Πριμέρα Ντιβισιόν - Κόστα Ρίκα

Σάββατο, 02.04.2022
01:00
Αλαγιουελένσε

Αλαγιουελένσε

Σάντος Γκουαπίλ

Σάντος Γκουαπίλ

0 - 2
(0 - 2,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Alajuela
Εκτός έδρας: Guapiles
Απόσταση: 51.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Alejandro Morera Soto
Χωρητικότητα: 17 895
Διαστάσεις: 105 x 74 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 01:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-12-05 Αλαγιουελένσε 1 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2021-12-03 Σάντος Γκουαπίλ 3 - 2 Αλαγιουελένσε
2021-10-13 Αλαγιουελένσε 1 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2021-08-12 Σάντος Γκουαπίλ 2 - 1 Αλαγιουελένσε
2021-03-21 Αλαγιουελένσε 1 - 1 Σάντος Γκουαπίλ
2021-01-28 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 3 Αλαγιουελένσε
2020-09-14 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 4 Αλαγιουελένσε
2020-09-02 Αλαγιουελένσε 2 - 1 Σάντος Γκουαπίλ
2020-06-08 Αλαγιουελένσε 1 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2020-02-16 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 1 Αλαγιουελένσε
2019-10-20 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 2 Αλαγιουελένσε
2019-08-25 Αλαγιουελένσε 2 - 2 Σάντος Γκουαπίλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 8 6 3
67% 17% 17% 67% 50% 25%

Αλαγιουελένσε τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-07 Σαν Κάρλος 0 - 3 Αλαγιουελένσε
2022-03-03 Ερεντιάνο 1 - 1 Αλαγιουελένσε
2022-02-26 Αλαγιουελένσε 1 - 0 Γκρέτσια
2022-02-20 ΑΝΡ Γιρακάλ 0 - 3 Αλαγιουελένσε
2022-02-17 Σπ. Σαν Χοσέ 2 - 1 Αλαγιουελένσε
2022-02-13 Αλαγιουελένσε 0 - 1 Σάπρισα
2022-02-10 Αλαγιουελένσε 3 - 2 Καρταγκίνς
2022-02-04 Ζελεντόν 2 - 1 Αλαγιουελένσε
2022-01-22 Αλαγιουελένσε 4 - 0 Γκουανακαστέκα
2022-01-16 Αλαγιουελένσε 1 - 0 Γουαδαλούπη
2021-12-12 Αλαγιουελένσε 0 - 0 Σάπρισα
2021-12-10 Σάπρισα 2 - 1 Αλαγιουελένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 8 7 2
50% 17% 33% 67% 58% 17%

Σάντος Γκουαπίλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-20 Σάντος Γκουαπίλ 2 - 3 Σπ. Σαν Χοσέ
2022-03-13 Σαν Κάρλος 1 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2022-03-05 Γκρέτσια 2 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2022-03-02 Σάντος Γκουαπίλ 2 - 0 Γκουανακαστέκα
2022-02-28 Σάντος Γκουαπίλ 1 - 3 Καρταγκίνς
2022-02-23 Νιου Γιόρκ Σίτι 4 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2022-02-19 Γουαδαλούπη 4 - 1 Σάντος Γκουαπίλ
2022-02-16 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 2 Νιου Γιόρκ Σίτι
2022-02-13 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 1 Ζελεντόν
2022-02-09 Σάπρισα 1 - 2 Σάντος Γκουαπίλ
2022-01-29 ΑΝΡ Γιρακάλ 1 - 0 Σάντος Γκουαπίλ
2022-01-23 Σάντος Γκουαπίλ 0 - 0 Ερεντιάνο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 8 5 4
17% 8% 75% 67% 42% 33%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σπ. Σαν Χοσέ 11 6 2 3 18 11 +7 20
2 Αλαγιουελένσε 10 6 1 3 18 8 +10 19
3 Καρταγκίνς 11 5 3 3 18 15 +3 18
4 Γουαδαλούπη 10 5 2 3 18 13 +5 17
5 Σαν Κάρλος 11 4 4 3 12 16 -4 16
6 Σάπρισα 10 4 3 3 12 12 0 15
7 Ζελεντόν 11 3 5 3 11 11 0 14
8 Γκουανακαστέκα 10 3 3 4 10 15 -5 12
9 Γκρέτσια 10 3 2 5 8 9 -1 11
10 ΑΝΡ Γιρακάλ 11 2 5 4 9 14 -5 11
11 Ερεντιάνο 11 1 7 3 10 12 -2 10
12 Σάντος Γκουαπίλ 10 2 1 7 8 16 -8 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Αλαγιουελένσε           
Σάντος Γκουαπίλ           
Εντός έδρας           
Εκτός έδρας           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Αλαγιουελένσε Σάντος Γκουαπίλ
1 Σπ. Σαν Χοσέ    
2 Αλαγιουελένσε -  
3 Καρταγκίνς 3 - 2  
4 Γουαδαλούπη 1 - 0 4 - 1
5 Σαν Κάρλος   1 - 0
6 Σάπρισα 0 - 1 1 - 2
7 Ζελεντόν    
8 Γκουανακαστέκα 4 - 0  
9 Γκρέτσια 1 - 0 2 - 0
10 ΑΝΡ Γιρακάλ   1 - 0
11 Ερεντιάνο    
12 Σάντος Γκουαπίλ   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Αλαγιουελένσε Σάντος Γκουαπίλ
Θέση 2 12
Βαθμοί 19 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 11
Βαθμοί 12 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Αλαγιουελένσε Σάντος Γκουαπίλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
1  
3    
2   
1  
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
0  
1  
1  
0  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Αλαγιουελένσε Σάντος Γκουαπίλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
8         
8         
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
3    
3    
9          

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (63)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (152)
Γκολ ανά αγώνα 2.41
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 56%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 43%
Πάνω 3.5 22%

Αλαγιουελένσε επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-06 Αλαγιουελένσε - Σπ. Σαν Χοσέ
2022-04-11 Γουαδαλούπη - Αλαγιουελένσε
2022-04-16 Γκουανακαστέκα - Αλαγιουελένσε
2022-04-20 Αλαγιουελένσε - Ζελεντόν
2022-04-24 Καρταγκίνς - Αλαγιουελένσε
2022-04-28 Σάπρισα - Αλαγιουελένσε

Σάντος Γκουαπίλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-06 Σάντος Γκουαπίλ - Σαν Κάρλος
2022-04-12 Σπ. Σαν Χοσέ - Σάντος Γκουαπίλ
2022-04-17 Ερεντιάνο - Σάντος Γκουαπίλ
2022-04-21 Σάντος Γκουαπίλ - ΑΝΡ Γιρακάλ
2022-04-24 Σάντος Γκουαπίλ - Σάπρισα
2022-04-27 Ζελεντόν - Σάντος Γκουαπίλ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.44 3.80 6.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.10 1.22 2.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.77 2.02
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.80