Σούπερ Λίγκα - Μαλαισία

Σάββατο, 10.10.2020
14:00
Μελακά Γιουν.

Μελακά Γιουν.

Τζοχόρ Νταρούλ

Τζοχόρ Νταρούλ

0 - 5
(0 - 0,  0 - 5)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μάλακα
Εκτός έδρας: Τζοχόρ Μπαχρού
Απόσταση: 186.4 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2019-06-26 Μελακά Γιουν. 1 - 2 Τζοχόρ Νταρούλ
2019-02-23 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 1 Μελακά Γιουν.
2018-06-26 Μελακά Γιουν. 0 - 4 Τζοχόρ Νταρούλ
2018-02-24 Τζοχόρ Νταρούλ 3 - 0 Μελακά Γιουν.
2017-05-06 Μελακά Γιουν. 1 - 1 Τζοχόρ Νταρούλ
2017-04-09 Τζοχόρ Νταρούλ 7 - 0 Μελακά Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 1 5 6 5 2
0% 17% 83% 100% 83% 33%

Μελακά Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-05 Κέντα 1 - 0 Μελακά Γιουν.
2020-09-27 Σαμπάχ 3 - 2 Μελακά Γιουν.
2020-09-20 Μελακά Γιουν. 1 - 1 Πεταλίνγκ Γιάγια
2020-09-11 Σελανγκόρ 1 - 1 Μελακά Γιουν.
2020-09-04 Μελακά Γιουν. 1 - 0 Τερενγκάου
2020-08-28 Περάκ 0 - 1 Μελακά Γιουν.
2020-03-14 Μελακά Γιουν. 0 - 1 Σρι Παχάνγκ
2020-03-11 Φέλντα Γιουν. 3 - 2 Μελακά Γιουν.
2020-03-06 Μελακά Γιουν. 3 - 1 ΠΔΡΜ
2020-02-29 UiTM 0 - 2 Μελακά Γιουν.
2019-07-20 Σρι Παχάνγκ 4 - 1 Μελακά Γιουν.
2019-07-16 Μελακά Γιουν. 1 - 1 ΠΚΝΣ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 4 4
33% 25% 42% 67% 33% 33%

Τζοχόρ Νταρούλ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-02 Τζοχόρ Νταρούλ 4 - 1 Σαμπάχ
2020-09-25 Πεταλίνγκ Γιάγια 2 - 2 Τζοχόρ Νταρούλ
2020-09-19 Τζοχόρ Νταρούλ 6 - 1 Σελανγκόρ
2020-09-11 Τερενγκάου 0 - 1 Τζοχόρ Νταρούλ
2020-09-04 Τζοχόρ Νταρούλ 7 - 0 Περάκ
2020-08-28 Σρι Παχάνγκ 2 - 3 Τζοχόρ Νταρούλ
2020-03-14 Τζοχόρ Νταρούλ 1 - 1 Φέλντα Γιουν.
2020-03-10 ΠΔΡΜ 0 - 1 Τζοχόρ Νταρούλ
2020-03-07 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 1 UiTM
2020-03-03 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 1 Σουγόν Μπλ.
2020-02-28 Τζοχόρ Νταρούλ 1 - 0 Κέντα
2020-02-12 Βίσσελ Κόμπε 5 - 1 Τζοχόρ Νταρούλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 9 8 6
75% 17% 8% 75% 67% 50%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τζοχόρ Νταρούλ 10 8 2 0 28 8 +20 26
2 Κέντα 10 6 1 3 17 11 +6 19
3 Περάκ 10 5 3 2 19 16 +3 18
4 Τερενγκάου 10 5 1 4 22 13 +9 16
5 Σελανγκόρ 10 3 5 2 20 18 +2 14
6 Σρι Παχάνγκ 10 4 2 4 17 16 +1 14
7 UiTM 10 4 2 4 14 15 -1 14
8 Μελακά Γιουν. 10 4 2 4 13 11 +2 11
9 Πεταλίνγκ Γιάγια 10 2 5 3 13 15 -2 11
10 Σαμπάχ 10 2 3 5 12 21 -9 9
11 Φέλντα Γιουν. 10 1 4 5 11 21 -10 7
12 ΠΔΡΜ 10 0 2 8 4 25 -21 -1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μελακά Γιουν.           
Τζοχόρ Νταρούλ           
Εντός έδρας           
Εκτός έδρας           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μελακά Γιουν. Τζοχόρ Νταρούλ
1 Τζοχόρ Νταρούλ   -
2 Κέντα    
3 Περάκ    
4 Τερενγκάου 1 - 0 0 - 1
5 Σελανγκόρ    
6 Σρι Παχάνγκ 0 - 1 2 - 3
7 UiTM    
8 Μελακά Γιουν. -  
9 Πεταλίνγκ Γιάγια 1 - 1 2 - 2
10 Σαμπάχ    
11 Φέλντα Γιουν.    
12 ΠΔΡΜ 3 - 1 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μελακά Γιουν. Τζοχόρ Νταρούλ
Θέση 8 1
Βαθμοί 11 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 1
Βαθμοί 7 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μελακά Γιουν. Τζοχόρ Νταρούλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
4     
8         
2   
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
3    
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μελακά Γιουν. Τζοχόρ Νταρούλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
11            
28                             
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
3    
7        
4     

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (60)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (190)
Γκολ ανά αγώνα 3.17
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.77
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.40
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 40%

Μελακά Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2021-03-06 Μελακά Γιουν. - Σαμπάχ
2021-03-10 Πεταλίνγκ Γιάγια - Μελακά Γιουν.
2021-03-13 Μελακά Γιουν. - Σρι Παχάνγκ
2021-03-17 Τερενγκάου - Μελακά Γιουν.
2021-03-20 Μελακά Γιουν. - Κουάλα Λουμπούρ
2021-04-02 Τζοχόρ Νταρούλ - Μελακά Γιουν.

Τζοχόρ Νταρούλ επόμενοι 6 αγώνες

2021-03-05 Τζοχόρ Νταρούλ - Κέντα
2021-03-09 Τζοχόρ Νταρούλ - Πενάνγκ
2021-03-13 UiTM - Τζοχόρ Νταρούλ
2021-03-17 Τζοχόρ Νταρούλ - Σελανγκόρ
2021-03-21 Περάκ - Τζοχόρ Νταρούλ
2021-04-02 Τζοχόρ Νταρούλ - Μελακά Γιουν.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 6.75 4.75 1.35
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.85 1.14 1.07
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.12 5.80
bet365 2.5 1.43 2.65
bet365 3.5 2.17 1.63
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20