Σούπερ Λίγκα - Μαλαισία

Τετάρτη, 26.08.2026
14:00
Κουάλα Λουμπούρ

Κουάλα Λουμπούρ

Κούτσινγκ

Κούτσινγκ

0 - 6
(0 - 2,  0 - 4)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κουάλα Λουμπούρ
Εκτός έδρας: Kuching
Απόσταση: 976.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες

2026-05-17 Κούτσινγκ 1 - 0 Κουάλα Λουμπούρ
2025-12-24 Κουάλα Λουμπούρ 1 - 1 Κούτσινγκ
2024-10-26 Κούτσινγκ 3 - 1 Κουάλα Λουμπούρ
2024-06-14 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 2 Κούτσινγκ
2024-05-12 Κουάλα Λουμπούρ 1 - 1 Κούτσινγκ
2023-12-10 Κούτσινγκ 2 - 3 Κουάλα Λουμπούρ
2023-05-24 Κουάλα Λουμπούρ 1 - 1 Κούτσινγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 2 6 3 3
14% 57% 29% 86% 43% 43%

Κουάλα Λουμπούρ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-17 Κούτσινγκ 1 - 0 Κουάλα Λουμπούρ
2026-05-10 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 2 Νεγκέρι Σεμπιλάν
2026-05-02 Τζοχόρ Νταρούλ 7 - 0 Κουάλα Λουμπούρ
2026-04-10 Kelantan Warriors 0 - 2 Κουάλα Λουμπούρ
2026-04-07 Τζοχόρ Νταρούλ 4 - 1 Κουάλα Λουμπούρ
2026-04-03 Κουάλα Λουμπούρ 0 - 4 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-03-15 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 3 Σελανγκόρ
2026-03-07 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 1 Melaka FC
2026-02-27 Τερενγκάου 0 - 1 Κουάλα Λουμπούρ
2026-02-22 Κουάλα Λουμπούρ 4 - 0 Μπρουνέι DPMM
2026-02-15 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 1 Τερενγκάου
2026-02-06 Τερενγκάου 1 - 1 Κουάλα Λουμπούρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 8 6
42% 17% 42% 83% 67% 50%

Κούτσινγκ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-21 Τζοχόρ Νταρούλ 3 - 0 Κούτσινγκ
2026-05-23 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 0 Κούτσινγκ
2026-05-17 Κούτσινγκ 1 - 0 Κουάλα Λουμπούρ
2026-05-09 Melaka FC 1 - 3 Κούτσινγκ
2026-05-01 Κούτσινγκ 2 - 1 Τερενγκάου
2026-04-25 Μπρουνέι DPMM 2 - 2 Κούτσινγκ
2026-04-18 Κούτσινγκ 1 - 0 Σελανγκόρ
2026-04-12 Κούτσινγκ 4 - 1 ΠΔΡΜ
2026-04-05 Σελανγκόρ 1 - 1 Κούτσινγκ
2026-03-14 Πενάνγκ 0 - 1 Κούτσινγκ
2026-03-07 Κούτσινγκ 2 - 0 Σαμπάχ
2026-03-01 Star City FC 0 - 1 Κούτσινγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 8 5 3
67% 17% 17% 67% 42% 25%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σελανγκόρ 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Τζοχόρ Νταρούλ 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Τερενγκάου 1 1 0 0 3 0 +3 3
4 Σαμπάχ 1 1 0 0 3 1 +2 3
5 Μπρουνέι DPMM 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Πενάνγκ 1 0 0 1 0 1 -1 0
7 Star City FC 1 0 0 1 1 3 -2 0
8 Kelantan Red W. 1 0 0 1 1 4 -3 0
9 Κούτσινγκ 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 Melaka FC 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Κουάλα Λουμπούρ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Νεγκέρι Σεμπιλάν 0 0 0 0 0 0 0 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κουάλα Λουμπούρ
Κούτσινγκ  
Εντός έδρας
Εκτός έδρας  

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κουάλα Λουμπούρ Κούτσινγκ
1 Σελανγκόρ    
2 Τζοχόρ Νταρούλ   3 - 0
2 Τερενγκάου    
4 Σαμπάχ    
5 Μπρουνέι DPMM    
6 Πενάνγκ    
7 Star City FC    
8 Kelantan Red W.    
9 Κούτσινγκ   -
9 Melaka FC    
11 Κουάλα Λουμπούρ -  
11 Νεγκέρι Σεμπιλάν    

Στατιστικά ομάδας

  Κουάλα Λουμπούρ Κούτσινγκ
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 1
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 3
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 3.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 100%
Πάνω 2.5 0% 100%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 1
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 3
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 3.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 100%
Πάνω 2.5 0% 100%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (5)
Εντός έδρας νίκες 60%
Ισοπαλίες 0%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 4%
Γκολ   (16)
Γκολ ανά αγώνα 3.20
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 2.00
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 40%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 80%
Πάνω 3.5 40%

Κουάλα Λουμπούρ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-29 Κουάλα Λουμπούρ - Μπρουνέι DPMM
2026-09-04 Kelantan Red W. - Κουάλα Λουμπούρ
2026-09-13 Κουάλα Λουμπούρ - Σελανγκόρ
2026-10-17 Melaka FC - Κουάλα Λουμπούρ
2026-11-22 Κουάλα Λουμπούρ - Πενάνγκ
2026-11-29 Star City FC - Κουάλα Λουμπούρ

Κούτσινγκ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-29 Kelantan Red W. - Κούτσινγκ
2026-09-05 Σαμπάχ - Κούτσινγκ
2026-09-12 Melaka FC - Κούτσινγκ
2026-10-18 Μπρουνέι DPMM - Κούτσινγκ
2026-11-20 Νεγκέρι Σεμπιλάν - Κούτσινγκ
2026-12-12 Κούτσινγκ - Star City FC

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 5.80 4.80 1.36
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.55 1.11 1.07
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 1.43 2.48
bet365 3.5 2.10 1.58
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.64 2.08