Λίγκα Πορτουγκάλ 2 - Πορτογαλία

Κυριακή, 27.02.2022
15:30
Λεϊσόες

Λεϊσόες

Εστρέλα Αμαντόρα

Εστρέλα Αμαντόρα

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Matosinhos
Εκτός έδρας: Amadora
Απόσταση: 273.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Estádio do Mar
Χωρητικότητα: 16 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2021-10-02 Εστρέλα Αμαντόρα 1 - 0 Λεϊσόες

Λεϊσόες τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-18 Ακαντόμικο Βισέου 1 - 2 Λεϊσόες
2022-02-13 Βαρζίμ 1 - 1 Λεϊσόες
2022-02-06 Λεϊσόες 2 - 2 Ρίο Άβε
2022-02-02 Λεϊσόες 2 - 0 Μάφρα
2022-01-30 Ακαδέμικα 1 - 0 Λεϊσόες
2022-01-24 Λεϊσόες 1 - 1 Τσάβες
2022-01-17 Φαρένσε 0 - 1 Λεϊσόες
2022-01-09 Κάζα Πία 1 - 0 Λεϊσόες
2021-12-18 Νασιονάλ Μαδέιρα 2 - 0 Λεϊσόες
2021-12-11 Λεϊσόες 2 - 1 Κοβίλα
2021-12-04 Πόρτο Β 1 - 0 Λεϊσόες
2021-11-28 Λεϊσόες 1 - 2 Τροφένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 4 1
33% 25% 42% 67% 33% 8%

Εστρέλα Αμαντόρα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-21 Εστρέλα Αμαντόρα 0 - 0 Βαρζίμ
2022-02-14 Ρίο Άβε 1 - 0 Εστρέλα Αμαντόρα
2022-02-08 Εστρέλα Αμαντόρα 1 - 3 Ακαδέμικα
2022-01-28 Φαρένσε 3 - 0 Εστρέλα Αμαντόρα
2022-01-23 Εστρέλα Αμαντόρα 2 - 0 Τροφένσε
2022-01-18 Μάφρα 2 - 2 Εστρέλα Αμαντόρα
2022-01-09 Κοβίλα 1 - 3 Εστρέλα Αμαντόρα
2021-12-27 Εστρέλα Αμαντόρα 1 - 3 Τσάβες
2021-12-19 Πεναφιέλ 0 - 2 Εστρέλα Αμαντόρα
2021-12-13 Εστρέλα Αμαντόρα 1 - 0 Κάζα Πία
2021-12-04 Νασιονάλ Μαδέιρα 4 - 1 Εστρέλα Αμαντόρα
2021-11-29 Εστρέλα Αμαντόρα 3 - 6 Μπενφίκα Β
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 7 6
33% 17% 50% 75% 58% 50%

Βαθμολογία Λίγκα Πορτουγκάλ 2

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κάζα Πία 24 15 4 5 32 12 +20 49
2 Μπενφίκα Β 24 14 5 5 45 25 +20 47
3 Τσάβες 24 12 8 4 37 23 +14 44
4 Φεϊρένσε 23 13 4 6 36 24 +12 43
5 Ρίο Άβε 23 12 6 5 37 26 +11 42
6 Νασιονάλ Μαδέιρα 23 10 6 7 37 28 +9 36
7 Μάφρα 24 8 9 7 28 27 +1 33
8 Πόρτο Β 23 8 8 7 32 32 0 32
9 Πεναφιέλ 24 8 8 8 23 28 -5 32
10 Λεϊσόες 23 8 6 9 28 28 0 30
11 Εστρέλα Αμαντόρα 23 8 6 9 33 39 -6 30
12 Βιλαφρανκουένσε 23 7 8 8 30 33 -3 29
13 Τροφένσε 23 6 7 10 21 27 -6 25
14 Φαρένσε 23 5 9 9 28 33 -5 24
15 Ακαντόμικο Βισέου 23 6 6 11 19 32 -13 24
16 Κοβίλα 24 3 10 11 19 38 -19 19
17 Βαρζίμ 23 2 9 12 15 30 -15 15
18 Ακαδέμικα 23 3 5 15 24 39 -15 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Λεϊσόες                        
Εστρέλα Αμαντόρα                        
Εντός έδρας                        
Εκτός έδρας                        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Λεϊσόες Εστρέλα Αμαντόρα
1 Κάζα Πία    
2 Μπενφίκα Β 1 - 2  
3 Τσάβες 1 - 1  
4 Φεϊρένσε 2 - 0 1 - 2
5 Ρίο Άβε 2 - 2 1 - 0
6 Νασιονάλ Μαδέιρα   4 - 1
7 Μάφρα 2 - 0 2 - 2
8 Πόρτο Β    
9 Πεναφιέλ   0 - 2
10 Λεϊσόες -  
11 Εστρέλα Αμαντόρα   -
12 Βιλαφρανκουένσε   2 - 2
13 Τροφένσε 1 - 2 0 - 0
14 Φαρένσε 3 - 1 3 - 0
15 Ακαντόμικο Βισέου 1 - 4  
16 Κοβίλα 2 - 1 1 - 3
17 Βαρζίμ 1 - 1 3 - 1
18 Ακαδέμικα 2 - 1 2 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Λεϊσόες Εστρέλα Αμαντόρα
Θέση 10 11
Βαθμοί 30 30
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 8
Βαθμοί 18 13

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Λεϊσόες Εστρέλα Αμαντόρα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
6       
9          
8         
6       
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
3    
3    
3    
4     
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Λεϊσόες Εστρέλα Αμαντόρα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
28                             
28                             
33                                  
39                                        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
15                
15                
19                    

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Πορτουγκάλ 2

Αγώνες   (210)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (524)
Γκολ ανά αγώνα 2.50
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.36
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.13
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 26%

Λεϊσόες επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-06 Φεϊρένσε - Λεϊσόες
2022-03-14 Λεϊσόες - Βιλαφρανκουένσε
2022-03-20 Μπενφίκα Β - Λεϊσόες
2022-04-01 Λεϊσόες - Πεναφιέλ
2022-04-10 Τροφένσε - Λεϊσόες
2022-04-16 Λεϊσόες - Πόρτο Β

Εστρέλα Αμαντόρα επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-05 Ακαντόμικο Βισέου - Εστρέλα Αμαντόρα
2022-03-12 Εστρέλα Αμαντόρα - Φεϊρένσε
2022-03-20 Πόρτο Β - Εστρέλα Αμαντόρα
2022-04-03 Εστρέλα Αμαντόρα - Βιλαφρανκουένσε
2022-04-09 Μπενφίκα Β - Εστρέλα Αμαντόρα
2022-04-16 Εστρέλα Αμαντόρα - Νασιονάλ Μαδέιρα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.90 3.25 3.80
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.25 1.33 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.10 1.70
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.80