Λίγκα Προφεσιονάλ - Αργεντινή

Δευτέρα, 03.08.2026
01:30
Λανούς

Λανούς

Ινστ. Κόρντομπα

Ινστ. Κόρντομπα

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μπουένος Άιρες
Εκτός έδρας: Κόρδοβα
Απόσταση: 647.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ciudad de Lanus
Χωρητικότητα: 46 519
Διαστάσεις: 105 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:30 (21:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2026-05-30 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Λανούς
2026-02-04 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 2 Λανούς
2025-09-29 Ινστ. Κόρντομπα 0 - 0 Λανούς
2025-03-17 Λανούς 4 - 1 Ινστ. Κόρντομπα
2024-12-07 Λανούς 2 - 0 Ινστ. Κόρντομπα
2023-07-26 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Λανούς
2006-02-27 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Λανούς
2005-09-10 Λανούς 1 - 1 Ινστ. Κόρντομπα
2005-04-25 Λανούς 4 - 3 Ινστ. Κόρντομπα
2004-10-16 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 2 Λανούς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 3 9 7 4
30% 40% 30% 90% 70% 40%

Λανούς τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-30 Σιενσιάνο 4 - 0 Λανούς
2026-07-26 Λανούς 1 - 0 Σαν Λορέντζο
2026-07-23 Λανούς 2 - 0 Σιενσιάνο
2026-05-30 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Λανούς
2026-05-26 Λανούς 1 - 0 Μιρασόλ
2026-05-21 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο 2 - 0 Λανούς
2026-05-10 Αργεντίνος Τζ. 2 - 0 Λανούς
2026-05-06 Όλγουέιζ Ρέντι 4 - 0 Λανούς
2026-05-02 Λανούς 0 - 0 Ντεπ. Ριέστρα
2026-04-28 Λανούς 1 - 0 Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
2026-04-24 Λανούς 0 - 0 Σεντράλ Κόρντομπα
2026-04-21 Γιμνάσια Μεντόζα 1 - 0 Λανούς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 6 3 2
33% 17% 50% 50% 25% 17%

Ινστ. Κόρντομπα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-30 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 ΚΑ Πλατένσε
2026-07-24 Βελέζ Σάρσφιλντ 1 - 0 Ινστ. Κόρντομπα
2026-05-30 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Λανούς
2026-05-05 Εστ. Ρίο Κουάρτο 0 - 2 Ινστ. Κόρντομπα
2026-04-26 Νιούελς Όλντ Μπόις 1 - 1 Ινστ. Κόρντομπα
2026-04-18 Ινστ. Κόρντομπα 0 - 1 Εστουδιάντες
2026-04-11 Ντεπ. Ριέστρα 0 - 1 Ινστ. Κόρντομπα
2026-04-07 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 0 Ντεφ. Τζουστίτσια
2026-04-02 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 0 Ατλέτικο Ατλάντα
2026-03-22 Μπόκα Τζούνιορς 2 - 0 Ινστ. Κόρντομπα
2026-03-17 Ινστ. Κόρντομπα 2 - 1 Ιντεπεντιέντε
2026-03-12 Ταγιέρες 2 - 0 Ινστ. Κόρντομπα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 3 0
58% 8% 33% 75% 25% 0%

Βαθμολογία Λίγκα Προφεσιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Βελέζ Σάρσφιλντ 2 2 0 0 4 1 +3 6
2 Ιντεπεντιέντε 2 2 0 0 3 0 +3 6
3 Ντεφ. Τζουστίτσια 2 1 1 0 3 2 +1 4
4 Ντεπ. Ριέστρα 2 1 0 1 4 2 +2 3
5 Λανούς 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Ινστ. Κόρντομπα 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Νιούελς Όλντ Μπόις 2 1 0 1 1 1 0 3
7 Σαν Λορέντζο 2 1 0 1 1 1 0 3
7 Γιμνάσια Μεντόζα 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Ουνιόν Σάντα Φε 1 0 1 0 2 2 0 1
11 ΚΑ Πλατένσε 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Εστουδιάντες 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 Ταγιέρες 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 Μπόκα Τζούνιορς 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Σεντράλ Κόρντομπα 2 0 0 2 0 3 -3 0
1 Αργεντίνος Τζ. 2 2 0 0 6 2 +4 6
2 Μπαράκας Σεντράλ 2 2 0 0 2 0 +2 6
3 Ατλ. Τουκουμάν 2 1 1 0 2 0 +2 4
4 Ιντεπ. Ριβαντάβια 2 1 1 0 2 1 +1 4
4 Ρασίνγκ Κλούμπ 2 1 1 0 2 1 +1 4
6 Μπελγκράνο 1 1 0 0 2 1 +1 3
7 Μπάνφιλντ 2 1 0 1 3 3 0 3
8 Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Ουρακάν 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Εστ. Ρίο Κουάρτο 2 1 0 1 1 3 -2 3
11 Αλντόσιβι 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Ροζάριο Σεντράλ 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Τίγκρε 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Σαρμιέντο Τζουνίν 2 0 0 2 4 6 -2 0
15 Ρίβερ Πλέιτ 2 0 0 2 0 2 -2 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Λανούς  
Ινστ. Κόρντομπα   
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Λανούς Ινστ. Κόρντομπα
1 Βελέζ Σάρσφιλντ   1 - 0
2 Ιντεπεντιέντε    
3 Ντεφ. Τζουστίτσια    
4 Ντεπ. Ριέστρα    
5 Λανούς -  
6 Ινστ. Κόρντομπα   -
7 Νιούελς Όλντ Μπόις    
7 Σαν Λορέντζο 1 - 0  
7 Γιμνάσια Μεντόζα    
10 Ουνιόν Σάντα Φε    
11 ΚΑ Πλατένσε    
12 Εστουδιάντες    
13 Ταγιέρες    
14 Μπόκα Τζούνιορς    
14 Σεντράλ Κόρντομπα    
1 Αργεντίνος Τζ.    
2 Μπαράκας Σεντράλ    
3 Ατλ. Τουκουμάν    
4 Ιντεπ. Ριβαντάβια    
4 Ρασίνγκ Κλούμπ    
6 Μπελγκράνο    
7 Μπάνφιλντ    
8 Χιμνάσια Λα Πλάτα    
8 Ουρακάν    
10 Εστ. Ρίο Κουάρτο    
11 Αλντόσιβι    
11 Ροζάριο Σεντράλ    
13 Τίγκρε    
14 Σαρμιέντο Τζουνίν    
15 Ρίβερ Πλέιτ    

Στατιστικά ομάδας

  Λανούς Ινστ. Κόρντομπα
Νίκες 1 1
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 1
Γκολ υπέρ 1 2
Γκολ κατά 0 2
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 50%
Πάνω 1.5 0% 50%
Πάνω 2.5 0% 50%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 1 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 1
Γκολ υπέρ 1 0
Γκολ κατά 0 1
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Προφεσιονάλ

Αγώνες   (27)
Εντός έδρας νίκες 67%
Ισοπαλίες 15%
Εκτός έδρας νίκες 19%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 6%
Γκολ   (56)
Γκολ ανά αγώνα 2.07
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.78
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 48%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 37%
Πάνω 1.5 52%
Πάνω 2.5 41%
Πάνω 3.5 15%

Λανούς επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-06 Ουνιόν Σάντα Φε - Λανούς
2026-08-09 Ταγιέρες - Λανούς
2026-08-16 Λανούς - Ιντεπεντιέντε
2026-08-23 Λανούς - Αργεντίνος Τζ.
2026-08-30 Μπόκα Τζούνιορς - Λανούς
2026-09-06 Λανούς - Ντεφ. Τζουστίτσια

Ινστ. Κόρντομπα επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Ινστ. Κόρντομπα - Γιμνάσια Μεντόζα
2026-08-16 Σεντράλ Κόρντομπα - Ινστ. Κόρντομπα
2026-08-23 Ατλ. Τουκουμάν - Ινστ. Κόρντομπα
2026-08-30 Ινστ. Κόρντομπα - Σαν Λορέντζο
2026-09-06 Ουνιόν Σάντα Φε - Ινστ. Κόρντομπα
2026-09-13 Ινστ. Κόρντομπα - Εστ. Ρίο Κουάρτο

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.96 3.00 4.20
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.36 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.57 2.25
bet365 2.5 2.88 1.40
bet365 3.5 6.00 1.13
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.38 1.53