Λιγκ Καπ - Σκωτία

Τετάρτη, 07.10.2020
19:45
Μοντρόουζ

Μοντρόουζ

Ρος Κάουντι

Ρος Κάουντι

3 - 3
(0 - 2,  3 - 1,  4 - 5)
Νικητής Ρος Κάουντι
αποτέλεσμα 4 - 5 μετά από παράταση
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Montrose
Εκτός έδρας: Dingwall
Απόσταση: 155.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Links Park
Χωρητικότητα: 4 934 (1 324)
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες

2019-07-13 Ρος Κάουντι 4 - 1 Μοντρόουζ
2018-10-13 Ρος Κάουντι 3 - 1 Μοντρόουζ
2017-07-18 Μοντρόουζ 0 - 6 Ρος Κάουντι
2016-07-16 Μοντρόουζ 0 - 1 Ρος Κάουντι
2009-08-01 Ρος Κάουντι 5 - 0 Μοντρόουζ
2005-07-30 Ρος Κάουντι 2 - 1 Μοντρόουζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 0 6 5 5 4
0% 0% 100% 83% 83% 67%

Μοντρόουζ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-26 Μοντρόουζ 1 - 1 Μπρέχιν
2020-09-19 Μοντρόουζ 2 - 2 Νταντί
2020-03-10 Στρανράερ 0 - 1 Μοντρόουζ
2020-03-07 Μοντρόουζ 4 - 1 Στρανράερ
2020-03-03 Κλάιντ 2 - 1 Μοντρόουζ
2020-02-29 Μοντρόουζ 1 - 0 Ερντριονιάνς
2020-02-22 Φόλκερκ 1 - 0 Μοντρόουζ
2020-02-15 Μοντρόουζ 2 - 1 Νταμπάρτον
2020-02-01 Μοντρόουζ 4 - 3 Πίτερχεντ
2020-01-25 Ρέιθ Ρόβερς 4 - 3 Μοντρόουζ
2020-01-04 Μοντρόουζ 1 - 0 Iστ Φάιφ
2019-12-28 Φορφάρ 2 - 3 Μοντρόουζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 8 7 5
58% 17% 25% 67% 58% 42%

Ρος Κάουντι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Ρέιντζερς 2 - 0 Ρος Κάουντι
2020-09-27 Ρος Κάουντι 0 - 3 Αμπερντίν
2020-09-19 Σεντ Τζόνστον 0 - 1 Ρος Κάουντι
2020-09-12 Ρος Κάουντι 0 - 5 Σέλτικ
2020-08-29 Λίβινγκστον 1 - 0 Ρος Κάουντι
2020-08-22 Σεντ Μίρεν 1 - 1 Ρος Κάουντι
2020-08-15 Ρος Κάουντι 1 - 2 Νταντί Γιουν.
2020-08-12 Ρος Κάουντι 2 - 2 Κιλμάρνοκ
2020-08-08 Χάμιλτον 0 - 1 Ρος Κάουντι
2020-08-03 Ρος Κάουντι 1 - 0 Μάδεργουελ
2020-07-26 Σέλτικ 2 - 0 Ρος Κάουντι
2020-07-25 Ρος Κάουντι 2 - 2 Λίβινγκστον
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 5 3
25% 25% 50% 67% 42% 25%

Βαθμολογία Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρέιθ Ρόβερς 28 15 8 5 49 33 +16 53
2 Φόλκερκ 28 14 10 4 54 18 +36 52
3 Ερντριονιάνς 28 14 6 8 38 27 +11 48
4 Μοντρόουζ 28 15 2 11 48 38 +10 47
5 Iστ Φάιφ 28 12 9 7 44 36 +8 45
6 Νταμπάρτον 28 11 5 12 35 44 -9 38
7 Κλάιντ 28 9 7 12 35 43 -8 34
8 Πίτερχεντ 27 7 5 15 30 44 -14 26
9 Φορφάρ 28 6 6 16 26 47 -21 24
10 Στρανράερ 27 2 10 15 28 57 -29 16

Μοντρόουζ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-10 Αρμπρόουθ - Μοντρόουζ
2020-10-13 Μοντρόουζ - Έλγιν Σίτι
2020-10-17 Μοντρόουζ - Φόλκερκ
2020-10-24 Iστ Φάιφ - Μοντρόουζ
2020-10-31 Φορφάρ - Μοντρόουζ
2020-11-07 Μοντρόουζ - Πίτερχεντ

Ρος Κάουντι επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-13 Ρος Κάουντι - Αρμπρόουθ
2020-10-17 Ρος Κάουντι - Χιμπέρνιαν
2020-10-24 Μάδεργουελ - Ρος Κάουντι
2020-10-31 Νταντί Γιουν. - Ρος Κάουντι
2020-11-06 Ρος Κάουντι - Λίβινγκστον
2020-11-10 Έλγιν Σίτι - Ρος Κάουντι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 6.50 5.50 1.28
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.40 1.12 1.10
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.44 2.70
bet365 3.5 2.10 1.66
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.70 2.05