Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Σάββατο, 11.05.2013
15:00
Nistru Otaci

Nistru Otaci

Ζίμπρου Κισινάου

Ζίμπρου Κισινάου

0 - 3
(0 - 1,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Otaci
Εκτός έδρας: Κισινάου
Απόσταση: 177.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες

2013-03-03 Nistru Otaci 2 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2012-09-21 Ζίμπρου Κισινάου 4 - 0 Nistru Otaci
2012-05-18 Ζίμπρου Κισινάου 3 - 0 Nistru Otaci
2012-03-03 Ζίμπρου Κισινάου 3 - 0 Nistru Otaci
2011-09-10 Nistru Otaci 2 - 2 Ζίμπρου Κισινάου
2011-04-02 Nistru Otaci 2 - 4 Ζίμπρου Κισινάου
2010-12-11 Nistru Otaci 1 - 5 Ζίμπρου Κισινάου
2010-08-29 Ζίμπρου Κισινάου 2 - 0 Nistru Otaci
2010-03-07 Ζίμπρου Κισινάου 4 - 1 Nistru Otaci
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 1 7 9 7 5
11% 11% 78% 100% 78% 56%

Nistru Otaci τελευταίοι 12 αγώνες

2013-05-03 Μπάλτι 3 - 1 Nistru Otaci
2013-04-27 Nistru Otaci 2 - 2 Iskra-Stal Ribnita
2013-04-21 Academia Chisinau 5 - 1 Nistru Otaci
2013-04-16 Σέριφ Τιρασπόλ 7 - 0 Nistru Otaci
2013-04-12 Nistru Otaci 0 - 2 Rapid Ghidighici
2013-04-06 Μιλσάμι 4 - 0 Nistru Otaci
2013-03-31 Nistru Otaci 0 - 3 FC Tiraspol
2013-03-15 Dacia Chisinau 2 - 0 Nistru Otaci
2013-03-10 Rapid Ghidighici 3 - 1 Nistru Otaci
2013-03-03 Nistru Otaci 2 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2012-12-02 Iskra-Stal Ribnita 5 - 2 Nistru Otaci
2012-11-28 Nistru Otaci 1 - 7 Σέριφ Τιρασπόλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 1 10 12 9 8
8% 8% 83% 100% 75% 67%

Ζίμπρου Κισινάου τελευταίοι 12 αγώνες

2013-05-03 Ζίμπρου Κισινάου 1 - 1 FC Costuleni
2013-04-26 Speranta Crihana Veche 1 - 8 Ζίμπρου Κισινάου
2013-04-21 Μπάλτι 2 - 2 Ζίμπρου Κισινάου
2013-04-17 FC Tiraspol 2 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2013-04-12 Ζίμπρου Κισινάου 0 - 0 Iskra-Stal Ribnita
2013-04-06 Academia Chisinau 0 - 1 Ζίμπρου Κισινάου
2013-03-30 Ζίμπρου Κισινάου 4 - 2 Rapid Ghidighici
2013-03-15 Μιλσάμι 2 - 1 Ζίμπρου Κισινάου
2013-03-09 Ζίμπρου Κισινάου 0 - 1 FC Tiraspol
2013-03-03 Nistru Otaci 2 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2012-12-02 Ζίμπρου Κισινάου 4 - 3 Μπάλτι
2012-11-27 Rapid Ghidighici 2 - 1 Ζίμπρου Κισινάου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 6 4
33% 25% 42% 75% 50% 33%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 29 21 5 3 56 15 +41 68
2 Dacia Chisinau 29 16 11 2 40 16 +24 59
3 FC Tiraspol 29 16 9 4 43 16 +27 57
4 Μιλσάμι 29 16 4 9 42 26 +16 52
5 Rapid Ghidighici 29 12 4 13 28 33 -5 40
6 Ζίμπρου Κισινάου 29 10 9 10 48 36 +12 39
7 Academia Chisinau 29 11 6 12 49 45 +4 39
8 Iskra-Stal Ribnita 29 10 8 11 37 43 -6 38
9 Μπάλτι 29 10 5 14 29 36 -7 35
10 FC Costuleni 30 7 11 12 33 45 -12 32
11 Speranta Crihana Veche 30 2 6 22 26 66 -40 12
12 Nistru Otaci 29 2 6 21 18 72 -54 12

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Nistru Otaci                              
Ζίμπρου Κισινάου                              
Εντός έδρας                              
Εκτός έδρας                              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Nistru Otaci Ζίμπρου Κισινάου
1 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 7 1 - 0
2 Dacia Chisinau 0 - 2 3 - 2
3 FC Tiraspol 0 - 3 2 - 1
4 Μιλσάμι 2 - 1 2 - 1
5 Rapid Ghidighici 0 - 2 2 - 1
6 Ζίμπρου Κισινάου 2 - 0 -
7 Academia Chisinau 1 - 2 0 - 1
8 Iskra-Stal Ribnita 2 - 2 2 - 3
9 Μπάλτι 0 - 3 2 - 2
10 FC Costuleni 0 - 2 1 - 0
11 Speranta Crihana Veche 1 - 1 1 - 8
12 Nistru Otaci - 2 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Nistru Otaci Ζίμπρου Κισινάου
Θέση 12 6
Βαθμοί 12 39
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 9
Βαθμοί 10 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Nistru Otaci Ζίμπρου Κισινάου
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
6       
21                      
10           
9          
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
4     
8         
4     
4     
7        

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Nistru Otaci Ζίμπρου Κισινάου
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
72                                                     
48                                                 
36                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
27                            
23                        
21                      

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (175)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (449)
Γκολ ανά αγώνα 2.57
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.42
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 40%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 27%

Nistru Otaci επόμενοι 4 αγώνες

2013-05-17 FC Costuleni - Nistru Otaci
2013-05-21 Speranta Crihana Veche - Nistru Otaci
2013-05-31 Nistru Otaci - Σέριφ Τιρασπόλ
2013-05-11 Nistru Otaci - Ζίμπρου Κισινάου

Ζίμπρου Κισινάου επόμενοι 4 αγώνες

2013-05-16 Ζίμπρου Κισινάου - Σέριφ Τιρασπόλ
2013-05-21 Dacia Chisinau - Ζίμπρου Κισινάου
2013-05-31 Ζίμπρου Κισινάου - FC Tiraspol
2013-07-27 Σέριφ Τιρασπόλ - Ζίμπρου Κισινάου
2013-08-04 Ζίμπρου Κισινάου - Dacia Chisinau
2013-08-10 Academia Chisinau - Ζίμπρου Κισινάου

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα