Σούπερ Λιγκ - Ουζμπεκιστάν

Δευτέρα, 26.10.2020
10:00
Κοκάντ 1912

Κοκάντ 1912

Ολμαλίκ

Ολμαλίκ

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kokand
Εκτός έδρας: Olmaliq
Απόσταση: 118.7 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 10:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-07-07 Ολμαλίκ 2 - 1 Κοκάντ 1912
2019-11-23 Κοκάντ 1912 1 - 3 Ολμαλίκ
2019-04-07 Ολμαλίκ 7 - 1 Κοκάντ 1912
2018-11-09 Ολμαλίκ 1 - 3 Κοκάντ 1912
2018-10-03 Κοκάντ 1912 1 - 2 Ολμαλίκ
2018-07-18 Κοκάντ 1912 3 - 0 Ολμαλίκ
2018-04-12 Ολμαλίκ 0 - 0 Κοκάντ 1912
2017-11-25 Κοκάντ 1912 1 - 2 Ολμαλίκ
2017-06-25 Ολμαλίκ 0 - 0 Κοκάντ 1912
2016-11-22 Κοκάντ 1912 2 - 1 Ολμαλίκ
2016-06-30 Ολμαλίκ 3 - 2 Κοκάντ 1912
2015-08-26 Κοκάντ 1912 0 - 1 Ολμαλίκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 9 4
25% 17% 58% 75% 75% 33%

Κοκάντ 1912 τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-22 Μασάλ Μουμποράκ 1 - 2 Κοκάντ 1912
2020-10-19 Τερμέζ Σουρκόν 0 - 1 Κοκάντ 1912
2020-10-02 Κιζιλκούμ 2 - 1 Κοκάντ 1912
2020-09-27 Κοκάντ 1912 2 - 1 Μπουνιοντκόρ
2020-09-21 Σογκντιάνα 3 - 0 Κοκάντ 1912
2020-09-16 Κοκάντ 1912 0 - 2 Μετ. Μπεκομπόντ
2020-09-11 Μπουζόρο 2 - 2 Κοκάντ 1912
2020-08-28 Ναβμπαχόρ 0 - 1 Κοκάντ 1912
2020-08-24 Κοκάντ 1912 2 - 1 Αντιγιόν
2020-08-21 Λοκ. Τασκένδης 1 - 2 Κοκάντ 1912
2020-08-18 Κοκάντ 1912 1 - 3 Παχτακόρ
2020-07-14 Κοκάντ 1912 2 - 2 Νασάφ Κάρσι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 9 3
50% 17% 33% 83% 75% 25%

Ολμαλίκ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-21 Νασάφ Κάρσι 2 - 0 Ολμαλίκ
2020-10-17 Μασάλ Μουμποράκ 0 - 2 Ολμαλίκ
2020-10-01 Τερμέζ Σουρκόν 0 - 1 Ολμαλίκ
2020-09-26 Ολμαλίκ 2 - 1 Κιζιλκούμ
2020-09-22 Μπουνιοντκόρ 2 - 3 Ολμαλίκ
2020-09-17 Ολμαλίκ 1 - 1 Σογκντιάνα
2020-09-12 Μετ. Μπεκομπόντ 1 - 0 Ολμαλίκ
2020-08-29 Μπουζόρο 2 - 2 Ολμαλίκ
2020-08-25 Ολμαλίκ 1 - 1 Ναβμπαχόρ
2020-08-21 Αντιγιόν 1 - 3 Ολμαλίκ
2020-08-17 Ολμαλίκ 3 - 1 Λοκ. Τασκένδης
2020-07-13 Παχτακόρ 2 - 2 Ολμαλίκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 10 6 5
50% 33% 17% 83% 50% 42%

Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Παχτακόρ 19 16 2 1 59 10 +49 50
2 Ολμαλίκ 20 12 6 2 31 18 +13 42
3 Νασάφ Κάρσι 20 11 7 2 39 16 +23 40
4 Κοκάντ 1912 20 11 2 7 31 23 +8 35
5 Μπουνιοντκόρ 19 9 5 5 33 27 +6 32
6 Μετ. Μπεκομπόντ 20 9 5 6 27 23 +4 32
7 Σογκντιάνα 20 7 6 7 23 26 -3 27
8 Λοκ. Τασκένδης 20 8 2 10 24 35 -11 26
9 Ναβμπαχόρ 20 5 9 6 18 16 +2 24
10 Μασάλ Μουμποράκ 20 5 4 11 14 24 -10 19
11 Κιζιλκούμ 20 4 6 10 15 32 -17 18
12 Αντιγιόν 20 1 9 10 14 29 -15 12
13 Τερμέζ Σουρκόν 20 3 3 14 13 38 -25 12
14 Μπουζόρο 20 1 8 11 12 36 -24 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κοκάντ 1912                     
Ολμαλίκ                     
Εντός έδρας                     
Εκτός έδρας                     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κοκάντ 1912 Ολμαλίκ
1 Παχτακόρ 1 - 3 2 - 2
2 Ολμαλίκ   -
3 Νασάφ Κάρσι 2 - 2 2 - 0
4 Κοκάντ 1912 -  
5 Μπουνιοντκόρ 2 - 1 2 - 3
6 Μετ. Μπεκομπόντ 0 - 2 1 - 0
7 Σογκντιάνα 2 - 1 1 - 1
8 Λοκ. Τασκένδης    
9 Ναβμπαχόρ    
10 Μασάλ Μουμποράκ 2 - 0 0 - 2
11 Κιζιλκούμ 4 - 0 0 - 1
12 Αντιγιόν 2 - 1 1 - 3
13 Τερμέζ Σουρκόν 3 - 0 0 - 1
14 Μπουζόρο 3 - 0 2 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κοκάντ 1912 Ολμαλίκ
Θέση 4 2
Βαθμοί 35 42
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 2
Βαθμοί 22 18

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κοκάντ 1912 Ολμαλίκ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
2   
7        
12             
6       
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
1  
2   
5      
3    
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κοκάντ 1912 Ολμαλίκ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
31                                
23                        
31                                
18                   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
21                      
10           
15                
11            

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λιγκ

Αγώνες   (139)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (353)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.04
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 25%

Κοκάντ 1912 επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-31 Νασάφ Κάρσι - Κοκάντ 1912
2020-11-20 Παχτακόρ - Κοκάντ 1912
2020-11-25 Κοκάντ 1912 - Λοκ. Τασκένδης
2020-11-29 Αντιγιόν - Κοκάντ 1912
2020-12-03 Κοκάντ 1912 - Ναβμπαχόρ
2021-01-19 Μπουνιοντκόρ - Κοκάντ 1912

Ολμαλίκ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-01 Ολμαλίκ - Παχτακόρ
2020-11-19 Λοκ. Τασκένδης - Ολμαλίκ
2020-11-24 Ολμαλίκ - Αντιγιόν
2020-11-29 Ναβμπαχόρ - Ολμαλίκ
2020-12-03 Ολμαλίκ - Μπουζόρο
2021-02-17 Ζόντινο - Ολμαλίκ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.42 3.48 2.71
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.29 1.56
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.43
bet365 2.5 1.83 1.90
bet365 3.5 3.12 1.29
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.70 2.05