινα Γιουν. - Ρίβερς Γιουν.
2025-12-28 Kun Khalifat - Κάτσινα Γιουν.
2026-01-07 Κάτσινα Γιουν. - Kun Khalifat

Ενυίμπα επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-30 Ενυίμπα - Ενούγκου Ρέιντζερς
2025-12-07 Ρέμο Σταρς - Ενυίμπα
2025-12-14 Ενυίμπα - Κβάρα Γιουν.
2025-12-21 Ελ Κανέμι Γουόριορς - Ενυίμπα
2025-12-28 Ενυίμπα - Σούτινγκ Σταρς
2026-01-07 Σούτινγκ Σταρς - Ενυίμπα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.40 2.90 2.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.30 1.28 1.41
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.45
bet365 2.5 2.28 1.46
bet365 3.5 4.10 1.14
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.94 1.68