Τζε 1 Λιγκ - Ιαπωνία

Κυριακή, 10.04.2022
08:00
Κυότο

Κυότο

Σάγκαν Τόσου

Σάγκαν Τόσου

3 - 1
(2 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κιότο
Εκτός έδρας: Tosu
Απόσταση: 516.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Nishikyogoku
Χωρητικότητα: 20 588
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 08:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-03-02 Κυότο 2 - 1 Σάγκαν Τόσου
2011-07-24 Σάγκαν Τόσου 2 - 1 Κυότο
2011-05-04 Κυότο 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2007-10-27 Σάγκαν Τόσου 3 - 0 Κυότο
2007-07-14 Κυότο 1 - 0 Σάγκαν Τόσου
2007-06-13 Σάγκαν Τόσου 2 - 0 Κυότο
2007-04-25 Κυότο 1 - 1 Σάγκαν Τόσου
2005-10-04 Κυότο 0 - 1 Σάγκαν Τόσου
2005-08-02 Σάγκαν Τόσου 3 - 2 Κυότο
2005-05-13 Κυότο 0 - 3 Σάγκαν Τόσου
2005-04-01 Σάγκαν Τόσου 2 - 3 Κυότο
2004-11-19 Σάγκαν Τόσου 0 - 2 Κυότο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 2
33% 17% 50% 75% 50% 17%

Κυότο τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-06 Κυότο 1 - 1 Γκάμπα Οσάκα
2022-04-02 Βίσσελ Κόμπε 1 - 3 Κυότο
2022-03-19 Κυότο 0 - 1 Τόκυο
2022-03-12 Σονάν 1 - 1 Κυότο
2022-03-05 Κυότο 1 - 4 Γιούμπιλο Ιβάτα
2022-03-02 Κυότο 2 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-02-26 Σερέζο Οσάκα 1 - 1 Κυότο
2022-02-23 Κυότο 1 - 1 Κασίβα
2022-02-19 Κυότο 1 - 0 Ουράβα
2021-12-05 Κυότο 0 - 0 Καναζάβα
2021-11-28 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 0 Κυότο
2021-11-20 Οκαϊάμα 0 - 0 Κυότο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 7 2 7 3 2
25% 58% 17% 58% 25% 17%

Σάγκαν Τόσου τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-06 Σάγκαν Τόσου 5 - 0 Σαπόρο
2022-04-01 Φουκουόκα 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2022-03-26 Κασίβα 1 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-03-18 Γιοκοχάμα Μάρινος 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2022-03-13 Σάγκαν Τόσου 1 - 0 Ουράβα
2022-03-06 Ναγκόγια 1 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-03-02 Κυότο 2 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-02-26 Σάγκαν Τόσου 1 - 1 Σονάν
2022-02-23 Σάγκαν Τόσου 2 - 2 Σαπόρο
2022-02-19 Χιροσίμα 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2021-12-04 Σάγκαν Τόσου 0 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2021-11-27 Κασίμα 1 - 0 Σάγκαν Τόσου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 7 3 2
17% 58% 25% 58% 25% 17%

Βαθμολογία Τζε 1 Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Καβασάκι 10 6 2 2 15 12 +3 20
2 Κασίμα 7 6 0 1 11 5 +6 18
3 Κασίβα 8 5 1 2 10 4 +6 16
4 Γιοκοχάμα Μάρινος 9 4 3 2 14 11 +3 15
5 Τόκυο 6 4 0 2 8 5 +3 12
6 Σάγκαν Τόσου 7 2 5 0 8 2 +6 11
7 Σερέζο Οσάκα 7 2 3 2 12 9 +3 9
8 Ουράβα 9 2 3 4 11 10 +1 9
9 Γκάμπα Οσάκα 7 2 3 2 11 11 0 9
10 Χιροσίμα 7 2 3 2 6 6 0 9
11 Κυότο 7 2 3 2 8 9 -1 9
12 Ναγκόγια 6 2 2 2 7 7 0 8
13 Φουκουόκα 7 1 4 2 4 5 -1 7
14 Γιούμπιλο Ιβάτα 7 1 3 3 9 12 -3 6
15 Σιμίζου 7 1 3 3 6 10 -4 6
16 Σαπόρο 7 0 6 1 6 11 -5 6
17 Βίσσελ Κόμπε 9 0 4 5 5 15 -10 4
18 Σονάν 7 0 2 5 4 11 -7 2

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Κυότο        
Σάγκαν Τόσου        
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Κυότο Σάγκαν Τόσου
1 Καβασάκι    
2 Κασίμα    
3 Κασίβα    
4 Γιοκοχάμα Μάρινος   0 - 0
5 Τόκυο 0 - 1  
6 Σάγκαν Τόσου   -
7 Σερέζο Οσάκα    
8 Ουράβα 1 - 0  
9 Γκάμπα Οσάκα 1 - 1  
10 Χιροσίμα   0 - 0
11 Κυότο -  
12 Ναγκόγια   1 - 1
13 Φουκουόκα   0 - 0
14 Γιούμπιλο Ιβάτα 1 - 4  
15 Σιμίζου    
16 Σαπόρο    
17 Βίσσελ Κόμπε    
18 Σονάν    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κυότο Σάγκαν Τόσου
Θέση 11 6
Βαθμοί 9 11
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 18
Βαθμοί 4 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κυότο Σάγκαν Τόσου
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
2   
2   
5      
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
2   
0  
4     
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κυότο Σάγκαν Τόσου
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
9          
8         
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
6       
1   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Τζε 1 Λιγκ

Αγώνες   (67)
Εντός έδρας νίκες 37%
Ισοπαλίες 37%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (155)
Γκολ ανά αγώνα 2.31
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.25
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 34%
Πάνω 3.5 24%

Κυότο επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-13 Κυότο - Σαπόρο
2022-04-17 Κασίβα - Κυότο
2022-04-20 Σαπόρο - Κυότο
2022-04-23 Σάγκαν Τόσου - Κυότο
2022-04-29 Κυότο - Φουκουόκα
2022-05-03 Ναγκόγια - Κυότο

Σάγκαν Τόσου επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-13 Σάγκαν Τόσου - Κασίβα
2022-04-17 Σάγκαν Τόσου - Σιμίζου
2022-04-23 Σάγκαν Τόσου - Κυότο
2022-04-29 Κασίβα - Σάγκαν Τόσου
2022-05-03 Σάγκαν Τόσου - Σερέζο Οσάκα
2022-05-08 Τόκυο - Σάγκαν Τόσου

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.70 3.20 2.70
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.44 1.36 1.44
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80