Λίγκατ Χάαλ - Ισραήλ

Σάββατο, 12.02.2022
13:00
Νετάνια

Νετάνια

Χαπ. Ιερουσαλήμ

Χαπ. Ιερουσαλήμ

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Νετανιά
Εκτός έδρας: Ιερουσαλήμ
Απόσταση: 71.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Netanya
Χωρητικότητα: 24 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες

2021-11-06 Χαπ. Ιερουσαλήμ 2 - 1 Νετάνια
2021-08-04 Νετάνια 0 - 2 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2017-05-15 Νετάνια 0 - 2 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2017-03-17 Νετάνια 4 - 0 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2016-12-09 Χαπ. Ιερουσαλήμ 2 - 4 Νετάνια
2014-01-24 Νετάνια 3 - 2 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2013-10-17 Χαπ. Ιερουσαλήμ 0 - 1 Νετάνια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 0 3 6 4 3
57% 0% 43% 86% 57% 43%

Νετάνια τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-05 Χάπ. Μπίερ Σέβα 0 - 1 Νετάνια
2022-01-30 Νετάνια 1 - 1 Μακάμπι Χάιφα
2022-01-22 Μακάμπι Τελ Αβιβ 2 - 2 Νετάνια
2022-01-17 Νετάνια 1 - 0 Μπνέι Σανίν
2022-01-12 Νετάνια 1 - 1 Χάπ. Μπίερ Σέβα
2022-01-09 Χαποέλ Χαντέρα 1 - 1 Νετάνια
2022-01-01 Νετάνια 0 - 0 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
2021-12-25 Νοφ Χαγκαλίλ 0 - 1 Νετάνια
2021-12-21 Νετάνια 1 - 0 Χαποέλ Χάιφα
2021-12-16 Χαπ. Πέταχ Τίκβα 0 - 1 Νετάνια
2021-12-11 Νετάνια 1 - 1 Χαποέλ Τελ Αβίβ
2021-12-04 Σμόνα 2 - 1 Νετάνια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 6 2 1
42% 50% 8% 50% 17% 8%

Χαπ. Ιερουσαλήμ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-05 Μ. Πέταχ Τίκβα 3 - 1 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-01-29 Χαπ. Ιερουσαλήμ 0 - 1 Χάπ. Μπίερ Σέβα
2022-01-22 Μακάμπι Χάιφα 1 - 1 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-01-15 Χαπ. Ιερουσαλήμ 1 - 3 Μακάμπι Τελ Αβιβ
2022-01-10 Μπνέι Σανίν 2 - 1 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-01-01 Χαπ. Ιερουσαλήμ 1 - 1 Χαποέλ Χαντέρα
2021-12-26 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 3 - 0 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2021-12-21 Χαπ. Ιερουσαλήμ 3 - 1 Νοφ Χαγκαλίλ
2021-12-18 Μακάμπι Χάιφα 2 - 0 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2021-12-11 Χαπ. Ιερουσαλήμ 1 - 1 Χαποέλ Χάιφα
2021-12-05 Χαποέλ Τελ Αβίβ 1 - 1 Χαπ. Ιερουσαλήμ
2021-12-01 Χαπ. Ιερουσαλήμ 0 - 1 Σμόνα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 10 5 3
8% 33% 58% 83% 42% 25%

Βαθμολογία Λίγκατ Χάαλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μακάμπι Χάιφα 21 15 4 2 56 16 +40 49
2 Χάπ. Μπίερ Σέβα 21 14 4 3 32 14 +18 46
3 Μακάμπι Τελ Αβιβ 21 11 5 5 35 27 +8 38
4 Χαποέλ Τελ Αβίβ 21 9 6 6 30 23 +7 33
5 Χαποέλ Χαντέρα 21 8 8 5 19 20 -1 32
6 Μπνέι Σανίν 21 9 4 8 22 27 -5 31
7 Χαποέλ Χάιφα 21 8 5 8 30 28 +2 29
8 Νετάνια 21 7 8 6 23 22 +1 29
9 Άσντοντ 21 8 2 11 23 32 -9 26
10 Σμόνα 21 7 4 10 24 28 -4 25
11 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 21 4 6 11 19 29 -10 18
12 Νοφ Χαγκαλίλ 21 4 6 11 17 36 -19 18
13 Χαπ. Ιερουσαλήμ 21 3 7 11 15 31 -16 16
14 Μ. Πέταχ Τίκβα 21 3 5 13 17 29 -12 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Νετάνια                      
Χαπ. Ιερουσαλήμ                      
Εντός έδρας                      
Εκτός έδρας                      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Νετάνια Χαπ. Ιερουσαλήμ
1 Μακάμπι Χάιφα 1 - 1 1 - 1
2 Χάπ. Μπίερ Σέβα 1 - 1 3 - 1
3 Μακάμπι Τελ Αβιβ 4 - 2 1 - 0
4 Χαποέλ Τελ Αβίβ 1 - 1 1 - 1
5 Χαποέλ Χαντέρα 0 - 2 0 - 0
6 Μπνέι Σανίν 1 - 0 2 - 1
7 Χαποέλ Χάιφα 1 - 0  
8 Νετάνια -  
9 Άσντοντ 0 - 1 1 - 0
10 Σμόνα    
11 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 0 - 0 3 - 0*
12 Νοφ Χαγκαλίλ 1 - 3 0 - 0
13 Χαπ. Ιερουσαλήμ   -
14 Μ. Πέταχ Τίκβα 2 - 0 3 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Νετάνια Χαπ. Ιερουσαλήμ
Θέση 8 13
Βαθμοί 29 16
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 13
Βαθμοί 16 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Νετάνια Χαπ. Ιερουσαλήμ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
8         
6       
3    
7        
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
4     
3    
0  
4     
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Νετάνια Χαπ. Ιερουσαλήμ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
23                        
22                       
15                
31                                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
12             
11            
5      
15                

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκατ Χάαλ

Αγώνες   (147)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (362)
Γκολ ανά αγώνα 2.46
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 24%

Νετάνια επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-19 Μ. Πέταχ Τίκβα - Νετάνια
2022-02-26 Άσντοντ - Νετάνια
2022-03-05 Νετάνια - Σμόνα
2022-03-12 Χαποέλ Τελ Αβίβ - Νετάνια
2022-03-19 Χάπ. Μπίερ Σέβα - Νετάνια
2022-04-02 Νετάνια - Μακάμπι Τελ Αβιβ

Χαπ. Ιερουσαλήμ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-19 Χαπ. Ιερουσαλήμ - Άσντοντ
2022-02-27 Σμόνα - Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-03-05 Χαπ. Ιερουσαλήμ - Χαποέλ Τελ Αβίβ
2022-03-13 Χαποέλ Χάιφα - Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-03-21 Χαποέλ Χαντέρα - Χαπ. Ιερουσαλήμ
2022-04-02 Χαπ. Ιερουσαλήμ - Νοφ Χαγκαλίλ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.70 3.25 4.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.30 2.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.62
bet365 2.5 2.35 1.57
bet365 3.5 5.00 1.16
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.25 1.57