Τσάμπιονσιπ - Αγγλία

Σάββατο, 29.01.2022
15:00
Μίλγουολ

Μίλγουολ

Γουέστ Μπρομ

Γουέστ Μπρομ

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λονδίνο
Εκτός έδρας: West Bromwich
Απόσταση: 170.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: The Den
Χωρητικότητα: 20 146
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2021-09-11 Γουέστ Μπρομ 1 - 1 Μίλγουολ
2020-02-09 Μίλγουολ 0 - 2 Γουέστ Μπρομ
2019-08-13 Γουέστ Μπρομ 1 - 2 Μίλγουολ
2019-08-10 Γουέστ Μπρομ 1 - 1 Μίλγουολ
2019-04-06 Μίλγουολ 2 - 0 Γουέστ Μπρομ
2018-09-22 Γουέστ Μπρομ 2 - 0 Μίλγουολ
2004-04-12 Μίλγουολ 1 - 1 Γουέστ Μπρομ
2003-09-30 Γουέστ Μπρομ 2 - 1 Μίλγουολ
2002-02-19 Μίλγουολ 1 - 0 Γουέστ Μπρομ
2001-10-11 Γουέστ Μπρομ 0 - 2 Μίλγουολ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 3 9 2 0
40% 30% 30% 90% 20% 0%

Μίλγουολ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-22 Μπλάκπουλ 1 - 0 Μίλγουολ
2022-01-15 Μίλγουολ 0 - 1 Νότινγκχαμ
2022-01-08 Μίλγουολ 1 - 2 Κρίσταλ Πάλας
2022-01-02 Μπρίστολ Σίτι 3 - 2 Μίλγουολ
2021-12-29 Κόβεντρι 0 - 1 Μίλγουολ
2021-12-11 Πιτέρμπορο 2 - 1 Μίλγουολ
2021-12-04 Μίλγουολ 3 - 1 Μπέρμιγχαμ
2021-11-27 Χαλ 2 - 1 Μίλγουολ
2021-11-24 Μίλγουολ 1 - 1 Μπόρνμουθ
2021-11-20 Μίντλεσμπρο 1 - 1 Μίλγουολ
2021-11-06 Μίλγουολ 1 - 1 Ντέρμπι
2021-11-02 Μίλγουολ 1 - 0 Ρέντινγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 5 2
25% 25% 50% 67% 42% 17%

Γουέστ Μπρομ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-26 Γουέστ Μπρομ 0 - 2 Πρέστον
2022-01-22 Γουέστ Μπρομ 3 - 0 Πιτέρμπορο
2022-01-15 Κουίνς Παρκ Ρ. 1 - 0 Γουέστ Μπρομ
2022-01-08 Γουέστ Μπρομ 1 - 1 Μπράιτον
2022-01-02 Γουέστ Μπρομ 1 - 1 Κάρντιφ
2021-12-27 Ντέρμπι 1 - 0 Γουέστ Μπρομ
2021-12-17 Μπάρνσλεϊ 0 - 0 Γουέστ Μπρομ
2021-12-11 Γουέστ Μπρομ 1 - 0 Ρέντινγκ
2021-12-04 Κόβεντρι 1 - 2 Γουέστ Μπρομ
2021-11-26 Γουέστ Μπρομ 0 - 0 Νότινγκχαμ
2021-11-23 Μπλάκπουλ 0 - 0 Γουέστ Μπρομ
2021-11-20 Χάντερσφιλντ 1 - 0 Γουέστ Μπρομ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 5 2 0
25% 42% 33% 42% 17% 0%

Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φούλαμ 27 17 6 4 73 25 +48 57
2 Μπλάκμπερν 28 15 7 6 45 30 +15 52
3 Μπόρνμουθ 27 14 7 6 43 24 +19 49
4 Κουίνς Παρκ Ρ. 27 14 6 7 40 31 +9 48
5 Γουέστ Μπρομ 28 12 9 7 34 22 +12 45
6 Χάντερσφιλντ 29 12 9 8 38 34 +4 45
7 Νότινγκχαμ 28 12 7 9 38 29 +9 43
8 Μίντλεσμπρο 27 12 6 9 31 26 +5 42
9 Κόβεντρι 26 11 7 8 35 30 +5 40
10 Στόουκ 28 11 6 11 33 30 +3 39
11 Λούτον 26 10 8 8 38 32 +6 38
12 Σέφιλντ Γιουν. 25 10 6 9 33 32 +1 36
13 Πρέστον 27 9 9 9 31 33 -2 36
14 Μπλάκπουλ 27 10 6 11 28 32 -4 36
15 Μίλγουολ 26 8 9 9 27 29 -2 33
16 Μπρίστολ Σίτι 28 9 6 13 36 49 -13 33
17 Σουόνσι 25 8 8 9 28 32 -4 32
18 Μπέρμιγχαμ 28 8 8 12 30 42 -12 32
19 Χαλ 27 8 5 14 23 31 -8 29
20 Κάρντιφ 26 6 5 15 28 47 -19 23
21 Ρέντινγκ 27 8 4 15 33 51 -18 22
22 Πιτέρμπορο 26 5 5 16 23 53 -30 20
23 Ντέρμπι 27 8 11 8 26 26 0 14
24 Μπάρνσλεϊ 26 2 8 16 17 41 -24 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μίλγουολ                           
Γουέστ Μπρομ                             
Εντός έδρας                           
Εκτός έδρας                             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μίλγουολ Γουέστ Μπρομ
1 Φούλαμ 1 - 2 3 - 0
2 Μπλάκμπερν 1 - 1 1 - 2
3 Μπόρνμουθ 1 - 1 2 - 2
4 Κουίνς Παρκ Ρ.   1 - 0
5 Γουέστ Μπρομ   -
6 Χάντερσφιλντ   1 - 0
7 Νότινγκχαμ 0 - 1  
8 Μίντλεσμπρο    
9 Κόβεντρι 1 - 1 1 - 2
10 Στόουκ 2 - 1 1 - 0
11 Λούτον 0 - 2  
12 Σέφιλντ Γιουν.    
13 Πρέστον   1 - 1
14 Μπλάκπουλ 2 - 1 0 - 0
15 Μίλγουολ -  
16 Μπρίστολ Σίτι 1 - 0  
17 Σουόνσι   2 - 1
18 Μπέρμιγχαμ 3 - 1  
19 Χαλ    
20 Κάρντιφ   0 - 4
21 Ρέντινγκ 1 - 0  
22 Πιτέρμπορο   0 - 1
23 Ντέρμπι 1 - 1 1 - 0
24 Μπάρνσλεϊ   0 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μίλγουολ Γουέστ Μπρομ
Θέση 15 5
Βαθμοί 33 45
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 17 10
Βαθμοί 19 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μίλγουολ Γουέστ Μπρομ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
9          
9          
12             
9          
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
4     
3    
4     
4     
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μίλγουολ Γουέστ Μπρομ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
27                            
29                              
34                                   
22                       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
12             
13              
14               

Συνολικές στατιστικές για το Τσάμπιονσιπ

Αγώνες   (323)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (811)
Γκολ ανά αγώνα 2.51
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.38
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.13
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 47%
Πάνω 3.5 22%

Μίλγουολ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-01 Μίλγουολ - Πρέστον
2022-02-08 Φούλαμ - Μίλγουολ
2022-02-12 Μίλγουολ - Κάρντιφ
2022-02-15 Μίλγουολ - Κουίνς Παρκ Ρ.
2022-02-19 Μπλάκμπερν - Μίλγουολ
2022-02-23 Ντέρμπι - Μίλγουολ

Γουέστ Μπρομ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-09 Σέφιλντ Γιουν. - Γουέστ Μπρομ
2022-02-14 Γουέστ Μπρομ - Μπλάκμπερν
2022-02-19 Λούτον - Γουέστ Μπρομ
2022-02-22 Μίντλεσμπρο - Γουέστ Μπρομ
2022-02-28 Γουέστ Μπρομ - Σουόνσι
2022-03-05 Χαλ - Γουέστ Μπρομ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.80 3.00 2.15
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.66 1.36 1.25
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.75
bet365 2.5 2.37 1.57
bet365 3.5 4.50 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72