Πρέμιερ Λιγκ - Αίγυπτος

Κυριακή, 01.03.2026
19:30
Modern Sport FC

Modern Sport FC

Πετροτζέτ

Πετροτζέτ

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κάιρο
Εκτός έδρας: Σουέζ
Απόσταση: 123.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:30 (21:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2026-01-20 Πετροτζέτ 1 - 1 Modern Sport FC
2026-01-11 Πετροτζέτ 0 - 2 Modern Sport FC
2024-12-11 Modern Sport FC 0 - 1 Πετροτζέτ
2024-11-08 Πετροτζέτ 1 - 1 Modern Sport FC
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 1 3 0 0
25% 50% 25% 75% 0% 0%

Modern Sport FC τελευταίοι 12 αγώνες

2026-02-25 Ελ Μασρί 1 - 0 Modern Sport FC
2026-02-16 Modern Sport FC 1 - 1 Kahraba Ismailia
2026-02-06 Ελ Γκουνά 1 - 1 Modern Sport FC
2026-01-29 Modern Sport FC 1 - 0 Ισμαίλι
2026-01-20 Πετροτζέτ 1 - 1 Modern Sport FC
2026-01-17 Modern Sport FC 0 - 2 Ελ Γκουνά
2026-01-11 Πετροτζέτ 0 - 2 Modern Sport FC
2026-01-04 Modern Sport FC 0 - 1 Πίραμιντς
2026-01-01 Ισμαίλι 0 - 0 Modern Sport FC
2025-12-27 Modern Sport FC 0 - 0 El Qanah
2025-12-23 Modern Sport FC 0 - 3 Ουαντί Ντεγκλά
2025-12-18 Εθνική Τράπεζα 1 - 1 Modern Sport FC
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 7 1 0
17% 50% 33% 58% 8% 0%

Πετροτζέτ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-02-25 Πετροτζέτ 1 - 0 Αλ Ιτιχάντ
2026-02-19 Φάρκο 1 - 1 Πετροτζέτ
2026-02-06 Πετροτζέτ 1 - 1 Ένπι
2026-01-28 Ζάμαλεκ 2 - 0 Πετροτζέτ
2026-01-20 Πετροτζέτ 1 - 1 Modern Sport FC
2026-01-15 Πίραμιντς 0 - 7 Πετροτζέτ
2026-01-11 Πετροτζέτ 0 - 2 Modern Sport FC
2026-01-06 Ελ Γκουνά 1 - 3 Πετροτζέτ
2025-12-31 Πετροτζέτ 2 - 1 Εθνική Τράπεζα
2025-12-19 Πετροτζέτ 1 - 0 Ισμαίλι
2025-12-11 Ουαντί Ντεγκλά 1 - 2 Πετροτζέτ
2025-12-06 Πετροτζέτ 2 - 2 Πίραμιντς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 10 5 3
50% 33% 17% 83% 42% 25%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ζάμαλεκ 17 11 4 2 30 12 +18 37
2 Πίραμιντς 17 11 4 2 29 13 +16 37
3 Αλ Αχλί 18 10 7 1 29 16 +13 37
4 Κεράμικα Κλεοπάτρα 19 11 4 4 27 14 +13 37
5 Ελ Μασρί 17 7 8 2 25 16 +9 29
6 Ουαντί Ντεγκλά 19 7 7 5 23 20 +3 28
7 ΖΕΝΤ 19 6 8 5 19 16 +3 26
8 Εθνική Τράπεζα 17 5 10 2 15 8 +7 25
9 Σμούχα 18 6 7 5 15 12 +3 25
10 Ελ Γκουνά 18 5 9 4 15 15 0 24
11 Πετροτζέτ 18 5 9 4 19 20 -1 24
12 Modern Sport FC 17 5 7 5 17 18 -1 22
13 Ένπι 17 4 9 4 14 13 +1 21
14 Γκαζλ ελ Μαχαλά 18 2 12 4 12 13 -1 18
15 Άραμπ Κοντράκτορς 19 3 9 7 12 18 -6 18
16 Αλ Ιτιχάντ 18 5 2 11 13 23 -10 17
17 Χάρας Ελ Χόντουντ 19 4 5 10 14 26 -12 17
18 Τάλα Αλ Τζαϊς 18 3 7 8 10 22 -12 16
19 Φάρκο 18 2 8 8 8 20 -12 14
20 Kahraba Ismailia 18 3 4 11 19 35 -16 13
21 Ισμαίλι 19 3 2 14 11 26 -15 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Modern Sport FC                  
Πετροτζέτ                   
Εντός έδρας                  
Εκτός έδρας                   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Modern Sport FC Πετροτζέτ
1 Ζάμαλεκ 1 - 2 2 - 0
2 Πίραμιντς    
3 Αλ Αχλί 2 - 2  
4 Κεράμικα Κλεοπάτρα   2 - 1
5 Ελ Μασρί   2 - 3
6 Ουαντί Ντεγκλά   0 - 1
7 ΖΕΝΤ   2 - 1
8 Εθνική Τράπεζα 0 - 0  
9 Σμούχα   0 - 0
10 Ελ Γκουνά   1 - 1
11 Πετροτζέτ   -
12 Modern Sport FC -  
13 Ένπι 2 - 2  
14 Γκαζλ ελ Μαχαλά    
15 Άραμπ Κοντράκτορς 1 - 2  
16 Αλ Ιτιχάντ    
17 Χάρας Ελ Χόντουντ 1 - 0  
18 Τάλα Αλ Τζαϊς    
19 Φάρκο 1 - 1 1 - 1
20 Kahraba Ismailia 1 - 1  
21 Ισμαίλι 1 - 0 0 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Modern Sport FC Πετροτζέτ
Θέση 12 11
Βαθμοί 22 24
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 12 14
Βαθμοί 11 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Modern Sport FC Πετροτζέτ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
7        
5      
5      
9          
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
5      
2   
2   
4     
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Modern Sport FC Πετροτζέτ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
18                   
19                    
20                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
10           
8         
10           

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (189)
Εντός έδρας νίκες 33%
Ισοπαλίες 38%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (376)
Γκολ ανά αγώνα 1.99
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.97
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 61%
Πάνω 2.5 33%
Πάνω 3.5 14%

Modern Sport FC επόμενοι 6 αγώνες

2026-03-07 Σμούχα - Modern Sport FC
2026-03-11 ΖΕΝΤ - Modern Sport FC
2026-03-22 Kahraba Ismailia - Modern Sport FC
2026-04-04 Modern Sport FC - Ουαντί Ντεγκλά
2026-04-08 Χάρας Ελ Χόντουντ - Modern Sport FC
2026-04-14 Modern Sport FC - Ελ Γκουνά

Πετροτζέτ επόμενοι 6 αγώνες

2026-03-05 Πετροτζέτ - Τάλα Αλ Τζαϊς
2026-03-17 Πετροτζέτ - Πίραμιντς
2026-03-21 Άραμπ Κοντράκτορς - Πετροτζέτ
2026-03-25 Ένπι - Πετροτζέτ
2026-03-29 Πετροτζέτ - Ένπι
2026-04-06 Kahraba Ismailia - Πετροτζέτ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.02 3.10 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.23 1.30 1.68
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.70
bet365 2.5 2.25 1.56
bet365 3.5 4.20 1.18
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.71