1 Λίγκα - Ρωσία

Σάββατο, 07.11.2020
12:00
Κρίλια Σόβετοφ

Κρίλια Σόβετοφ

Άκρον Τολιάτι

Άκρον Τολιάτι

3 - 0
(3 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαμάρα
Εκτός έδρας: Tolyatti
Απόσταση: 59.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Samara Arena
Χωρητικότητα: 44 918
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:00 (16:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Κρίλια Σόβετοφ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-01 Τορπέντο Μόσχας 3 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2020-10-28 Κρίλια Σόβετοφ 4 - 1 Σινίκ Γιάροσλαβ
2020-10-24 Φάκελ Βορονέζ 1 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2020-10-21 Κρίλια Σόβετοφ 3 - 0 Ρ. Βόλγκογκραντ
2020-10-17 Κρίλια Σόβετοφ 3 - 0 Βόλγκα-Γκάζπρομ
2020-10-13 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 1 Σπάρτακ Μόσχας 2
2020-10-09 Τεκστίλστικ 0 - 3 Κρίλια Σόβετοφ
2020-10-04 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 0 Αλάνια Βλαντικαφκάζ
2020-09-27 Νεφτεκίμικ 1 - 1 Κρίλια Σόβετοφ
2020-09-23 Κρίλια Σόβετοφ 7 - 0 Ντιναμό Μπριάνσκ
2020-09-19 Ομσκ 0 - 4 Κρίλια Σόβετοφ
2020-09-13 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 0 Τόμσκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 12 8 4
75% 17% 8% 100% 67% 33%

Άκρον Τολιάτι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-01 Άκρον Τολιάτι 3 - 1 Τεκστίλστικ
2020-10-28 Αλάνια Βλαντικαφκάζ 5 - 1 Άκρον Τολιάτι
2020-10-24 Άκρον Τολιάτι 3 - 4 Νεφτεκίμικ
2020-10-17 Ντιναμό Μπριάνσκ 2 - 0 Άκρον Τολιάτι
2020-10-13 Ομσκ 1 - 0 Άκρον Τολιάτι
2020-10-09 Τόμσκ 2 - 1 Άκρον Τολιάτι
2020-10-04 Άκρον Τολιάτι 1 - 0 Τσερτάνοβο Μόσχας
2020-09-27 Νίζνι Νόβγκοροντ 3 - 0 Άκρον Τολιάτι
2020-09-23 Άκρον Τολιάτι 3 - 0 Γιενισέι
2020-09-19 Ορενμπούργκ 0 - 0 Άκρον Τολιάτι
2020-09-13 Άκρον Τολιάτι 0 - 2 Τσάικα
2020-09-09 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - 0 Άκρον Τολιάτι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 9 6 3
25% 8% 67% 75% 50% 25%

Βαθμολογία 1 Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νίζνι Νόβγκοροντ 19 13 3 3 27 12 +15 42
2 Τορπέντο Μόσχας 19 12 4 3 39 13 +26 40
3 Ορενμπούργκ 19 11 7 1 29 13 +16 40
4 Κρίλια Σόβετοφ 19 12 3 4 41 14 +27 39
5 Νεφτεκίμικ 19 11 4 4 32 16 +16 37
6 Βέλες Μόσχας 19 10 5 4 26 22 +4 35
7 Αλάνια Βλαντικαφκάζ 19 10 4 5 37 21 +16 34
8 Βάλτικα 19 9 4 6 23 17 +6 31
9 Σπάρτακ Μόσχας 2 19 9 3 7 26 21 +5 30
10 Τσάικα 19 7 6 6 20 23 -3 27
11 Γιενισέι 19 8 3 8 22 26 -4 27
12 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 19 7 4 8 21 22 -1 25
13 Βόλγκα-Γκάζπρομ 19 7 3 9 21 22 -1 24
14 Κρασνοντάρ 2 19 6 5 8 21 30 -9 23
15 Τεκστίλστικ 19 5 6 8 17 26 -9 21
16 Άκρον Τολιάτι 19 5 2 12 16 28 -12 17
17 Ντιναμό Μπριάνσκ 19 6 2 11 11 30 -19 17
18 Φάκελ Βορονέζ 19 3 7 9 12 19 -7 16
19 Ομσκ 19 4 4 11 17 30 -13 16
20 Τσερτάνοβο Μόσχας 19 4 2 13 11 29 -18 14
21 Σινίκ Γιάροσλαβ 19 3 4 12 16 37 -21 13
22 Τόμσκ 19 2 5 12 10 24 -14 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κρίλια Σόβετοφ                    
Άκρον Τολιάτι                    
Εντός έδρας                    
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κρίλια Σόβετοφ Άκρον Τολιάτι
1 Νίζνι Νόβγκοροντ 3 - 0 3 - 0
2 Τορπέντο Μόσχας   1 - 1
3 Ορενμπούργκ 0 - 1 0 - 0
4 Κρίλια Σόβετοφ -  
5 Νεφτεκίμικ    
6 Βέλες Μόσχας    
7 Αλάνια Βλαντικαφκάζ 2 - 0 5 - 1
8 Βάλτικα 0 - 0 1 - 0
9 Σπάρτακ Μόσχας 2 2 - 1 1 - 0
10 Τσάικα    
11 Γιενισέι    
12 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - 0 2 - 0
13 Βόλγκα-Γκάζπρομ 3 - 0  
14 Κρασνοντάρ 2    
15 Τεκστίλστικ    
16 Άκρον Τολιάτι   -
17 Ντιναμό Μπριάνσκ 7 - 0 2 - 0
18 Φάκελ Βορονέζ   1 - 0
19 Ομσκ   1 - 0
20 Τσερτάνοβο Μόσχας    
21 Σινίκ Γιάροσλαβ 4 - 1  
22 Τόμσκ 2 - 0 2 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κρίλια Σόβετοφ Άκρον Τολιάτι
Θέση 4 16
Βαθμοί 39 17
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 21
Βαθμοί 25 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κρίλια Σόβετοφ Άκρον Τολιάτι
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
12             
3    
4     
5      
2   
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
1  
1  
0  
2   
9          

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κρίλια Σόβετοφ Άκρον Τολιάτι
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
41                                          
14               
16                 
28                             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
25                          
3    
3    
19                    

Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα

Αγώνες   (209)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (495)
Γκολ ανά αγώνα 2.37
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.28
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.09
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 40%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 18%

Κρίλια Σόβετοφ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-11 Κρασνοντάρ 2 - Κρίλια Σόβετοφ
2020-11-15 Κρίλια Σόβετοφ - Βέλες Μόσχας
2020-11-21 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Κρίλια Σόβετοφ
2020-11-25 Κρίλια Σόβετοφ - Τσάικα
2020-11-29 Ορενμπούργκ - Κρίλια Σόβετοφ
2020-12-05 Κρίλια Σόβετοφ - Γιενισέι

Άκρον Τολιάτι επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-11 Άκρον Τολιάτι - Βόλγκα-Γκάζπρομ
2020-11-15 Σινίκ Γιάροσλαβ - Άκρον Τολιάτι
2020-11-21 Άκρον Τολιάτι - Τορπέντο Μόσχας
2020-11-25 Άκρον Τολιάτι - Σπάρτακ Μόσχας 2
2020-11-29 Κρασνοντάρ 2 - Άκρον Τολιάτι
2020-12-05 Άκρον Τολιάτι - Βάλτικα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.14 7.00 15.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.01 1.08 5.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.60 2.30
bet365 3.5 2.62 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.75 1.40