Φιλικά Συλλόγων

Σάββατο, 26.03.2022
12:30
Λοκ. Πλόβντιβ

Λοκ. Πλόβντιβ
(Βουλγαρία)

Μπότεφ Βράτσα

Μπότεφ Βράτσα
(Βουλγαρία)

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Plovdiv
Εκτός έδρας: Βράσα
Απόσταση: 152.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Lokomotiv Plovdiv (Plovdiv / Βου)
Χωρητικότητα: 15 000
Διαστάσεις: 105 x 71 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εντός έδρας: Dusan Kosic (Σλο)
Εκτός έδρας: Todor Simov (Βου)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:30 (14:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-12-10 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 4 Μπότεφ Βράτσα
2021-08-28 Μπότεφ Βράτσα 0 - 0 Λοκ. Πλόβντιβ
2020-12-06 Μπότεφ Βράτσα 0 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2020-08-15 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 1 Μπότεφ Βράτσα
2019-11-08 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 0 Μπότεφ Βράτσα
2019-07-28 Μπότεφ Βράτσα 1 - 4 Λοκ. Πλόβντιβ
2018-12-15 Λοκ. Πλόβντιβ 4 - 0 Μπότεφ Βράτσα
2018-09-02 Μπότεφ Βράτσα 0 - 0 Λοκ. Πλόβντιβ
2013-04-10 Λοκ. Πλόβντιβ 0 - 1 Μπότεφ Βράτσα
2012-09-22 Μπότεφ Βράτσα 1 - 0 Λοκ. Πλόβντιβ
2012-05-12 Μπότεφ Βράτσα 1 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2011-11-12 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 1 Μπότεφ Βράτσα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 7 5 3
50% 25% 25% 58% 42% 25%

Λοκ. Πλόβντιβ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Αρντά 5 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2022-03-13 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 0 Μπερόε
2022-03-05 Μπότεφ Πλόβντιβ 2 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2022-03-01 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2 - 0 Λοκ. Πλόβντιβ
2022-02-25 Λοκ. Πλόβντιβ 1 - 0 Τσάρσκο Σέλο
2022-02-19 Λέφσκι Σόφιας 2 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2022-02-12 Χεμπάρ 0 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
2022-02-08 Λοκ. Πλόβντιβ 1 - 2 Πιρίν Μπλ.
2022-01-27 Λοκ. Πλόβντιβ 0 - 0 Έταρ
2022-01-22 Λοκ. Πλόβντιβ 3 - 1 Μαρίτσα Πλόβντιφ
2021-12-10 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 4 Μπότεφ Βράτσα
2021-12-05 Σλάβια Σόφιας 1 - 1 Λοκ. Πλόβντιβ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 3
33% 17% 50% 75% 50% 25%

Μπότεφ Βράτσα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-20 Μπότεφ Βράτσα 0 - 3 Πιρίν Μπλ.
2022-03-12 Λοκομοτίβ Σόφιας 1 - 0 Μπότεφ Βράτσα
2022-03-07 Μπότεφ Βράτσα 1 - 2 Λουντόγκορετς
2022-02-25 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 4 - 0 Μπότεφ Βράτσα
2022-02-19 Μπότεφ Βράτσα 0 - 4 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948
2022-01-26 Στρούγγα 1 - 1 Μπότεφ Βράτσα
2021-12-10 Λοκ. Πλόβντιβ 2 - 4 Μπότεφ Βράτσα
2021-12-04 Μπότεφ Βράτσα 1 - 0 Μπερόε
2021-11-30 Μπότεφ Πλόβντιβ 2 - 1 Μπότεφ Βράτσα
2021-11-26 Μπότεφ Βράτσα 0 - 0 Τσάρσκο Σέλο
2021-11-22 Λέφσκι Σόφιας 0 - 0 Μπότεφ Βράτσα
2021-11-07 Αρντά 3 - 2 Μπότεφ Βράτσα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 7 4
17% 25% 58% 67% 58% 33%

Λοκ. Πλόβντιβ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-03 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 - Λοκ. Πλόβντιβ
2022-04-08 Λοκ. Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας
2022-04-15 Λοκ. Πλόβντιβ - Αρντά
2022-04-21 Λοκ. Πλόβντιβ - Μπερόε
2022-04-29 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 - Λοκ. Πλόβντιβ
2022-05-07 Αρντά - Λοκ. Πλόβντιβ

Μπότεφ Βράτσα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-04 Τσέρνο Μόρε - Μπότεφ Βράτσα
2022-04-08 Μπότεφ Βράτσα - Σλάβια Σόφιας
2022-04-18 Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα
2022-04-25 Τσάρσκο Σέλο - Μπότεφ Βράτσα
2022-05-02 Μπότεφ Βράτσα - Πιρίν Μπλ.
2022-05-08 Μπότεφ Βράτσα - Λοκομοτίβ Σόφιας

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα