Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία

Δευτέρα, 30.11.2020
20:00
Ναϊμέγκεν

Ναϊμέγκεν

MVV Μάαστριχτ

MVV Μάαστριχτ

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Nijmegen
Εκτός έδρας: Μάαστριχτ
Απόσταση: 111.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Goffertstadion
Χωρητικότητα: 12 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2020-01-17 MVV Μάαστριχτ 0 - 0 Ναϊμέγκεν
2019-10-25 Ναϊμέγκεν 2 - 0 MVV Μάαστριχτ
2019-05-03 MVV Μάαστριχτ 1 - 1 Ναϊμέγκεν
2018-12-14 Ναϊμέγκεν 0 - 1 MVV Μάαστριχτ
2018-02-16 MVV Μάαστριχτ 4 - 1 Ναϊμέγκεν
2017-09-29 Ναϊμέγκεν 4 - 1 MVV Μάαστριχτ
2015-03-20 MVV Μάαστριχτ 1 - 4 Ναϊμέγκεν
2014-12-21 Ναϊμέγκεν 4 - 1 MVV Μάαστριχτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 2 6 4 4
50% 25% 25% 75% 50% 50%

Ναϊμέγκεν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-23 Γιονγκ ΑΖ 0 - 3 Ναϊμέγκεν
2020-11-20 Ναϊμέγκεν 1 - 1 Ρόντα
2020-11-06 Ναϊμέγκεν 2 - 2 Χελμόντ
2020-10-30 ΝΑΚ Μπρέντα 0 - 1 Ναϊμέγκεν
2020-10-23 Ναϊμέγκεν 2 - 1 Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2020-10-20 Γιόνγκ ΠΣΦ 1 - 1 Ναϊμέγκεν
2020-10-16 Γιονγκ Ουτρέχτης 1 - 4 Ναϊμέγκεν
2020-10-03 Ναϊμέγκεν 6 - 0 FC Αϊντχόφεν
2020-09-27 Ντε Χράαφσχαπ 2 - 0 Ναϊμέγκεν
2020-09-20 Ναϊμέγκεν 0 - 1 Αλμίερ Σίτι
2020-09-15 Φόλενταμ 1 - 3 Ναϊμέγκεν
2020-09-11 Ναϊμέγκεν 2 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 10 7 4
58% 25% 17% 83% 58% 33%

MVV Μάαστριχτ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-20 MVV Μάαστριχτ 3 - 3 Γιόνγκ ΠΣΦ
2020-11-14 Ρόντα 2 - 0 MVV Μάαστριχτ
2020-11-06 MVV Μάαστριχτ 1 - 4 ΝΑΚ Μπρέντα
2020-10-30 Χελμόντ 1 - 1 MVV Μάαστριχτ
2020-10-23 MVV Μάαστριχτ 1 - 5 Γιόνγκ Άγιαξ
2020-10-16 Εξέλσιορ 2 - 0 MVV Μάαστριχτ
2020-10-10 MVV Μάαστριχτ 0 - 2 Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2020-10-02 Γιονγκ ΑΖ 3 - 3 MVV Μάαστριχτ
2020-09-25 MVV Μάαστριχτ 3 - 0 Ος FC
2020-09-22 Ντεν Μπος 2 - 0 MVV Μάαστριχτ
2020-09-13 Τέλσταρ 1 - 2 MVV Μάαστριχτ
2020-09-05 MVV Μάαστριχτ 1 - 7 Καμπούρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 12 7 5
17% 25% 58% 100% 58% 42%

Βαθμολογία Εέρστε Ντιβίζιε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Καμπούρ 13 10 1 2 47 14 +33 31
2 Αλμίερ Σίτι 14 9 4 1 32 18 +14 31
3 ΝΑΚ Μπρέντα 14 9 1 4 27 14 +13 28
4 Ντε Χράαφσχαπ 14 9 1 4 28 22 +6 28
5 Φόλενταμ 14 6 6 2 34 17 +17 24
6 Ναϊμέγκεν 13 7 3 3 25 13 +12 24
7 FC Αϊντχόφεν 14 6 3 5 24 27 -3 21
8 Εξέλσιορ 14 6 2 6 28 22 +6 20
9 Ρόντα 14 5 5 4 23 18 +5 20
10 Γιόνγκ Άγιαξ 14 6 2 6 27 29 -2 20
11 Τέλσταρ 13 5 4 4 22 17 +5 19
12 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 13 5 4 4 15 12 +3 19
13 Γιονγκ Ουτρέχτης 12 5 1 6 19 22 -3 16
14 Γιόνγκ ΠΣΦ 13 4 3 6 21 26 -5 15
15 Χελμόντ 14 4 3 7 13 22 -9 15
16 Ος FC 13 2 4 7 9 21 -12 10
17 MVV Μάαστριχτ 13 2 4 7 15 32 -17 10
18 Ντεν Μπος 14 2 3 9 14 29 -15 9
19 Γιονγκ ΑΖ 13 2 2 9 20 41 -21 8
20 Ντόρντρεχτ 14 2 2 10 11 38 -27 8

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ναϊμέγκεν              
MVV Μάαστριχτ              
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ναϊμέγκεν MVV Μάαστριχτ
1 Καμπούρ    
2 Αλμίερ Σίτι 0 - 1 0 - 0
3 ΝΑΚ Μπρέντα    
4 Ντε Χράαφσχαπ    
5 Φόλενταμ    
6 Ναϊμέγκεν -  
7 FC Αϊντχόφεν 6 - 0  
8 Εξέλσιορ   2 - 0
9 Ρόντα 1 - 1 2 - 0
10 Γιόνγκ Άγιαξ 2 - 1  
11 Τέλσταρ   1 - 2
12 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 2 - 1  
13 Γιονγκ Ουτρέχτης    
14 Γιόνγκ ΠΣΦ    
15 Χελμόντ 2 - 2 1 - 1
16 Ος FC    
17 MVV Μάαστριχτ   -
18 Ντεν Μπος   2 - 0
19 Γιονγκ ΑΖ   3 - 3
20 Ντόρντρεχτ    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ναϊμέγκεν MVV Μάαστριχτ
Θέση 6 17
Βαθμοί 24 10
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 15
Βαθμοί 11 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ναϊμέγκεν MVV Μάαστριχτ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
3    
3    
2   
4     
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
1  
1  
3    
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ναϊμέγκεν MVV Μάαστριχτ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
25                          
13              
15                
32                                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
6       
6       
11            

Συνολικές στατιστικές για το Εέρστε Ντιβίζιε

Αγώνες   (135)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (454)
Γκολ ανά αγώνα 3.36
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.87
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 56%
Πάνω 1.5 87%
Πάνω 2.5 62%
Πάνω 3.5 36%

Ναϊμέγκεν επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-06 Ντεν Μπος - Ναϊμέγκεν
2020-12-12 Ντόρντρεχτ - Ναϊμέγκεν
2020-12-19 Ναϊμέγκεν - Ος FC
2021-01-03 Τέλσταρ - Ναϊμέγκεν
2021-01-08 Ναϊμέγκεν - Εξέλσιορ
2021-01-17 Ναϊμέγκεν - Καμπούρ

MVV Μάαστριχτ επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-04 MVV Μάαστριχτ - Ντε Χράαφσχαπ
2020-12-12 FC Αϊντχόφεν - MVV Μάαστριχτ
2020-12-18 MVV Μάαστριχτ - Ντόρντρεχτ
2021-01-03 Φόλενταμ - MVV Μάαστριχτ
2021-01-08 MVV Μάαστριχτ - Γιονγκ Ουτρέχτης
2021-01-15 Γκόου Εχέντ Ιγκλς - MVV Μάαστριχτ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.36 5.00 7.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.10 1.16 3.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.47 2.60
bet365 3.5 2.20 1.61
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.66 2.10