Πρέμιερ-λίχα - Ουκρανία
Σάββατο, 08.08.2026
13:30
13:30

Λίβγι Μπέρεγκ

FC Kudrivka
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Κίεβο |
| Εκτός έδρας: | Buzova |
| Απόσταση: | 34.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 13:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες
| 2025-08-23 | Λίβγι Μπέρεγκ | 0 - 0 | FC Kudrivka |
| 2025-07-18 | FC Kudrivka | 1 - 1 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2024-08-13 | FC Kudrivka | 3 - 2 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2024-04-27 | Λίβγι Μπέρεγκ | 1 - 2 | FC Kudrivka |
| 2024-03-23 | FC Kudrivka | 1 - 5 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 20% | 40% | 40% | 80% | 60% | 40% |
Λίβγι Μπέρεγκ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-02 | Λίβγι Μπέρεγκ | 2 - 1 | Kharkiv |
| 2026-06-09 | Λίβγι Μπέρεγκ | 1 - 0 | Αλεξάντρια |
| 2026-06-05 | Αλεξάντρια | 1 - 1 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-06-01 | Ινουλέτς | 1 - 3 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-05-22 | Λίβγι Μπέρεγκ | 4 - 0 | Μέταλουργκ Ζαπορίζια |
| 2026-05-16 | Τσερνομόρετς Οδ. | 0 - 0 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-05-08 | Λίβγι Μπέρεγκ | 3 - 1 | UCSA Tarasivka |
| 2026-05-03 | Βόρσκλα Πολτάβα | 0 - 1 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-04-24 | Λίβγι Μπέρεγκ | 1 - 0 | Ποντίλια Κμελνίτσκι |
| 2026-04-18 | Νίβα Τερνόπιλ | 0 - 0 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-04-13 | Λίβγι Μπέρεγκ | 3 - 0 | Μέταλιστ |
| 2026-04-08 | Μπουκοβίνα | 2 - 1 | Λίβγι Μπέρεγκ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 50% | 25% |
FC Kudrivka τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-03 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 5 - 1 | FC Kudrivka |
| 2026-06-09 | Αχρομπίζνες Βόλ. | 2 - 2 | FC Kudrivka |
| 2026-06-05 | FC Kudrivka | 0 - 0 | Αχρομπίζνες Βόλ. |
| 2026-05-24 | Ντιναμό Κιέβου | 3 - 2 | FC Kudrivka |
| 2026-05-18 | FC Kudrivka | 1 - 0 | ΛΝΖ Τσέρκασι |
| 2026-05-14 | FC Kudrivka | 2 - 1 | Ρουκχ Λβιβ |
| 2026-05-08 | Κολός Κοβαλιόνκα | 1 - 0 | FC Kudrivka |
| 2026-05-03 | Ομπολόν Κιέβου | 1 - 1 | FC Kudrivka |
| 2026-04-26 | FC Kudrivka | 1 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2026-04-18 | Kharkiv | 1 - 0 | FC Kudrivka |
| 2026-04-12 | FC Kudrivka | 1 - 2 | Κρίβμπας |
| 2026-04-06 | Επιτσέντρ | 1 - 0 | FC Kudrivka |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 50% | 33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ-λίχα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Καρπάτι Λβιβ | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Επιτσέντρ | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Ζόρια Λουάνσκ | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Πολίσια Ζιτόμιρ | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Kharkiv | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Μπουκοβίνα | 1 | 0 | 1 |
| 7 | ΛΝΖ Τσέρκασι | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Τσερνομόρετς Οδ. | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Βέρρες Ρίβνε | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Κολός Κοβαλιόνκα | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Κρίβμπας | 1 | -3 | 0 |
| 13 | Ομπολόν Κιέβου | 1 | -3 | 0 |
| 14 | FC Kudrivka | 1 | -4 | 0 |
| 15 | Ντιναμό Κιέβου | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Λίβγι Μπέρεγκ | 0 | 0 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Λίβγι Μπέρεγκ | |
| FC Kudrivka | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Λίβγι Μπέρεγκ | FC Kudrivka |
|---|---|---|---|
| 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 5 - 1 | |
| 2 | Καρπάτι Λβιβ | ||
| 3 | Επιτσέντρ | ||
| 4 | Ζόρια Λουάνσκ | ||
| 5 | Πολίσια Ζιτόμιρ | ||
| 6 | Kharkiv | ||
| 7 | Μπουκοβίνα | ||
| 7 | ΛΝΖ Τσέρκασι | ||
| 9 | Τσερνομόρετς Οδ. | ||
| 10 | Βέρρες Ρίβνε | ||
| 11 | Κολός Κοβαλιόνκα | ||
| 12 | Κρίβμπας | ||
| 13 | Ομπολόν Κιέβου | ||
| 14 | FC Kudrivka | - | |
| 15 | Ντιναμό Κιέβου | ||
| 15 | Λίβγι Μπέρεγκ | - |
Στατιστικά ομάδας
| Λίβγι Μπέρεγκ | FC Kudrivka | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 0 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 1 |
| Γκολ κατά | 0 | 5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.00 | 5.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 0% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 100% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 0 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 1 |
| Γκολ κατά | 0 | 5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.00 | 5.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 0% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 100% |
Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ-λίχα
| Αγώνες (7) | |
| Εντός έδρας νίκες | 57% |
| Ισοπαλίες | 14% |
| Εκτός έδρας νίκες | 29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 3% |
| Γκολ (20) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.86 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.86 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 86% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 43% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 43% |
| Πάνω 1.5 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 57% |
| Πάνω 3.5 | 29% |
Λίβγι Μπέρεγκ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-08-15 | Κρίβμπας | - | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-08-29 | Λίβγι Μπέρεγκ | - | Καρπάτι Λβιβ |
| 2026-09-04 | Τσερνομόρετς Οδ. | - | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-09-12 | Λίβγι Μπέρεγκ | - | Πολίσια Ζιτόμιρ |
| 2026-09-19 | Επιτσέντρ | - | Λίβγι Μπέρεγκ |
| 2026-10-10 | Λίβγι Μπέρεγκ | - | Ζόρια Λουάνσκ |
FC Kudrivka επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-08-15 | FC Kudrivka | - | Ομπολόν Κιέβου |
| 2026-08-29 | FC Kudrivka | - | Επιτσέντρ |
| 2026-09-04 | Πολίσια Ζιτόμιρ | - | FC Kudrivka |
| 2026-09-12 | Βέρρες Ρίβνε | - | FC Kudrivka |
| 2026-09-19 | FC Kudrivka | - | Κολός Κοβαλιόνκα |
| 2026-10-10 | ΛΝΖ Τσέρκασι | - | FC Kudrivka |
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.40 | 4.20 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.16 | 1.25 | 1.90 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.40 | |
| 2.5 | 1.90 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.40 | 1.25 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.85 |