Νάσιοναλ Λιγκ - Γιβραλτάρ

Δευτέρα, 29.09.2025
20:00
Μάντσεστερ 62

Μάντσεστερ 62

Λάιονς Γιβραλτάρ

Λάιονς Γιβραλτάρ

2 - 4
(2 - 3,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Γιβραλτάρ
Εκτός έδρας: Γιβραλτάρ
Στάδιο
Στάδιο: Europa Sports Park
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-04-13 Μάντσεστερ 62 1 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-03-02 Λάιονς Γιβραλτάρ 2 - 1 Μάντσεστερ 62
2025-02-26 Μάντσεστερ 62 1 - 1 Λάιονς Γιβραλτάρ
2024-10-06 Λάιονς Γιβραλτάρ 2 - 2 Μάντσεστερ 62
2024-02-24 Λάιονς Γιβραλτάρ 2 - 1 Μάντσεστερ 62
2024-02-21 Λάιονς Γιβραλτάρ 0 - 2 Μάντσεστερ 62
2023-11-05 Μάντσεστερ 62 7 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2023-04-23 Μάντσεστερ 62 2 - 1 Λάιονς Γιβραλτάρ
2023-02-12 Λάιονς Γιβραλτάρ 0 - 4 Μάντσεστερ 62
2022-12-20 Λάιονς Γιβραλτάρ 3 - 2 Μάντσεστερ 62
2022-04-08 Μάντσεστερ 62 1 - 1 Λάιονς Γιβραλτάρ
2022-02-20 Λάιονς Γιβραλτάρ 0 - 0 Μάντσεστερ 62
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 7 4
42% 33% 25% 83% 58% 33%

Μάντσεστερ 62 τελευταίοι 12 αγώνες

2025-09-22 Μάντσεστερ 62 4 - 1 Hound Dogs
2025-09-17 Γιουρόπα 2 - 1 Μάντσεστερ 62
2025-09-13 Γκλάτσις Γιουν. 1 - 3 Μάντσεστερ 62
2025-08-30 Μάντσεστερ 62 0 - 5 Σεντ Τζόσεφς
2025-08-23 Μάγκπιζ 0 - 3 Μάντσεστερ 62
2025-05-02 Μάντσεστερ 62 0 - 2 Λίνκολν
2025-04-26 Μάντσεστερ 62 0 - 2 Σεντ Τζόσεφς
2025-04-19 Μάγκπιζ 0 - 2 Μάντσεστερ 62
2025-04-13 Μάντσεστερ 62 1 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-04-06 Μάντσεστερ 62 1 - 2 Γιουρόπα
2025-03-16 Μάντσεστερ 62 7 - 0 Γιουρόπα Πόιντ
2025-03-08 Μονς Κάλπε 0 - 4 Μάντσεστερ 62
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 0 5 11 8 5
58% 0% 42% 92% 67% 42%

Λάιονς Γιβραλτάρ τελευταίοι 12 αγώνες

2025-09-21 Λάιονς Γιβραλτάρ 4 - 1 Κόλετζ 1975
2025-09-14 Λίνκολν 4 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-08-29 Λάιονς Γιβραλτάρ 3 - 2 Γιουρόπα Πόιντ
2025-08-23 Λινξ 1 - 2 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-08-16 Hound Dogs 1 - 1 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-05-03 Σεντ Τζόσεφς 6 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-04-25 Λάιονς Γιβραλτάρ 1 - 4 Γιουρόπα
2025-04-20 Λίνκολν 3 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-04-13 Μάντσεστερ 62 1 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-04-05 Λάιονς Γιβραλτάρ 1 - 2 Μάγκπιζ
2025-03-29 Λάιονς Γιβραλτάρ 1 - 3 Μάγκπιζ
2025-03-15 Γιουρόπα 3 - 0 Λάιονς Γιβραλτάρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 11 10 6
25% 8% 67% 92% 83% 50%

Βαθμολογία Νάσιοναλ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σεντ Τζόσεφς 6 5 0 1 20 4 +16 15
2 Μονς Κάλπε 6 5 0 1 17 2 +15 15
3 Λίνκολν 4 4 0 0 23 2 +21 12
4 Γιουρόπα 6 4 0 2 9 5 +4 12
5 Λάιονς Γιβραλτάρ 5 3 1 1 10 9 +1 10
6 Λινξ 6 2 2 2 10 11 -1 8
7 Hound Dogs 5 1 2 2 6 10 -4 5
8 Γκλάτσις Γιουν. 5 1 0 4 4 9 -5 3
9 Μάγκπιζ 6 1 0 5 1 18 -17 3
10 Κόλετζ 1975 6 0 2 4 2 15 -13 2
11 Γιουρόπα Πόιντ 6 0 1 5 4 23 -19 1
12 Μάντσεστερ 62 5 3 0 2 11 9 +2 -3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μάντσεστερ 62      
Λάιονς Γιβραλτάρ      
Εντός έδρας      
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μάντσεστερ 62 Λάιονς Γιβραλτάρ
1 Σεντ Τζόσεφς 0 - 5  
2 Μονς Κάλπε    
3 Λίνκολν   4 - 0
4 Γιουρόπα    
5 Λάιονς Γιβραλτάρ   -
6 Λινξ   1 - 2
7 Hound Dogs 4 - 1 1 - 1
8 Γκλάτσις Γιουν.    
9 Μάγκπιζ    
10 Κόλετζ 1975    
11 Γιουρόπα Πόιντ    
12 Μάντσεστερ 62 -  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μάντσεστερ 62 Λάιονς Γιβραλτάρ
Θέση 12 5
Βαθμοί -3 10
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 7
Βαθμοί 3 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μάντσεστερ 62 Λάιονς Γιβραλτάρ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
0  
2   
3    
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
1  
1  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μάντσεστερ 62 Λάιονς Γιβραλτάρ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
11            
9          
10           
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
6       
3    
6       

Συνολικές στατιστικές για το Νάσιοναλ Λιγκ

Αγώνες   (33)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 12%
Εκτός έδρας νίκες 48%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (117)
Γκολ ανά αγώνα 3.55
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.85
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.70
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 88%
Πάνω 2.5 70%
Πάνω 3.5 48%

Μάντσεστερ 62 επόμενοι 6 αγώνες

2025-10-03 Λινξ - Μάντσεστερ 62
2025-10-18 Μάντσεστερ 62 - Γιουρόπα Πόιντ
2025-10-27 Λίνκολν - Μάντσεστερ 62
2025-11-02 Μάντσεστερ 62 - Κόλετζ 1975
2025-11-08 Μάντσεστερ 62 - Μονς Κάλπε
2025-11-22 Μονς Κάλπε - Μάντσεστερ 62

Λάιονς Γιβραλτάρ επόμενοι 6 αγώνες

2025-10-05 Μονς Κάλπε - Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-10-20 Λάιονς Γιβραλτάρ - Μάγκπιζ
2025-10-26 Σεντ Τζόσεφς - Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-10-31 Λάιονς Γιβραλτάρ - Γκλάτσις Γιουν.
2025-11-07 Γιουρόπα - Λάιονς Γιβραλτάρ
2025-11-21 Λάιονς Γιβραλτάρ - Γιουρόπα

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα