Βτόρα λίγκα - Βουλγαρία

Κυριακή, 21.09.2025
13:00
Μίνιορ Πέρνικ

Μίνιορ Πέρνικ

Fratria Varna

Fratria Varna

2 - 3
(2 - 0,  0 - 3)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Πέρνικ
Εκτός έδρας: Βάρνα
Απόσταση: 403.5 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2025-04-02 Μίνιορ Πέρνικ 0 - 2 Fratria Varna
2024-09-21 Fratria Varna 1 - 1 Μίνιορ Πέρνικ

Μίνιορ Πέρνικ τελευταίοι 12 αγώνες

2025-09-13 Sevlievo 1 - 3 Μίνιορ Πέρνικ
2025-09-06 Μίνιορ Πέρνικ 3 - 1 Σβόγκε
2025-09-01 Μάρεκ 1 - 2 Μίνιορ Πέρνικ
2025-08-24 Μίνιορ Πέρνικ 0 - 0 Έταρ
2025-08-16 Χεμπάρ 1 - 1 Μίνιορ Πέρνικ
2025-08-09 Μίνιορ Πέρνικ 1 - 1 Τσερνομόρετς
2025-08-03 Πιρίν Μπλ. 1 - 0 Μίνιορ Πέρνικ
2025-07-29 Μίνιορ Πέρνικ 1 - 1 Μπελασίτσα
2025-05-24 Μίνιορ Πέρνικ 4 - 1 Στρούμσκα Σλάβα
2025-05-17 Μπελασίτσα 2 - 2 Μίνιορ Πέρνικ
2025-05-11 Πιρίν Μπλ. 2 - 0 Μίνιορ Πέρνικ
2025-05-08 Μίνιορ Πέρνικ 0 - 2 Γιάντρα Γκάμπροβο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 5 4
33% 42% 25% 83% 42% 33%

Fratria Varna τελευταίοι 12 αγώνες

2025-09-12 Fratria Varna 0 - 1 Γιάντρα Γκάμπροβο
2025-09-06 Fratria Varna 5 - 0 Λουντόγκορετς II
2025-08-31 Sevlievo 0 - 1 Fratria Varna
2025-08-23 Fratria Varna 2 - 1 Σβόγκε
2025-08-16 Μάρεκ 1 - 3 Fratria Varna
2025-08-10 Fratria Varna 2 - 0 Έταρ
2025-08-05 Χεμπάρ 1 - 3 Fratria Varna
2025-07-26 Fratria Varna 2 - 1 Τσερνομόρετς
2025-05-24 Fratria Varna 3 - 0 Λόβετς
2025-05-17 Ντούναβ Ρούσε 4 - 0 Fratria Varna
2025-05-12 Fratria Varna 4 - 0 ΤΣΣΚΑ 1948 II
2025-05-07 Λοκομοτίβ Γκόρνα 2 - 1 Fratria Varna
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 0 3 10 9 5
75% 0% 25% 83% 75% 42%

Βαθμολογία Βτόρα λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντούναβ Ρούσε 8 7 1 0 17 3 +14 22
2 Fratria Varna 8 7 0 1 18 5 +13 21
3 Γιάντρα Γκάμπροβο 9 6 3 0 12 4 +8 21
4 Vihren Sandanski 9 6 1 2 13 9 +4 19
5 Λοκομοτίβ Γκόρνα 9 4 2 3 8 7 +1 14
6 Πιρίν Μπλ. 8 4 1 3 14 10 +4 13
7 Μίνιορ Πέρνικ 8 3 4 1 11 7 +4 13
8 Τσερνομόρετς 8 2 4 2 9 9 0 10
9 Χεμπάρ 8 2 3 3 12 13 -1 9
10 CSKA Sofia II 8 2 2 4 9 12 -3 8
11 Σπαρτάκ Πλέβεν 9 2 2 5 8 14 -6 8
12 Έταρ 7 1 4 2 2 4 -2 7
13 Σβόγκε 8 1 3 4 6 10 -4 6
14 Sevlievo 8 1 3 4 5 10 -5 6
15 Μάρεκ 8 1 3 4 4 9 -5 6
16 Λουντόγκορετς II 9 1 1 7 7 18 -11 4
17 Μπελασίτσα 8 0 3 5 3 14 -11 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μίνιορ Πέρνικ         
Fratria Varna         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μίνιορ Πέρνικ Fratria Varna
1 Ντούναβ Ρούσε    
2 Fratria Varna   -
3 Γιάντρα Γκάμπροβο    
4 Vihren Sandanski    
5 Λοκομοτίβ Γκόρνα    
6 Πιρίν Μπλ.    
7 Μίνιορ Πέρνικ -  
8 Τσερνομόρετς 1 - 1  
9 Χεμπάρ   1 - 3
10 CSKA Sofia II    
11 Σπαρτάκ Πλέβεν    
12 Έταρ 0 - 0  
13 Σβόγκε 3 - 1  
14 Sevlievo   0 - 1
15 Μάρεκ   1 - 3
16 Λουντόγκορετς II    
17 Μπελασίτσα 1 - 1  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Μίνιορ Πέρνικ Fratria Varna
Θέση 7 2
Βαθμοί 13 21
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 3
Βαθμοί 6 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Μίνιορ Πέρνικ Fratria Varna
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
4     
1  
7        
0  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
3    
0  
3    
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Μίνιορ Πέρνικ Fratria Varna
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
11            
7        
18                   
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
3    
7        
2   

Συνολικές στατιστικές για το Βτόρα λίγκα

Αγώνες   (70)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (158)
Γκολ ανά αγώνα 2.26
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.24
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.01
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 39%
Πάνω 3.5 17%

Μίνιορ Πέρνικ επόμενοι 6 αγώνες

2025-09-27 Γιάντρα Γκάμπροβο - Μίνιορ Πέρνικ
2025-10-03 Μίνιορ Πέρνικ - Λουντόγκορετς II
2025-10-25 Λοκομοτίβ Γκόρνα - Μίνιορ Πέρνικ
2025-10-29 Μίνιορ Πέρνικ - Τσέρνο Μόρε
2025-11-02 Μίνιορ Πέρνικ - Σπαρτάκ Πλέβεν
2025-11-07 CSKA Sofia II - Μίνιορ Πέρνικ

Fratria Varna επόμενοι 6 αγώνες

2025-10-06 Λοκομοτίβ Γκόρνα - Fratria Varna
2025-10-20 Fratria Varna - Σπαρτάκ Πλέβεν
2025-10-24 CSKA Sofia II - Fratria Varna
2025-10-28 Fratria Varna - Αρντά
2025-10-31 Fratria Varna - Vihren Sandanski
2025-11-10 Ντούναβ Ρούσε - Fratria Varna

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.35 3.15 1.89
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.73 1.27 1.24
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 2.90
bet365 2.5 2.00 1.63
bet365 3.5 3.50 1.21
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.81 1.79