Σεγούντα Ντιβισιόν - Ισπανία

Κυριακή, 09.11.2025
13:00
Λας Πάλμας

Λας Πάλμας

Σανταντέρ

Σανταντέρ

3 - 1
(3 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λας Πάλμας
Εκτός έδρας: Santander
Απόσταση: 1 999.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Estadio de Gran Canaria
Χωρητικότητα: 31 250
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (13:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2023-01-08 Λας Πάλμας 1 - 1 Σανταντέρ
2022-09-18 Σανταντέρ 0 - 0 Λας Πάλμας
2020-01-19 Σανταντέρ 1 - 1 Λας Πάλμας
2019-08-31 Λας Πάλμας 2 - 2 Σανταντέρ
2015-02-15 Λας Πάλμας 1 - 0 Σανταντέρ
2014-09-13 Σανταντέρ 1 - 2 Λας Πάλμας
2013-01-19 Λας Πάλμας 1 - 0 Σανταντέρ
2012-10-18 Λας Πάλμας 2 - 2 Σανταντέρ
2012-08-19 Σανταντέρ 0 - 1 Λας Πάλμας
2001-03-09 Σανταντέρ 2 - 1 Λας Πάλμας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 1 6 4 2
40% 50% 10% 60% 40% 20%

Λας Πάλμας τελευταίοι 12 αγώνες

2025-11-02 Σπόρτινγκ Χιχόν 0 - 0 Λας Πάλμας
2025-10-28 Εξτρεμαδούρα 3 - 1 Λας Πάλμας
2025-10-24 Χουέσκα 1 - 1 Λας Πάλμας
2025-10-19 Λας Πάλμας 3 - 1 Εϊμπάρ
2025-10-10 Γρανάδα 0 - 0 Λας Πάλμας
2025-10-05 Λας Πάλμας 1 - 0 Κάντιθ
2025-09-27 Λας Πάλμας 0 - 1 Αλμερία
2025-09-20 Λεγκανές 0 - 1 Λας Πάλμας
2025-09-12 Λας Πάλμας 2 - 1 Ρ. Σοσιεδάδ Β
2025-09-07 Μπούργκος 0 - 0 Λας Πάλμας
2025-08-31 Λας Πάλμας 0 - 1 Μάλαγα
2025-08-25 Κόρδοβα 1 - 3 Λας Πάλμας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 5 4 3
42% 33% 25% 42% 33% 25%

Σανταντέρ τελευταίοι 12 αγώνες

2025-10-31 Σανταντέρ 1 - 0 Ρ. Σοσιεδάδ Β
2025-10-28 Λογκρόνς 0 - 4 Σανταντέρ
2025-10-25 Μιράντες 1 - 3 Σανταντέρ
2025-10-19 Σανταντέρ 2 - 1 Ντεπ. Λα Κορούνια
2025-10-12 Σπόρτινγκ Χιχόν 2 - 1 Σανταντέρ
2025-10-05 Σανταντέρ 3 - 0 Μάλαγα
2025-09-27 Σανταντέρ 1 - 2 Ανδόρα
2025-09-21 Κόρδοβα 2 - 2 Σανταντέρ
2025-09-14 Σανταντέρ 2 - 4 Λεονέσα
2025-09-07 Αλμερία 2 - 3 Σανταντέρ
2025-08-30 Σανταντέρ 4 - 1 Τσιούτα
2025-08-25 Αλμπαθέτε 2 - 3 Σανταντέρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 11 11 7
67% 8% 25% 92% 92% 58%

Βαθμολογία Σεγούντα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σανταντέρ 12 8 1 3 28 18 +10 25
2 Ντεπ. Λα Κορούνια 13 6 5 2 24 12 +12 23
3 Αλμερία 12 6 4 2 23 18 +5 22
4 Μπούργκος 12 6 3 3 19 12 +7 21
5 Λας Πάλμας 12 5 5 2 12 7 +5 20
6 Κόρδοβα 13 5 5 3 18 16 +2 20
7 Κάντιθ 12 5 5 2 11 9 +2 20
8 Βαγιαδολίδ 12 5 4 3 15 11 +4 19
9 Σπόρτινγκ Χιχόν 13 6 1 6 18 19 -1 19
10 Τσιούτα 12 5 3 4 11 14 -3 18
11 Ανδόρα 13 4 5 4 16 19 -3 17
12 Εϊμπάρ 13 4 4 5 15 15 0 16
13 Αλμπαθέτε 13 4 4 5 20 23 -3 16
14 Λεγκανές 13 3 6 4 12 11 +1 15
15 Καστεγιόν 12 4 3 5 15 15 0 15
16 Ρ. Σοσιεδάδ Β 13 4 3 6 18 19 -1 15
17 Μάλαγα 13 4 3 6 16 17 -1 15
18 Χουέσκα 13 4 3 6 12 18 -6 15
19 Λεονέσα 13 4 2 7 15 19 -4 14
20 Μιράντες 13 3 3 7 14 21 -7 12
21 Γρανάδα 12 2 5 5 12 17 -5 11
22 Σαραγόσα 12 1 3 8 6 20 -14 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Λας Πάλμας             
Σανταντέρ             
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Λας Πάλμας Σανταντέρ
1 Σανταντέρ   -
2 Ντεπ. Λα Κορούνια    
3 Αλμερία 0 - 1 2 - 3
4 Μπούργκος    
5 Λας Πάλμας -  
6 Κόρδοβα   2 - 2
7 Κάντιθ 1 - 0  
8 Βαγιαδολίδ    
9 Σπόρτινγκ Χιχόν   2 - 1
10 Τσιούτα    
11 Ανδόρα 1 - 1  
12 Εϊμπάρ 3 - 1  
13 Αλμπαθέτε   2 - 3
14 Λεγκανές    
15 Καστεγιόν    
16 Ρ. Σοσιεδάδ Β 2 - 1  
17 Μάλαγα 0 - 1  
18 Χουέσκα    
19 Λεονέσα    
20 Μιράντες   1 - 3
21 Γρανάδα    
22 Σαραγόσα    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Λας Πάλμας Σανταντέρ
Θέση 5 1
Βαθμοί 20 25
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 14 2
Βαθμοί 10 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Λας Πάλμας Σανταντέρ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
5      
2   
8         
1  
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
2   
3    
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Λας Πάλμας Σανταντέρ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
7        
28                             
18                   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
5      
12             
9          

Συνολικές στατιστικές για το Σεγούντα Ντιβισιόν

Αγώνες   (138)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (350)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.41
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.12
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 65%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 28%

Λας Πάλμας επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-14 Βαγιαδολίδ - Λας Πάλμας
2025-11-21 Λας Πάλμας - Αλμπαθέτε
2025-11-30 Καστεγιόν - Λας Πάλμας
2025-12-08 Λας Πάλμας - Μιράντες
2025-12-14 Τσιούτα - Λας Πάλμας
2025-12-20 Λας Πάλμας - Λεονέσα

Σανταντέρ επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-15 Σανταντέρ - Γρανάδα
2025-11-23 Μπούργκος - Σανταντέρ
2025-11-30 Σανταντέρ - Εϊμπάρ
2025-12-04 Πονφεραντίνα - Σανταντέρ
2025-12-07 Κάντιθ - Σανταντέρ
2025-12-13 Σανταντέρ - Λεγκανές

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.96 3.20 4.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.36 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.90 1.90
bet365 3.5 3.25 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.73 2.00