Πρβα Λίγκα - Κροατία

Κυριακή, 18.10.2020
16:05
Όσιγιεκ

Όσιγιεκ

Λοκ. Ζάγκρεμπ

Λοκ. Ζάγκρεμπ

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Osijek
Εκτός έδρας: Ζάγκρεμπ
Απόσταση: 213.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Opus Arena
Χωρητικότητα: 13 005
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:05 (17:05 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-07-25 Όσιγιεκ 1 - 2 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-06-07 Λοκ. Ζάγκρεμπ 0 - 1 Όσιγιεκ
2019-12-08 Όσιγιεκ 4 - 0 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2019-09-20 Λοκ. Ζάγκρεμπ 2 - 1 Όσιγιεκ
2019-05-11 Λοκ. Ζάγκρεμπ 0 - 4 Όσιγιεκ
2019-03-10 Όσιγιεκ 1 - 1 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2018-11-25 Λοκ. Ζάγκρεμπ 2 - 2 Όσιγιεκ
2018-09-01 Όσιγιεκ 2 - 1 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2018-04-28 Όσιγιεκ 0 - 1 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2018-04-03 Λοκ. Ζάγκρεμπ 1 - 1 Όσιγιεκ
2017-10-28 Όσιγιεκ 3 - 0 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2017-08-12 Λοκ. Ζάγκρεμπ 2 - 3 Όσιγιεκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 8 4
50% 25% 25% 83% 67% 33%

Όσιγιεκ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-03 Σιμπένικ 0 - 2 Όσιγιεκ
2020-09-26 Όσιγιεκ 2 - 1 Γκόριτσα
2020-09-20 Βαραζντίν 0 - 1 Όσιγιεκ
2020-09-17 Όσιγιεκ 1 - 2 Βασιλεία
2020-09-12 Όσιγιεκ 3 - 0 Ριέκα
2020-08-30 Ντιναμό Ζάγκρεμπ 4 - 1 Όσιγιεκ
2020-08-23 Όσιγιεκ 1 - 2 Χάιντουκ Σπλιτ
2020-08-15 Όσιγιεκ 0 - 0 Σλάβεν Μπέλουπο
2020-07-25 Όσιγιεκ 1 - 2 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-07-18 Βαραζντίν 1 - 0 Όσιγιεκ
2020-07-11 Όσιγιεκ 2 - 0 Ίστρα 1961
2020-07-05 Χάιντουκ Σπλιτ 0 - 1 Όσιγιεκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 8 6 1
50% 8% 42% 67% 50% 8%

Λοκ. Ζάγκρεμπ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-02 Λοκ. Ζάγκρεμπ 0 - 0 Ίστρα 1961
2020-09-24 Μάλμε 5 - 0 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-09-18 Σιμπένικ 3 - 2 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-09-13 Λοκ. Ζάγκρεμπ 1 - 2 Γκόριτσα
2020-08-30 Βαραζντίν 1 - 1 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-08-26 Λοκ. Ζάγκρεμπ 0 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2020-08-21 Λοκ. Ζάγκρεμπ 1 - 0 Ριέκα
2020-08-16 Ντιναμό Ζάγκρεμπ 6 - 0 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-08-01 Ριέκα 1 - 0 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-07-25 Όσιγιεκ 1 - 2 Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-07-19 Λοκ. Ζάγκρεμπ 1 - 1 Γκόριτσα
2020-07-12 Σλάβεν Μπέλουπο 1 - 1 Λοκ. Ζάγκρεμπ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 8 5 3
17% 33% 50% 67% 42% 25%

Βαθμολογία Πρβα Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντιναμό Ζάγκρεμπ 7 6 1 0 21 8 +13 19
2 Γκόριτσα 8 5 1 2 19 13 +6 16
3 Όσιγιεκ 7 4 1 2 10 7 +3 13
4 Ριέκα 6 4 0 2 8 7 +1 12
5 Χάιντουκ Σπλιτ 6 3 1 2 10 7 +3 10
6 Σλάβεν Μπέλουπο 7 1 4 2 11 10 +1 7
7 Βαραζντίν 8 2 1 5 6 13 -7 7
8 Λοκ. Ζάγκρεμπ 6 1 2 3 5 12 -7 5
9 Ίστρα 1961 8 1 2 5 5 13 -8 5
10 Σιμπένικ 7 1 1 5 6 11 -5 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Όσιγιεκ        
Λοκ. Ζάγκρεμπ       
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Όσιγιεκ Λοκ. Ζάγκρεμπ
1 Ντιναμό Ζάγκρεμπ   6 - 0
2 Γκόριτσα 2 - 1  
3 Όσιγιεκ -  
4 Ριέκα 3 - 0  
5 Χάιντουκ Σπλιτ 1 - 2  
6 Σλάβεν Μπέλουπο 0 - 0  
7 Βαραζντίν   1 - 1
8 Λοκ. Ζάγκρεμπ   -
9 Ίστρα 1961    
10 Σιμπένικ   3 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Όσιγιεκ Λοκ. Ζάγκρεμπ
Θέση 3 8
Βαθμοί 13 5
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 9
Βαθμοί 7 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Όσιγιεκ Λοκ. Ζάγκρεμπ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
2   
1  
2   
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
0  
1  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Όσιγιεκ Λοκ. Ζάγκρεμπ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
7        
5      
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
3    
3    
10           

Συνολικές στατιστικές για το Πρβα Λίγκα

Αγώνες   (35)
Εντός έδρας νίκες 49%
Ισοπαλίες 20%
Εκτός έδρας νίκες 31%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (101)
Γκολ ανά αγώνα 2.89
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.69
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 60%
Πάνω 3.5 29%

Όσιγιεκ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-24 Ίστρα 1961 - Όσιγιεκ
2020-10-31 Σλάβεν Μπέλουπο - Όσιγιεκ
2020-11-04 Όσιγιεκ - Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-11-07 Χάιντουκ Σπλιτ - Όσιγιεκ
2020-11-21 Όσιγιεκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ
2020-11-25 Ίστρα 1961 - Όσιγιεκ

Λοκ. Ζάγκρεμπ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-24 Λοκ. Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ
2020-10-28 Σλάβεν Μπέλουπο - Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-11-01 Λοκ. Ζάγκρεμπ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ
2020-11-04 Όσιγιεκ - Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-11-08 Ριέκα - Λοκ. Ζάγκρεμπ
2020-11-20 Λοκ. Ζάγκρεμπ - Βαραζντίν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.40 4.50 7.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.10 1.18 2.75
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.75 2.05
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72