Λιγκ 1 - Μαυριτανία

Τρίτη, 27.10.2020
17:00
Νουακτσότ Κινγκς

Νουακτσότ Κινγκς

Γκάρντε Νασιονάλε

Γκάρντε Νασιονάλε

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Nouakchott
Εκτός έδρας: Nouakchott
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2020-01-02 Γκάρντε Νασιονάλε 1 - 1 Νουακτσότ Κινγκς

Νουακτσότ Κινγκς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-21 Νουακτσότ Κινγκς 4 - 1 Κέντια
2020-10-02 Νουακτσότ Κινγκς 2 - 2 Τεβρά-Ζέινα
2020-09-26 Νουακτσότ Κινγκς 2 - 1 ΑΣΑΚ Κονκόρντε
2020-09-23 Chemal 2 - 0 Νουακτσότ Κινγκς
2020-09-13 Νουακτσότ Κινγκς 0 - 1 Καεντί
2020-09-04 Κσαρ 0 - 1 Νουακτσότ Κινγκς
2020-03-11 Νουακτσότ Κινγκς 3 - 0 Σαχέλ
2020-02-27 Μαντίν Τραρζά 1 - 2 Νουακτσότ Κινγκς
2020-02-19 Νουαντχίμπου 2 - 1 Νουακτσότ Κινγκς
2020-02-11 Ελ Μίνα 2 - 3 Νουακτσότ Κινγκς
2020-02-05 Νουακτσότ Κινγκς 0 - 0 ΣΝΙΜ
2020-01-26 Πολίς 3 - 1 Νουακτσότ Κινγκς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 8 4
50% 17% 33% 75% 67% 33%

Γκάρντε Νασιονάλε τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-22 Σαχέλ 1 - 1 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-10-04 Μαντίν Τραρζά 0 - 3 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-09-28 Γκάρντε Νασιονάλε 1 - 0 Πολίς
2020-09-22 Ελ Μίνα 1 - 4 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-09-13 Γκάρντε Νασιονάλε 0 - 1 ΣΝΙΜ
2020-09-05 ΑΣΑΚ Κονκόρντε 1 - 1 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-03-10 Γκάρντε Νασιονάλε 2 - 1 Chemal
2020-02-28 Καεντί 3 - 2 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-02-18 Γκάρντε Νασιονάλε 1 - 0 Κσαρ
2020-02-14 Γκάρντε Νασιονάλε 0 - 1 Τεβρά-Ζέινα
2020-02-06 Νουαντχίμπου 2 - 0 Γκάρντε Νασιονάλε
2020-01-25 Κέντια 0 - 0 Γκάρντε Νασιονάλε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 7 4 2
42% 25% 33% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νουαντχίμπου 25 18 2 5 39 16 +23 56
2 Τεβρά-Ζέινα 25 14 7 4 30 15 +15 49
3 Κέντια 25 13 7 5 25 15 +10 46
4 ΑΣΑΚ Κονκόρντε 25 12 7 6 34 22 +12 43
5 Νουακτσότ Κινγκς 25 11 8 6 37 25 +12 41
6 Πολίς 25 10 9 6 22 19 +3 39
7 Chemal 25 10 6 9 37 28 +9 36
8 ΣΝΙΜ 26 9 7 10 21 19 +2 34
9 Καεντί 25 8 8 9 30 23 +7 32
10 Μαντίν Τραρζά 25 9 4 12 22 30 -8 31
11 Γκάρντε Νασιονάλε 25 8 6 11 27 25 +2 30
12 Σαχέλ 26 7 6 13 24 38 -14 27
13 Ελ Μίνα 26 3 4 19 18 57 -39 13
14 Κσαρ 26 0 9 17 6 40 -34 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Νουακτσότ Κινγκς                          
Γκάρντε Νασιονάλε                          
Εντός έδρας                          
Εκτός έδρας                          

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Νουακτσότ Κινγκς Γκάρντε Νασιονάλε
1 Νουαντχίμπου 2 - 1 2 - 0
2 Τεβρά-Ζέινα 2 - 2 2 - 1
3 Κέντια 4 - 1 0 - 0
4 ΑΣΑΚ Κονκόρντε 2 - 1 1 - 1
5 Νουακτσότ Κινγκς -  
6 Πολίς 1 - 1 1 - 0
7 Chemal 2 - 1 1 - 1
8 ΣΝΙΜ 0 - 0 0 - 1
9 Καεντί 0 - 1 3 - 2
10 Μαντίν Τραρζά 4 - 0 0 - 3
11 Γκάρντε Νασιονάλε   -
12 Σαχέλ 3 - 0 1 - 1
13 Ελ Μίνα 1 - 1 1 - 4
14 Κσαρ 0 - 0 0 - 4

Θέση στο πρωτάθλημα

  Νουακτσότ Κινγκς Γκάρντε Νασιονάλε
Θέση 5 11
Βαθμοί 41 30
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 9
Βαθμοί 23 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Νουακτσότ Κινγκς Γκάρντε Νασιονάλε
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
8         
6       
8         
6       
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
5      
1  
4     
4     
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Νουακτσότ Κινγκς Γκάρντε Νασιονάλε
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
37                                      
25                          
27                            
25                          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
21                      
9          
18                   
12             

Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1

Αγώνες   (177)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (372)
Γκολ ανά αγώνα 2.10
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.08
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 37%
Πάνω 1.5 63%
Πάνω 2.5 34%
Πάνω 3.5 15%

Νουακτσότ Κινγκς επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-03 Νουακτσότ Κινγκς - Ίντερ Νουακτσότ
2020-12-12 Ελ Μίνα - Νουακτσότ Κινγκς
2020-12-16 Νουακτσότ Κινγκς - Νουαντχίμπου
2020-12-26 Γκάρντε Νασιονάλε - Νουακτσότ Κινγκς
2020-12-30 Νουακτσότ Κινγκς - Νουαντχίμπου
2021-01-03 Νουακτσότ Κινγκς - ΑΣΑΚ Κονκόρντε

Γκάρντε Νασιονάλε επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-02 Γκάρντε Νασιονάλε - Μαντίν Τραρζά
2020-12-11 Chemal - Γκάρντε Νασιονάλε
2020-12-16 Γκάρντε Νασιονάλε - ΑΣΑΚ Κονκόρντε
2020-12-26 Γκάρντε Νασιονάλε - Νουακτσότ Κινγκς
2020-12-30 Γκάρντε Νασιονάλε - ΑΣΑΚ Κονκόρντε
2021-01-03 Νουαντχίμπου - Γκάρντε Νασιονάλε

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.95 3.50 3.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.27 1.27 1.69
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.28 3.26
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.26 1.28