Τζε 1 Λιγκ - Ιαπωνία

Κυριακή, 06.03.2022
05:00
Ναγκόγια

Ναγκόγια

Σάγκαν Τόσου

Σάγκαν Τόσου

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ναγκόγια
Εκτός έδρας: Tosu
Απόσταση: 621.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Mizuho
Χωρητικότητα: 27 000
Διαστάσεις: 106 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 05:00 (14:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-07-17 Σάγκαν Τόσου 3 - 1 Ναγκόγια
2021-04-18 Ναγκόγια 1 - 2 Σάγκαν Τόσου
2020-11-03 Σάγκαν Τόσου 0 - 0 Ναγκόγια
2020-07-18 Ναγκόγια 1 - 0 Σάγκαν Τόσου
2019-11-23 Ναγκόγια 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2019-02-23 Σάγκαν Τόσου 0 - 4 Ναγκόγια
2018-08-19 Ναγκόγια 3 - 0 Σάγκαν Τόσου
2018-03-31 Σάγκαν Τόσου 3 - 2 Ναγκόγια
2016-07-17 Σάγκαν Τόσου 0 - 0 Ναγκόγια
2016-06-11 Ναγκόγια 0 - 1 Σάγκαν Τόσου
2015-10-17 Σάγκαν Τόσου 0 - 0 Ναγκόγια
2015-05-16 Ναγκόγια 0 - 1 Σάγκαν Τόσου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 5 5 3
25% 33% 42% 42% 42% 25%

Ναγκόγια τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-02 Χιροσίμα 2 - 0 Ναγκόγια
2022-02-23 Ναγκόγια 0 - 0 Σιμίζου
2022-02-19 Ναγκόγια 2 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2021-12-04 Ναγκόγια 0 - 0 Ουράβα
2021-11-27 Σερέζο Οσάκα 2 - 1 Ναγκόγια
2021-11-20 Γκάμπα Οσάκα 1 - 3 Ναγκόγια
2021-11-07 Βεγκάλτα Σεντάι 1 - 1 Ναγκόγια
2021-11-03 Ναγκόγια 2 - 0 Κασίβα
2021-10-30 Ναγκόγια 2 - 0 Σερέζο Οσάκα
2021-10-27 Ναγκόγια 0 - 3 Σερέζο Οσάκα
2021-10-24 Ναγκόγια 2 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2021-10-17 Ποάνγκ Στίλερς 3 - 0 Ναγκόγια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 10 5 2
33% 33% 33% 83% 42% 17%

Σάγκαν Τόσου τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-02 Κυότο 2 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-02-26 Σάγκαν Τόσου 1 - 1 Σονάν
2022-02-23 Σάγκαν Τόσου 2 - 2 Σαπόρο
2022-02-19 Χιροσίμα 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2021-12-04 Σάγκαν Τόσου 0 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2021-11-27 Κασίμα 1 - 0 Σάγκαν Τόσου
2021-11-20 Σάγκαν Τόσου 1 - 0 Σαπόρο
2021-11-07 Σάγκαν Τόσου 3 - 1 Καβασάκι
2021-11-03 Γιοκοχάμα 0 - 0 Σάγκαν Τόσου
2021-10-23 Γκάμπα Οσάκα 1 - 0 Σάγκαν Τόσου
2021-10-16 Σάγκαν Τόσου 1 - 1 Σονάν
2021-10-03 Τοκουσίμα 3 - 0 Σάγκαν Τόσου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 7 4 2
17% 42% 42% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Τζε 1 Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Καβασάκι 4 3 0 1 7 5 +2 9
2 Γιοκοχάμα Μάρινος 4 2 1 1 9 7 +2 7
3 Κασίβα 2 2 0 0 5 1 +4 6
4 Γιούμπιλο Ιβάτα 3 1 1 1 6 4 +2 4
5 Σιμίζου 2 1 1 0 3 2 +1 4
6 Κυότο 3 1 1 1 3 5 -2 4
7 Ναγκόγια 1 1 0 0 2 0 +2 3
8 Κασίμα 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Γκάμπα Οσάκα 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Σερέζο Οσάκα 2 0 2 0 3 3 0 2
11 Σαπόρο 2 0 2 0 2 2 0 2
12 Φουκουόκα 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Σάγκαν Τόσου 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Χιροσίμα 2 0 2 0 1 1 0 2
15 Βίσσελ Κόμπε 4 0 2 2 2 6 -4 2
16 Σονάν 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 Ουράβα 4 0 1 3 3 6 -3 1
18 Τόκυο 1 0 0 1 0 1 -1 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ναγκόγια  
Σάγκαν Τόσου   
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ναγκόγια Σάγκαν Τόσου
1 Καβασάκι    
2 Γιοκοχάμα Μάρινος    
3 Κασίβα    
4 Γιούμπιλο Ιβάτα    
5 Σιμίζου    
6 Κυότο    
7 Ναγκόγια -  
8 Κασίμα    
9 Γκάμπα Οσάκα    
10 Σερέζο Οσάκα    
11 Σαπόρο    
12 Φουκουόκα    
12 Σάγκαν Τόσου   -
12 Χιροσίμα   0 - 0
15 Βίσσελ Κόμπε 2 - 0  
16 Σονάν    
17 Ουράβα    
18 Τόκυο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ναγκόγια Σάγκαν Τόσου
Θέση 7 12
Βαθμοί 3 2
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 18
Βαθμοί 3 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ναγκόγια Σάγκαν Τόσου
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
0  
0  
2   
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
0  
0  
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ναγκόγια Σάγκαν Τόσου
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
0   
1   
1   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
0   
0   
0   

Συνολικές στατιστικές για το Τζε 1 Λιγκ

Αγώνες   (22)
Εντός έδρας νίκες 32%
Ισοπαλίες 41%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (54)
Γκολ ανά αγώνα 2.45
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 59%
Πάνω 1.5 77%
Πάνω 2.5 36%
Πάνω 3.5 27%

Ναγκόγια επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-12 Καβασάκι - Ναγκόγια
2022-03-20 Ναγκόγια - Κασίβα
2022-03-26 Ναγκόγια - Τοκουσίμα
2022-04-02 Γκάμπα Οσάκα - Ναγκόγια
2022-04-06 Ναγκόγια - Σονάν
2022-04-10 Ναγκόγια - Σαπόρο

Σάγκαν Τόσου επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-13 Σάγκαν Τόσου - Ουράβα
2022-03-18 Γιοκοχάμα Μάρινος - Σάγκαν Τόσου
2022-03-26 Κασίβα - Σάγκαν Τόσου
2022-04-01 Φουκουόκα - Σάγκαν Τόσου
2022-04-06 Σάγκαν Τόσου - Σαπόρο
2022-04-10 Κυότο - Σάγκαν Τόσου

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.90 3.40 4.33
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.20 1.30 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.53 2.37
bet365 2.5 2.60 1.47
bet365 3.5 5.50 1.14
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.37 1.53