Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία

Κυριακή, 22.11.2020
16:30
Λενάγκο Σαλούς

Λενάγκο Σαλούς

Ιμολέζε

Ιμολέζε

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Legnago
Εκτός έδρας: Imola
Απόσταση: 98.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:30 (17:30 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Λενάγκο Σαλούς τελευταίοι 11 αγώνες

2020-11-11 Λενάγκο Σαλούς 1 - 2 Ματελίκα
2020-11-07 Κάρπι 0 - 0 Λενάγκο Σαλούς
2020-11-01 Λενάγκο Σαλούς 1 - 1 Union Brescia
2020-10-25 Γκούμπιο 0 - 0 Λενάγκο Σαλούς
2020-10-21 Λενάγκο Σαλούς 0 - 2 Περούτζια
2020-10-18 Πάντοβα 1 - 1 Λενάγκο Σαλούς
2020-10-11 Λενάγκο Σαλούς 3 - 0 Τριεστίνα
2020-10-07 Βίρτους Βερόνα 0 - 0 Λενάγκο Σαλούς
2020-10-04 Λενάγκο Σαλούς 1 - 0 Ραβέννα
2020-09-26 Βις Πεζάρο 2 - 2 Λενάγκο Σαλούς
2020-09-19 Βιτσέντζα 4 - 3 Λενάγκο Σαλούς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 3 7 4 2
18% 55% 27% 64% 36% 18%

Ιμολέζε τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-15 Ιμολέζε 0 - 3 Σουντιρόλ
2020-11-11 Τριεστίνα 1 - 0 Ιμολέζε
2020-11-08 Ιμολέζε 0 - 1 Μόντενα
2020-11-01 Μάντοβα 0 - 0 Ιμολέζε
2020-10-25 Ιμολέζε 0 - 1 Φερμάνα
2020-10-21 Ιμολέζε 1 - 1 Σαμπενεντέτεσε
2020-10-18 Φάνο 1 - 2 Ιμολέζε
2020-10-11 Ιμολέζε 2 - 1 Κάρπι
2020-10-07 Union Brescia 2 - 1 Ιμολέζε
2020-10-04 Ιμολέζε 1 - 1 Βίρτους Βερόνα
2020-09-27 Πάντοβα 0 - 1 Ιμολέζε
2020-09-10 Τσεζένα 0 - 0 Ιμολέζε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 6 4 0
25% 33% 42% 50% 33% 0%

Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Πάντοβα 11 7 2 2 20 7 +13 23
2 Σουντιρόλ 11 6 4 1 18 6 +12 22
3 Περούτζια 12 6 4 2 16 11 +5 22
4 Μόντενα 11 6 2 3 14 6 +8 20
5 Union Brescia 11 6 2 3 16 13 +3 20
6 Κάρπι 11 5 3 3 13 9 +4 18
7 Τσεζένα 11 5 2 4 17 14 +3 17
8 Τριεστίνα 10 5 2 3 11 10 +1 17
9 Ματελίκα 11 5 2 4 17 19 -2 17
10 Βίρτους Βερόνα 11 3 6 2 11 8 +3 15
11 Μάντοβα 10 4 2 4 16 13 +3 14
12 Σαμπενεντέτεσε 10 4 4 2 11 8 +3 12
13 Λενάγκο Σαλούς 10 2 6 2 9 8 +1 12
14 Ιμολέζε 11 3 3 5 8 12 -4 12
15 Φερμάνα 10 2 3 5 5 11 -6 9
16 Ραβέννα 11 3 0 8 9 22 -13 9
17 Γκούμπιο 11 1 5 5 8 13 -5 8
18 Βις Πεζάρο 11 2 2 7 8 16 -8 8
19 Φάνο 10 0 5 5 6 14 -8 5
20 Αρέτζο 8 0 3 5 7 20 -13 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Λενάγκο Σαλούς           
Ιμολέζε            
Εντός έδρας           
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Λενάγκο Σαλούς Ιμολέζε
1 Πάντοβα   0 - 1
2 Σουντιρόλ    
3 Περούτζια 0 - 2  
4 Μόντενα    
5 Union Brescia 1 - 1 2 - 1
6 Κάρπι    
7 Τσεζένα    
8 Τριεστίνα 3 - 0 1 - 0
9 Ματελίκα 1 - 2  
10 Βίρτους Βερόνα    
11 Μάντοβα   0 - 0
12 Σαμπενεντέτεσε    
13 Λενάγκο Σαλούς -  
14 Ιμολέζε   -
15 Φερμάνα    
16 Ραβέννα 1 - 0  
17 Γκούμπιο    
18 Βις Πεζάρο    
19 Φάνο   1 - 2
20 Αρέτζο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Λενάγκο Σαλούς Ιμολέζε
Θέση 13 14
Βαθμοί 12 12
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 14 6
Βαθμοί 7 7

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Λενάγκο Σαλούς Ιμολέζε
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
6       
2   
3    
3    
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
2   
2   
1  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Λενάγκο Σαλούς Ιμολέζε
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
8         
8         
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
5      
4     
4     

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β

Αγώνες   (106)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (240)
Γκολ ανά αγώνα 2.26
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.30
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.96
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 65%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 44%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 43%
Πάνω 3.5 13%

Λενάγκο Σαλούς επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-29 Σαμπενεντέτεσε - Λενάγκο Σαλούς
2020-12-05 Λενάγκο Σαλούς - Τσεζένα
2020-12-09 Φάνο - Λενάγκο Σαλούς
2020-12-13 Σουντιρόλ - Λενάγκο Σαλούς
2020-12-16 Λενάγκο Σαλούς - Ιμολέζε
2020-12-20 Λενάγκο Σαλούς - Μάντοβα

Ιμολέζε επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-28 Ιμολέζε - Αρέτζο
2020-12-06 Περούτζια - Ιμολέζε
2020-12-12 Ιμολέζε - Βις Πεζάρο
2020-12-16 Λενάγκο Σαλούς - Ιμολέζε
2020-12-19 Ραβέννα - Ιμολέζε
2020-12-23 Ιμολέζε - Τσεζένα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.10 2.95 3.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.25 1.32 1.61
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.35 2.95
bet365 2.5 2.20 1.58
bet365 3.5 4.20 1.19
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.88 1.84